svetr je úžasný, měkkoučký, odpovídá fotografii, doporučuji!!!

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

moc děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste s našim produktem spokojená.

• krásné originální kousky
    • velmi rychlé dodání
    • super kvalita

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

mockrát děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na další nákup.

Yes, I am fashion

• Rýchlo dostupný tovar,komunikácia na úrovni,rýchle doručenie

Naprosto dokonalé zboží.

Yes, I am fashion

Přišla jiná. Arva než v objednávce

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

omlouváme se za špatně poslanou barvu. Zboží Vám rádi vyměníme a proplatíme vynaložené poštovné.

Věřím, že nám dáte šanci, aby Vaše příští objednávka byla zcela v pořádku a vy jste byla 100% spokojená.

• perfektní komunikace

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Budeme se těšit na příští nákup.

• Zboží neodpovídá fotografii
    • Nesedí velikost, cedulka byla přepsána prodejcem na velikost, kterou jsem si objednala!

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme Vám za recenzi. Veškeré fotografie, které jsou inzerovány na našem e-shopu jsou reálné. Na fotografiích se snažíme zachytit každý detail produktu, aby byly naše zákaznice spokojené. Pokud nejste se zbožím spokojená, neodpovídá Vám kvalita či propracování, máte nárok zboží vrátit do 14 dní od jeho převzetí. Rádi Vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze.
    Velikosti přeměřujeme tak, aby odpovídaly běžným velikostem, a proto se může stát, že na našem štítku bude uvedená velikost o jednu menší nebo větší než na štítku původním.

• neseriózní komunikace majitelky

Dobrý den paní Martináková,

celou situaci jsem řádně prověřila a zjistila jsem, že s Vaší osobou nedošlo k žádné osobní komunikaci, ať už emailem či telefonicky. Vaši recenzi bereme jako mylnou a žádáme o napravení.

Dovolte, abych se vyjádřila k Vaší objednávce, kterou jste provedla v pátek 3. 11. 2017 s osobním odběrem na naší ostravské prodejně, Vaše objednávka byla připravena k vyzvednutí následující pracovní den, v pondělí 6. 11. 2017 a vzhledem k tomu, že jste se pro objednávku nedostavila a nereagovala na zprávy, které jste obdržela o stavu objednávky z naší ostravské prodejny, Vaše objednávka byla zrušena. Z naší strany proběhlo vše v pořádku a v souladu s našimi obchodními podmínky.

Snažila jsem se Vám opakovaně dovolat na telefon, který jste uvedla ve Vaší objednávce, ale neúspěšně.

S pozdravem Vlodarčíková Lenka, jednatelka.

ok

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Budeme se těšit na Váš další nákup.

• osobni vyzvednuti
    • krasne obleceni, ktere neuvidite na kazdem

velmi casto odchazim s prazdnou penezenkou;D

Dobrý den Terez,

mockrát děkujeme za recenzi. Budeme se na Vás opět těšit na naší ostravské prodejně.

S pozdravem Melikantová Monika

• Rychla vymena zbozi pri nakupu na e shopu

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

mockrát děkujeme za Vaši recenzi.

Yes, I am fashion

Krásné zboží! Paní prodavačky jsou moc milé. Doporučuji!!!

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

moc děkujeme za recenzi. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Yes, I am fashion

Jsem moc spokojená, hlavně oceňuji, že když zboží nesedí, není problém vrátit.

Yes, I am fashion

Měla jsem zájem o jejich body, které bylo vystaveno na webových stránkách, že je k dispozici. Objednávku jsem dokončila a přišel mi potvrzovací mail o vyřizování mé objednávky. Po pár dnech nekomunikace ze strany obchodu jsem jim psala zprávu, na kterou po nějaké době zareagovali, že jakmile bude zboží k dispozici k vyzvednutí budou mě informovat. Po asi 14 dnech mi přišel mail, že byla objednávka zrušena. Komunikaci hodnotím opravdu negativně vč informování na webových stránkách.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Ve vašem případě se jedná o osobní odběr na prodejně. Všechny objednávky zpracováváme postupně a snažíme se, ať je zboží k vyzvednutí co nejdříve. Jakmile je zboží na prodejně přichystáno, přijde Vám informativní e-mail, a také sms na číslo, které uvedete v objednávce. Zboží na prodejně necháváme 3 pracovní dny, po domluvě až 5 dní, a poté objednávku rušíme. Pokud máte jakékoliv jiné dotazy, můžete nás kontaktovat přímo na ostravské pobočce na telefonním čísle 722 364 246, kde jsme k dispozici od 9:00-19:00.
    Věřím, že další osobní odběr proběhne v pořádku a Vy budete maximálně spokojená.

• Zboží odpovídalo fotografii
    • Všude z šatů trčely nítě
    • Komunikace dost špatná (IG používají každý den a už přes 2 týdny neodpověděli na můj dotaz)
    • Nepochopím, proč nemohou zboží zaslat na svoji Brněnskou pobočku (tam by se zboží vyzkoušelo a případně nechalo)
    • Na webových stránkách nejsou uvedeny rozměry
    • V případě reklamace musím zboží zaslat na své náklady do Ostravy, i když jsem z Brna a mají zde pobočku

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Pokud nejste se zbožím spokojená, můžete nám ho vrátit do 14 dní zpět, rádi Vám zboží vyměníme za jiný kus, jiné zboží nebo Vám vrátíme peníze. Náš instagramový profil neslouží pro komunikaci se zákazníkem přes osobní zprávy, ale slouží pro prezentaci nové kolekce, či případných slev. Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi Vám na ně odpovíme na facebooku, na e-mailech nebo na telefonním čísle, které je uvedeno na e-shopu. Zboží zakoupené na e-shopu nelze vrátit na brněnské pobočce z důvodu, že sídlo a sklad e-shopu je v Ostravě, kde se řeší reklamace a všechno kolem nich.

Yes, I am fashion

včera jsem objednala svůj druhý nákup, tak uvidíme ! Inspirací mi byla Markéta Konvičková, na které jsem košili viděla a okamžitě to bylo must have !!!!

Yes, I am fashion

• Velmi nepříjemná paní která se z vás snaží za každou cenu dostat 150 Kč za nevyzvednutí objednávky. Proti tomu nic nemám ale to jak se paní chovala... již nikdy zde nebudu nakupovat.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

s administrativním poplatkem při nevyzvednutí dobírky souhlasíte při dokončení Vaší objednávky. Za komunikaci zaměstnance se Vám velice omlouváme, ale věříme, že pokud nám dáte šanci, budete s nákupem maximálně spokojená.

Yes, I am fashion

• Mají krásné zbozi, takže jediná nevýhoda tohoto obchodu pro me je ta, ze zde utratí spoustu peněz.

Se zbožím jsem max. spokojena. Krásné a originální. Obchod vřele doporučuji.

• Super komunikace

• platba kartou

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velmi děkujeme za recenzi. Na platbě kartou pracujeme.