• spolehlivost
    • kvalita zboží

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi si vážíme Vašeho hodnocení.
    Máme radost, že oceňujete rychlost, spolehlivost a kvalitu zboží na tom si velmi zakládáme, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše další nákupy.

Radka

• Velký výběr širokého sortimentu zboží
    • Bezproblémová, rychlá komunikace
    • Spolehlivé doručení v termínu
    • Možnost vyzvednutí na výdejně Zásilkovny

Dobrý den, Pavle,

Děkujeme Vám za Vaši 100 % recenzi.
    Rádi slyšíme, že jste byl s naším obchodem spokojen. Oceňujeme, že jste ocenil široký výběr zboží, bezproblémovou a rychlou komunikaci, spolehlivé doručení v termínu a možnost vyzvednutí na výdejně Zásilkovny. Snažíme se i nadále poskytovat našim zákazníkům kvalitní služby.

Těšíme se na Váš další nákup.

• Ceny
    • Výběr zboží
    • Spolehlivost

Vše ok.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a pět hvězdiček. Jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojen. Jsme si vědomi toho, že rychlost doručení je pro zákazníky důležitá. Snažíme se proto, aby zboží bylo doručeno co nejrychleji. Jsme také rádi, že jste ocenil naše ceny, výběr zboží a spolehlivost.

Těšíme na Váš další nákup.

• spolehlivý

Reakce obchodu zlataky.cz

velké díky za vaše skvělé hodnocení. Jsme nadšeni, že jste byl spokojen s naší spolehlivostí. Udržování vysoké úrovně spolehlivosti je pro nás prioritou, a vaše důvěra je pro nás obrovskou odměnou.

Děkujeme za vaši podporu a důvěru a těšíme se na Váš další nákup.

• Flexibilita spolehlivost

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaše 100 % hodnocení. Souhlasíme s tím, že tyto vlastnosti jsou pro zákazníky velmi důležité. Proto se snažíme, aby náš obchod byl vždy flexibilní a spolehlivý.
    Těšíme se na Váš další nákup.