Jsem spokojen

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste se s námi podělil o Vaši zkušenost. Rádi slyšíme, že jste byl s naším obchodem spokojen.

Vážíme si Vašeho nákupu a těšíme se na Vás zase příště.

Nej lepši na trhu

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za Vaši recenzi a za to, že jste se s námi podělil o Vaše kladné zkušenosti. Jsme nadšeni, že jste s naším obchodem a s nákupem u nás byl tak spokojen. Vaše slova "Nejlepší na trhu" pro nás hodně znamenají a jsou pro nás motivací do další práce.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Váš další nákup.

Radka

Vše bylo ok, jen by bylo lepší uvádět v SMS k převzetí číslo objednávky a ne č.faktury, které neznáme předem.

Reakce obchodu zlataky.cz

Vážíme si Vašeho kladného hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem v našem obchodě spokojen. Automatické SMS nemají nastavená čísla objednávek.

Těšíme se na vaši další návštěvu.

Vše naprosto v pořádku

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za 100% hodnocení. Jsme potěšeni, že bylo vše v pořádku a že jste byl spokojen. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a doporučení našeho obchodu.

Zboží vyzvednu až 7.3.

Dobrý den, Jano,
    děkujeme za 100% hodnocení a 5 hvězdiček.

Spokojenost

Reakce obchodu zlataky.cz

Moc nás těší, že jste s nákupem v našem obchodě spokojen. Vaše kladná recenze nám pomáhá budovat důvěru u dalších zákazníků a je pro nás motivací k tomu, abychom i nadále poskytovali kvalitní služby.

Vážíme si Vašeho nákupu a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Radka

Správný název pro platbu je ''SAFE HERITAGE, a.s. '', převod byl bankou zrušen. Obchod neposkytuje správné informace včas, nedoporučuji. Nepříjemná komunikace v německém nebo anglickém jazyce.

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi nás mrzí Vaše hodnocení.
    Je nám líto, že se objednávka neuskutečnila z důvodu platby převodem, který byl zrušen bankou z nesprávného zadání názvu pro platbu.

Těšíme se na Vás zase příště a doufáme, že vše proběhne proběhne v pořádku

Vždy vše v pořádku

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za pozitivní recenzi a doporučení dalším zákazníkům, velice si toho vážíme.
    Spolehlivost a rychlost je naší prioritou.
    Uděláme maximum pro to, abychom splnili Vaše očekávání i při dalším nákupu.

Radka

Příjemná obsluha, hezké prostředí.

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za Vaši milou recenzi na našem obchodě.
    Jsme rádi, že jste ocenili příjemnou obsluhu a hezké prostředí. Snažíme se, aby se u nás každý zákazník cítil vítaný a spokojený.

Dlouhodobě korektní jednání

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi a kladné hodnocení. Vážíme si Vašeho kladného hodnocení a dlouhodobého korektního jednání. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojen a že oceňujete náš přístup k zákazníkům. Snažíme se, aby každý zákazník měl s nákupem u nás co nejlepší zkušenost.

• Skvela komunikace,prima zboži

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám, za pozitivní hodnocení naší komunikace a zboží. Jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojena a že oceňujete náš přístup k zákazníkům. Snažíme se, aby každý zákazník měl s nákupem u nás co nejlepší zkušenost.

Radka

• Osobně umí vše skvěle vysvětlit a i pro laika udělat vstupní představení toho, co investice do zlata obnáší, co je možné získat i ztratit.

Dala bych volbu i jiné dopravy než Českou poštou. Klidně dražší, ale s puncem důvěryhodnosti.

Reakce obchodu zlataky.cz

velmi nás těší Vaše pochvalná recenze a kladná zkušenost s nákupem v našem obchodě. Velmi si vážíme Vašeho hodnocení rychlosti doručení zboží i odbornosti a vstřícnosti našeho personálu. V současnosti nabízíme dopravu Českou poštou a Zásilkovnou.

Radka

Super obchod, není co víc dodat

Dobrý den, Libore,

děkujeme za Vaši milou recenzi na našem obchodě!
    Jsme nadšení, že jste s námi tak spokojen a že se Vám u nás líbí. Vždy se snažíme dělat maximum pro to, abychom našim zákazníkům nabídli co nejlepší zážitek z nakupování.

Těšíme se na Vaši další návštěvu!

Mám pobočku v dosahu MHD

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi a kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste ocenil dostupnost naší pobočky v dosahu MHD.
    Věříme, že je důležité mít možnost pohodlně a bez zbytečných komplikací vyzvednout své nákupy.

Radka

Co říci. Byl jsem mile překvapen rychlým jednáním. V pátek jsem ojednal,
    ojednávka byla ihned uskutečněna(zboží bylo skladem). V pondělí jsem ráno obdržel e-mail o možnosti ojednávku vyzvednout. Vyzvedl jsem peníze v bance a ještě dopoledne jsem vlastnil cihličku AU.
    Vstřícné, rychlé aprofesionální. Doporučuji.

Dobrý den, Karle,

děkujeme za Vaši milou recenzi a za to, že jste se s námi podělil o Vaši zkušenost.

Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojen a že jste ocenil naše rychlé jednání. Snažíme se, abychom našim zákazníkům vždy poskytli co nejlepší servis. Proto nás těší, že jste ocenil rychlé zpracování Vaší objednávky, dostupnost zboží skladem a možnost osobního vyzvednutí.

Věříme, že s námi budete i nadále spokojen a těšíme se na Vaše další nákupy.

Spokojenost.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi.
    Rádi slyšíme, že jste byl s naším obchodem spokojen. Pokud pro Vás budeme moct udělat něco dalšího, rádi Vás přivítáme na e-shopu i pobočkách.

Tým Zlaťáky.cz
    Radka

Před několika roky jsem zde nakupovala více než jedenkrát.tehdy byl 1oz slitek asi za třicet tisíc takže jsem udělala správné rozhodnuti.Obchod mi byl doporučen jejich zákazníkem.Obrazně řečeno pachatel se vrací na místo činu byla jsem zde spokojena a věřín že budu i nyní.Krásný den všem

Dobrý den, Heleno,

děkujeme Vám za Vaši recenzi. Těší nás, že jste byla s našimi službami spokojena i v minulosti a že se k nám opět vracíte.
    Jsme rádi, že jste byla spokojena s cenou zboží. Víme, že ceny drahých kovů jsou neustále kolísavé, ale vždy se snažíme nabídnout našim zákazníkům co nejlepší ceny.

Děkujeme Vám za Vaše doporučení a těšíme se na Váš další nákup.

• rychlost dodání
    • diskrétnost
    • seriózní prodejce zlata, stříbra, drahých kovů
    • možnost rychlého a likvidního zpětného prodeje zboží
    • -

Ok.

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení.

Na rychlém zaslání objednávek a diskrétním zabalení si zakládáme. Možnost rychlého a likvidního zpětného prodeje zboží je pro nás samozřejmostí. Těší nás, že to oceňujete a podělil jste se s touto zkušeností s ostatními.

Ok

Reakce obchodu zlataky.cz

děkujeme za 100% recenzi.

Dle Vašeho hodnocení předpokládáme, že vše proběhlo na jedničku, což nás velice těší.
    Jsme tu pro Vás a budeme se těšit na další nákup.

Radka

Opakovaný nákup, spolehlivost, rychlost, dobrá komunikace, dobře zabalené zboží.

Dobrý den, Zdenko,

velmi nás těší, že jste byla s naším obchodem spokojena a děkujeme Vám za krásné hodnocení!
    Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání v oblasti rychlosti doručení, spolehlivosti, komunikace a kvality balení.

Těšíme se na další spolupráci.