• velky sortiment, nejlepsi ceny na trhu, ochotny personal
    • nenapadaji me

Rozhodne doporucuji

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaše doporučení!

• Bezproblémový výběr požadovaného zboží.
    • Některé mince jsou již dlouho dopředu zamluvené - nedosažitelné

Perfektní,doporučuji všem.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení i doporučení.
    Je pravdou, že některé mince s nízkým nákladem jsou velice ceněny, a tedy také velmi brzy vyprodány. Pokud máte zájem o některou již vyprodanou minci doporučuji vyplnit tzv. "žádanku" mince. V případě jejího následného naskladnění Vám ji přednostně nabídneme k zakoupení.

• rychlé dodání zboží
    • telefonické informování o stavu objednávky

Objednávané zboží jsem našla dostupné jen v pár obchodech a tento jsem zvolila, protože jsem si zboží mohla vyzvednout osobně. Chvíli po vyplnění objednávky se mi ozvala zaměstnankyně obchodu, že bohužel nemají zboží skladem, ale další den prý bude již na pobočce. Ještě tentýž den odpoledne volali, že zboží je připravené k odběru.
    Tento obchod určitě doporučuji. Byla jsem nadmíru spokojena.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci a také si velice vážíme Vaší pochvaly naší pracovnice z úseku e-shopu!

• To co potřebuji, zajistí
    • neznám

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení!

• Přehlednost rychlost

Celková spokojenost

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a těší nás Vaše spokojenost!

• Solidní ceny
    • Dlouhá dodací lhůta (zboží se tváří, že je skladem, ale pak jsem čekal týden).
    • Cena dopravného

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Pokud jde o stav zásoby, tak je samozřejmě platný. Není však možné počítat s neomezenou kusovou zásobou položky na daném skladu. Dopravné je myslím jedno z nejlevnějších na trhu s ohledem na 100% pojištění zásilky.

• -
    • fixace cen do 16:30 na což neupozoňuje při nákupu ani zde https://zlataky.cz/investicni-zlato/investicni-zlate-slitky ani zde: https://zlataky.cz/investicni-zlato ani zde: https://zlataky.cz/ ale uvádí provozní dobu 10 - 18 hod. O čase 16:30 se dozvíte až z potvrzené objednávky. Tento čas mi nevyhovuje, proto jsem zboží nemohl převzít.

Pokud můžete do 16:30 není problém.

Děkujeme za Vaši reakci.
    Velice nás mrzí, že jste nezaregistroval informace ohledně podmínek fixace. Zmíněný čas i podmínky fixace naleznete na několika místech našeho webu a to dokonce i na Vámi zmíněných odkazech. Bohužel jsme ovlivněni časem, kdy se ukončuje burza a nelze tak již potvrdit fixaci u našeho dodavatele. Na trhu zřejmě existují i jiní prodejci, u kterých lze fixovat i po tomto čase, avšak ti pracují s jinou marží než-li naše společnost. Pokud jde o provozní dobu našich prodejen, tak jsou všechny otevřeny od 10:00 do 18:00 hodin, avšak investiční kovy do 20tis lze zakoupit pouze do 16:30.

Vše v pořádku,spolehlivý obchod.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Velice nás těší Vaše spokojenost.

• přehlednost web stránek
    • pohodlné objednání z domu
    • diskrétnost
    • balíček v neutrálním obalu

naprostá spokojenost

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení. Velice nás těší Vaše spokojenost!

Velmi solidní jednání, průběžné informace o stavu objednávky, zboží přišlo rychle a velice pečlivě zabaleno. Se službami tohoto obchodu jsem byl spokojen.

• Rychlost a vcřícnost

Spokojen

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci a těší nás Vaše spokojenost!

• Rzchlost
    • Nenašel jsem

Rychlé dodání velmi bezpečné balení

• přehlednost,rozumné ceny,skvělá komunikace
    • jednoznačně doprava Českou poštou(přístup a průběh doručování bohužel obchodník neovlivní)
    • nízký limit(20tic)na objednávku při platbě dobírkou

Přehledný obchod,výborné ceny,okamžitá a profesionální komunikace.Příště vyzkouším osobní odběr,rád se přesvědčím o kvalitách obchodu osobně.A pokud i případný zpětný výkup realizují bezproblémově(zatím nemám zkušenost),tak za mne Zlaťáky.cz doporučuji

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci a doporučení. Bohužel na doručování cenných psaní má stále Česká pošta monopol.

• Překvapilo mne,že ikdyž bylo zboží zaplaceno předem, nechtěli po mně žádný doklad totožnosti k ověření.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Vámi popsanou skutečnost prověříme. Samozřejmě se jedná o porušení interních směrnic některým z našich zaměstnanců.

Nakupoval jsem po druhé a jsem spokojen. Mám jedinou výtku, krabička neměla všechny hřebíčky. Jinak vše perfektní.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši reakci. Pokud jde o krabičku, můžete nám krabičku donést či zaslat. Rádi Vám ji Zdarma vyměníme.

Funguje jak má

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a hodnocení.

• dobré ceny, kamenné prodejny
    • vysoké zálohové platby předem

V rámci mnou poznané konkurenčních prodejen se jedná o nadprůměr.

• bezkonkureční ceny
    • myslím, že žádné

doporučuji!!!

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení!

• Zboží nebylo předáno do vlastních rukou.

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Všechny poštovní zásilky jsou z naší strany vždy odeslány do "vlastních rukou". Pokud došlo k pochybení, tak se jednalo pouze o osobní selhání poštovního doručovatele!

• osobní přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu zlataky.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se opět naviděnou.