Přišla jiná. Arva než v objednávce

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

omlouváme se za špatně poslanou barvu. Zboží Vám rádi vyměníme a proplatíme vynaložené poštovné.

Věřím, že nám dáte šanci, aby Vaše příští objednávka byla zcela v pořádku a vy jste byla 100% spokojená.

• Zboží neodpovídá fotografii
    • Nesedí velikost, cedulka byla přepsána prodejcem na velikost, kterou jsem si objednala!

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme Vám za recenzi. Veškeré fotografie, které jsou inzerovány na našem e-shopu jsou reálné. Na fotografiích se snažíme zachytit každý detail produktu, aby byly naše zákaznice spokojené. Pokud nejste se zbožím spokojená, neodpovídá Vám kvalita či propracování, máte nárok zboží vrátit do 14 dní od jeho převzetí. Rádi Vám zboží vyměníme nebo vrátíme peníze.
    Velikosti přeměřujeme tak, aby odpovídaly běžným velikostem, a proto se může stát, že na našem štítku bude uvedená velikost o jednu menší nebo větší než na štítku původním.

• neseriózní komunikace majitelky

Dobrý den paní Martináková,

celou situaci jsem řádně prověřila a zjistila jsem, že s Vaší osobou nedošlo k žádné osobní komunikaci, ať už emailem či telefonicky. Vaši recenzi bereme jako mylnou a žádáme o napravení.

Dovolte, abych se vyjádřila k Vaší objednávce, kterou jste provedla v pátek 3. 11. 2017 s osobním odběrem na naší ostravské prodejně, Vaše objednávka byla připravena k vyzvednutí následující pracovní den, v pondělí 6. 11. 2017 a vzhledem k tomu, že jste se pro objednávku nedostavila a nereagovala na zprávy, které jste obdržela o stavu objednávky z naší ostravské prodejny, Vaše objednávka byla zrušena. Z naší strany proběhlo vše v pořádku a v souladu s našimi obchodními podmínky.

Snažila jsem se Vám opakovaně dovolat na telefon, který jste uvedla ve Vaší objednávce, ale neúspěšně.

S pozdravem Vlodarčíková Lenka, jednatelka.

Měla jsem zájem o jejich body, které bylo vystaveno na webových stránkách, že je k dispozici. Objednávku jsem dokončila a přišel mi potvrzovací mail o vyřizování mé objednávky. Po pár dnech nekomunikace ze strany obchodu jsem jim psala zprávu, na kterou po nějaké době zareagovali, že jakmile bude zboží k dispozici k vyzvednutí budou mě informovat. Po asi 14 dnech mi přišel mail, že byla objednávka zrušena. Komunikaci hodnotím opravdu negativně vč informování na webových stránkách.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Ve vašem případě se jedná o osobní odběr na prodejně. Všechny objednávky zpracováváme postupně a snažíme se, ať je zboží k vyzvednutí co nejdříve. Jakmile je zboží na prodejně přichystáno, přijde Vám informativní e-mail, a také sms na číslo, které uvedete v objednávce. Zboží na prodejně necháváme 3 pracovní dny, po domluvě až 5 dní, a poté objednávku rušíme. Pokud máte jakékoliv jiné dotazy, můžete nás kontaktovat přímo na ostravské pobočce na telefonním čísle 722 364 246, kde jsme k dispozici od 9:00-19:00.
    Věřím, že další osobní odběr proběhne v pořádku a Vy budete maximálně spokojená.

S pozdravem Melikantová Monika

• Zboží odpovídalo fotografii
    • Všude z šatů trčely nítě
    • Komunikace dost špatná (IG používají každý den a už přes 2 týdny neodpověděli na můj dotaz)
    • Nepochopím, proč nemohou zboží zaslat na svoji Brněnskou pobočku (tam by se zboží vyzkoušelo a případně nechalo)
    • Na webových stránkách nejsou uvedeny rozměry
    • V případě reklamace musím zboží zaslat na své náklady do Ostravy, i když jsem z Brna a mají zde pobočku

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Pokud nejste se zbožím spokojená, můžete nám ho vrátit do 14 dní zpět, rádi Vám zboží vyměníme za jiný kus, jiné zboží nebo Vám vrátíme peníze. Náš instagramový profil neslouží pro komunikaci se zákazníkem přes osobní zprávy, ale slouží pro prezentaci nové kolekce, či případných slev. Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi Vám na ně odpovíme na facebooku, na e-mailech nebo na telefonním čísle, které je uvedeno na e-shopu. Zboží zakoupené na e-shopu nelze vrátit na brněnské pobočce z důvodu, že sídlo a sklad e-shopu je v Ostravě, kde se řeší reklamace a všechno kolem nich.

S pozdravem Melikantová Monika
    Yes, I am fashion

• Velmi nepříjemná paní která se z vás snaží za každou cenu dostat 150 Kč za nevyzvednutí objednávky. Proti tomu nic nemám ale to jak se paní chovala... již nikdy zde nebudu nakupovat.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

s administrativním poplatkem při nevyzvednutí dobírky souhlasíte při dokončení Vaší objednávky. Za komunikaci zaměstnance se Vám velice omlouváme, ale věříme, že pokud nám dáte šanci, budete s nákupem maximálně spokojená.

• Nekvalitni zbozi
    • Neodpovida cene
    • Neodpovida fotografii z shopu
    • Spinave
    • Drahe

Objednala jsem si saty,celkove me vysly na 500kc.Prisly mi otresne zabalene,flekate a ze strasneho materialu.Ten material byl tak vytahany jak by ho nosila 100kilova pani predemnou.U vietnamcu bych je poridila za stovku.Fleky nesly vyprat jeste se mi (podotykam po rucnim prani)udelaly na satech zmolky hned.Takze shrnuti je hned letely do kose,jakobych vyhodila 500kc do kose!Nedoporucuji.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velmi nás mrzí, že Vám došlo zboží flekaté. Pokud nejste se zbožím spokojená můžete ho do 14 dní vyměnit za nový nebo jiný kus, popřípadě vrátit. Viz. odkaz: http://www.yesiamfashion.cz.... Doporučené praní je v pračce při 30 stupních, nikoliv ruční praní. Věříme, že Vaše další objednávka bude v pořádku a budete maximálně spokojená.

Melikantová M., Yes, I am fashion

Velikost M, odpovídá XS, rozměry zboží na stránkách nejsou k dispozici

Sukně mi byla dodána ŠPINAVÁ

Zvolila jsem službu PPL, viz faktura, ale zboží mi bylo dodáno Českou poštou

doba dodání 7 pracovních dní u zboží skladem je už jen třešničkou na dortu

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velikosti jsou přezkoušeny na modelkách, tudíž by problém s velikostí neměl nastat. Rozměry se snažíme dodávat ihned po přidání nové kolekce na stránky www.yesiamfashion.cz Za chybu přepravce a dobu dodání se velmi omlouváme, měli jsme technické problémy, které jsme již odstranili. Veříme, že Váš další nákup proběhně bez jakýchkoliv problému a vy budete maximálně spokojená.

Yes, I am Fashion

• zbozi mi uz po druhe dorazilo spinave od make-upu,takze prvni co jsem musela bylo saty vyprat..

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velmi nás mrzí, že Vám došlo zboží od make-upu. Pokud nejste se zbožím spokojená můžete ho do 14 dní vyměnit za nový nebo jiný kus, popřípadě vrátit. Viz. odkaz: http://www.yesiamfashion.cz/content/5-reklamace-a-odstoupeni-od-smlouvy. Věříme, že Vaše další objednávka bude v pořádku a budete maximálně spokojená.

Yes, I am Fashion

• O žádných nevím.
    • Nekvalitní zboží, neodpovídá obrázku.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velmi nás mrzí Vaše recenze. Veškeré fotky zboží, které jsou na našich internetových stránkách jsou reálné a focené na naší modelce. Zboží, které jste si objednala odpovídá na 100% fotografii, která je uvedena na eshopu. Ohledně materiálu a rozměrů zboží se můžete informovat na naší infolince, kde vám kolegně velmi ráda poradí a pomůže s jakýmkoliv dotazem (tel. číslo 722 364 249). Pokud i přesto Vám dorazí zboží, se kterým nejste spokojena podle Vašich představ, můžete ho do 14 dní od převzetí vyměnit nebo vrátit. Jakmile zboží dorazí zpět na adresu, která je uvedena v obchodích podmínkách do 14 dní od převzetí Vám zboží, které vám nevyhovuje vyměníme nebo vystavíme poukaz, popřípadě vrátíme peníze na účet, což se také stalo ve Vašem případě. Viz. Obchodní podmínky. Proto nás celá situace nesmírně mrzí a ja nám velmi líto Vaše hodnocení vůči nám. Zákaznice nám posílájí reálné fotografie a jsou s halenkou spokojené: https://www.instagram.com/p/BQNjfdqFdyn/ viz. reálné foto od naší zákaznice.

Matušincová, Yes I am Fashion

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží neodpovídá fotkám. Na fotce vypadá zboží kvalitně. Košile co mi dorazila je nenositelna!!!! Byla jsem opravdu zklamaná. Az průhledný materiál, na těle vypadá opravdu ošklivě.

Prvni a poslední nákup na teto strance.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme Vám za recenzi, i přesto, že jste u nás s nákupem košile spokojená nebyla. Vždy se snažíme o maximální spokojenost našich zákaznic.
    V obchodních podmínkách máme uvedeno jak postupovat při nevhodném výběru zboží.
    Měla jste nárok zboží vrátit v zákonem stanovené lhůtě 14ti dní. My bychom Vám zboží rádi vyměnili, případně Vám platbu poslali zpět na účet.
    Naše zboží si fotíme sami, proto vždy 100% odpovídá fotografii. Pro větší představu vkládáme více fotografií, zákazník tak ví, jaké zboží si u nás kupuje. Fotografií také rádi inspirujeme jak jednotlivé módní kousky kombinovat.
    Mrzí nás, že jste s nákupem spokojená nebyla. Náš sortiment je opravdu široký, kolekce se nám rychle mění a věříme, že pokud nám dáte druhou šanci, spokojená 100% budete. Kdykoliv budete mít cestu do Ostravy, nebo do Brna, rádi Vás na jedné z našich poboček obsloužíme a poradíme s výběrem.

Yes, I´m Fashion

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Jsem moc zklamaná z materiálů.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

Dobrý den, je nám líto, že jste nebyla spokojena s materiálem u zboží, které jste zakoupila. Bohužel nevíme, o které konkrétní zboží se jedná. I přesto, že jste nebyla spokojená, doufáme, že nám dáte druhou šanci a dovolíte nám si Vás získat zpět jako zákaznici.

• hezké originální oblečení
    • eshop, chybějící informace o produktech

přes eshop již více nenakoupím, chybí informace o složení věcí, u některých kousků chybí velikost, nebo by tam aspoň mohly být uvedené rozměry ... možná jsem narazila zrovna na špatný kousek, ale realita byla oproti fotce dost odlišná ... na komunikaci si stěžovat nemůžu, i když je pravda, že odpověď trvala déle ... pokud budu mít někdy příležitost mrknout do kamenné prodejny, určitě se zajdu podívat, přes eshop ale víckrát ne

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

Dobrý den, na nedostatcích intenzivně pracujeme a snažíme se je odstranit. K produktům jsme již rozměry a materiál doplnili. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] Pokud budete mít možnost, určitě nás navštivte v jedné z našich kamenných prodejen. Budeme se na Vás těšit.

• NIC
    • KOMUNIKACE NA NULOVÉ ÚROVNI
    • ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY DÍKY CHYBĚ OBCHODU

DĚSNY

Dobrý den Nikolo,
    velice se Vám omlouváme za zrušení objednávky bez jakéhokoliv upozornění. Měli jsme technické problémy uvnitř systému a právě z toho důvodu jsme se rozhodli pro velké změny. Byli bychom velice rádi, kdyby jste nám dala druhou šanci a dovolila nám si vás získat zpět jako naši zákaznici. Našim zákaznicím se vždy snažíme vyjít vstříc a proto nás vzniklá situace velice mrzí.
    Pro rychlé vyřízení jakýchkoliv dotazů či připomínek doporučujeme použití telefonního číslo 722 364 249
    S pozdravem Matušincová, Yes, I´m Fashion

• pekne zbozi za rozumnou cenu
    • spatna komunikace eshopu a prodejny
    • objednavky nejsou uplne
    • objednane zbozi nedodane
    • na prodejne v Brne neni vzdy zbozi,ktere by melo byt skladem-dle stranek na FB
    • dokonce zbozi ani do prodejny nedorazi i kdyz bylo objednano (driv se proda v Ostrave)
    • eshop je tedy uplne zbytecny

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Na všech nedostatcích neustále pracujeme. A troufáme si napsat, že chyby, které jste zmínila jsou od doby co jste u nás nakupovala odstraněny. Budeme doufat, že nám dáte ještě jednu šanci a my Vám dokážeme, že Vaše spokojenost a spokojenost dalších našich zákaznic je pro nás na 1. místě.
    S pozdravem Matušincová, Yes, I´m Fashion

• Po 10 dnech od objednání jsem stále neobdržela zboží..
    • Nikdo z obchodu se mnou nekomunikuje, akčoliv jsem je o nedodání informovala..