• Super komunikace
    • Vstřícnost
    • Kvalitní oblečení

Melikantová M., Yes, I am Fashion

Výborná komunikace, rychlé doručení, oblečení kvalitní a přesně jako na fotce.

• Zajímavé zboží
    • Nedorazilo mi potvrzení o převzetí od dopravce a ani mi nevolal, že balík veze

Nedostatky spojené s nákupem nejsou na straně obchodu. Dopravce nekomunikuje.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velmi děkujeme za recenzi. V případě, že dopravce nekomunikuje se můžete obrátit na nás, a my se Vám budeme snažit pomoct tak, ať je způsob dodání co nejefektivnější.

Melikantová M., Yes, I am fashion

Objednávám u nich pravidelně a vše probíhá v pořádku. Krásné, neokoukané oblečení, které se u nás nedá sehnat. Jsem maximálně spokojená :)

• Nekvalitni zbozi
    • Neodpovida cene
    • Neodpovida fotografii z shopu
    • Spinave
    • Drahe

Objednala jsem si saty,celkove me vysly na 500kc.Prisly mi otresne zabalene,flekate a ze strasneho materialu.Ten material byl tak vytahany jak by ho nosila 100kilova pani predemnou.U vietnamcu bych je poridila za stovku.Fleky nesly vyprat jeste se mi (podotykam po rucnim prani)udelaly na satech zmolky hned.Takze shrnuti je hned letely do kose,jakobych vyhodila 500kc do kose!Nedoporucuji.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velmi nás mrzí, že Vám došlo zboží flekaté. Pokud nejste se zbožím spokojená můžete ho do 14 dní vyměnit za nový nebo jiný kus, popřípadě vrátit. Viz. odkaz: http://www.yesiamfashion.cz.... Doporučené praní je v pračce při 30 stupních, nikoliv ruční praní. Věříme, že Vaše další objednávka bude v pořádku a budete maximálně spokojená.

Melikantová M., Yes, I am fashion

Melikantová M., Yes, I am Fashion

• Pěkné kousky,které běžně v obchodech nenajdete
    • Mají omezeny počet kusů

Zboží přišlo rychle,v pořádku,je to natahovaci materiál ,takže super i pro velikost m.

Melikantová M., Yes, I am Fashion

• Kousky, jaké jinde nenajdete, majitelky mají vkus.
    • Zboží lze kolikrát sehnat za zlomek ceny (kromě alliwxpresu apod. ho lze sehnat kolikrát i u vietnamců apod.)

Doporučuji, ale vybírejte pečlivě a u dražších kousků si ověřte, jestli je nemají někde levněji (minimálně na alliexpresu).

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Děkujeme za ocenění vkusu a jedinečnost našeho zboží. Máme své dodavatele a proto není možné srovnávat kvalitu zboží s ostatními prodejci. Záleží na každé zákaznici, kde si zboží zakoupí a jakou kvalitu od zakoupeného oblečení očekává.

Yes, I am Fashion

Velikost M, odpovídá XS, rozměry zboží na stránkách nejsou k dispozici

Sukně mi byla dodána ŠPINAVÁ

Zvolila jsem službu PPL, viz faktura, ale zboží mi bylo dodáno Českou poštou

doba dodání 7 pracovních dní u zboží skladem je už jen třešničkou na dortu

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velikosti jsou přezkoušeny na modelkách, tudíž by problém s velikostí neměl nastat. Rozměry se snažíme dodávat ihned po přidání nové kolekce na stránky www.yesiamfashion.cz Za chybu přepravce a dobu dodání se velmi omlouváme, měli jsme technické problémy, které jsme již odstranili. Veříme, že Váš další nákup proběhně bez jakýchkoliv problému a vy budete maximálně spokojená.

Yes, I am Fashion

• Dobrý den ,objednala jsem si bílé triko vogue, volala mi slečna z Yes I am fashion(mimochodem u objednávky na web. stránkách bylo napsáno odesláno-to asi nebylo možné, když mi slečna dávala teprve vybrat jakou barvu chci) , že bohužel na skladě není, že si mám vybrat mezi červeným a šedým... ptala jsem se,zda budete naskladňovat další bílé trička vogue, řekla mi že bohužel a za dva dny vidím- objednejte si u nás trička . Já bych klidně pár dní počkala až se doskladní. Dále pudorvé triko Evelin má na sobě 3 brože ve tvaru kytičky- na triku jsou v těch místech díry, takže se to bez toho nosit nedá.
    • Svetr šedý je v pořádku, líbí se mi.
    • Tímto nákupem jsem zklamaná.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Velmi nás celá situace mrzí. Pokud je objednávka připravena k zabalení a odeslání, kolegyně nemá jinou možnost než stav objednávky aktualizovat jako odesláno. Proto ve Vašem případě nastala situace, kdy Vám kolegyně chtěla zboží zabalit a tričko bohužel nebylo možné odeslat, ať už z důvodu poškozeného či špinavého kusu. O zjištění Vás kontaktovala a snažila se Vám vyhovět výměnou za jinou barvu. U zboží, o které je viditelně velký zájem, se snažíme vyhovět všem zákaznicím a děláme maximum pro opětovné doskladnění. Bohužel nikdy nedokážeme dopředu zaručit, 100% dodání ze strany dodavatele. Pokud nejste spokojená s pudrovým tričkem, můžete ho do 14 dní vyměnit nebo vrátit, viz. Obchodní podmínky. Veříme, že nám dáte šanci Vaše zklamání změnit opět v maximální spokojenost.

Yes, I am Fashion

Vše v pořádku, rychlost atd parádní... jen musím vytknout fotky jak na fb nebo na stránkách ne vždy odpovídají realitě (kvalita atd....) teď už podvakrát se mi stalo, že zboří nebylo tak ''hezké'' jako na fotkách.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Veškeré fotografie jsou foceny na našich modelkách. Pokud budete mít zájem o bližší informace ke konkrétnímu zboží, neváhejte nás kontaktovat na tel. číslo 722 364 249, každý pracovní den, od 9 - 13 hod, kde Vám kolegyně ráda poradí a pomůže.

• Přehlednost, nejaktuálnější trendy
    • Žádné jsem neobjevila

S obchodem úžasná komunikace, oblečení i boty nádherný, dodací lhůta vyhovující

Matušincová, Yes, I am Fashion

Objednávala som si už viackrát a vždy som bola spokojná. Tento obchodík je úžasný a slečny, s ktorými komunikujeme sú veľmi milé a ústretové. Moju poslednú objednávku som si viackrát opravovala z dôvodu, že som si vždy našla ďalšie krásne kúsky a ani raz som nepocítila, že by s tým mal niekto problém, práve naopak. Aby som nemusela platiť 3x poštovné zhrnuli sme to do jednej objednávky. A vždy, keď som s obchodíkom komunikovala boli slečny úžasné! :) Takže za mňa tento obchodík na 100% doporučujem.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost a pochvala na adresu našeho týmu YIAF.

S pozdravem a přáním krásného dne

Yes, I am Fashion

• Rychlé dodání, skvělá je platba kartou. A mám ráda Váš výběr.
    • O žádné nevím.

Já jsem se vším maximálně spokojená. Zboží dorazilo do dvou dnů, perfektě sedí a odpovídá fotografiím. Můžu jen doporučit.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste maximálně spokojená a budeme se tešit na Váš další nákup.

Yes, I am Fashion

• zbozi mi uz po druhe dorazilo spinave od make-upu,takze prvni co jsem musela bylo saty vyprat..

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

velmi nás mrzí, že Vám došlo zboží od make-upu. Pokud nejste se zbožím spokojená můžete ho do 14 dní vyměnit za nový nebo jiný kus, popřípadě vrátit. Viz. odkaz: http://www.yesiamfashion.cz/content/5-reklamace-a-odstoupeni-od-smlouvy. Věříme, že Vaše další objednávka bude v pořádku a budete maximálně spokojená.

• extravagantní zboží
    • omezené zásoby takže oblečení nenosí všechny ženy v okolí
    • produktové fotografie
    • univerzální velikosti (sedí jen proporčním postavám)

Fajn obchod, neotřelé oblečení. Chybí velikostní tabulky a zboží nemusí sedět každému podle jeho velikosti. Špatný dojem také udělalo, že jedna z halenek přišla se špinavým límcem.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi a ocenění omezeného množství produktů. U každého produktu na eshopu jsou dostupné rozměry. Pokud se stane, že rozměry nejsou u zboží uvedeny, neváhejte nás kontaktovat na tel. číslo 722 364 249, kde vám kolegyně ráda pomůže a poradí.

Yes, I am Fashion

• Originální kousky,bezproblémová komunikace a platba.

Tuto stránku mohu jen doporučit dalším kamarádkám. Byla jsem se vším spokojená. I na FB budu doporučovat dále. Navštívila jsem i kamenný obchod v Brně. Originální kousky mě nadchly. Nemám jedinou výtku.

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Velmi nás těší Vaše spokojenost se zbožím. Budeme se na Vás opět těšit na našich kamenných prodejnách a na eshopu.

• Originální produkty
    • chybí prodejna v Praze :-)

holky je to ráj, kde objevíte spoustu krásných módních kousků, tak s chutí do toho :-)

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Na otevření prodejen i v dalších městech pracujeme a věříme, že nás v brzké době budete mít možnost navštívit.

• Zpetna odezva po objednavce

Reakce obchodu Yes, I am Fashion

děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že nejste 100% spokojená se zpětnou odezvou. Neustále na sobě pracujeme a věříme, že pří příští objednávce bude vše v pořádku a Vaše spokojenost bude 100%.

Yes, I am Fashion

• Kvalitni zbozi, ktere neni jen tak k dostani