Žádné připomínky k obchodu, ale zboží jsem vrátila.

Reakce obchodu vidaXL

Děkujeme Vám, že jste se podělili o svoji zkušenost, přestože jste zboží vrátili. Vážíme si Vašeho komplimentu. Přejeme krásný den.

• Dobrá , rychlá a věcná komunikace při chybě zákazníka s obchodem.

Vážený zákazníku.
    Děkujeme za uveřejnění Vaší zkušenosti s vidaXL, velmi si toho vážíme.
    Prosím neváhejte kontaktovat zákaznický servis, jestli budete potřeba.

• nízké ceny
    • snadná montáž
    • pěkný vzhled
    • při detailnějším prozkoumání to není TOP kvalita
    • u knihovny nekvalitní šroubky
    • delší doba doručení
    • absence telefoního čísla a mailu u doručovací firmy (nemají jak kontaktovat)

Zboží jsem objednala 3.7. a až poté jsem narazila na hodnocení obchodu. Hrůzou z toho co jsem se dočetla jsem ani nespala, ale řekla jsem si že snad to nebude tak zlé. První část (knihovna) dorazila 9.7.(4 pracovní dny od objednání). Celkově knihovna předčila očekávání. Konstrukce je pevná a stabilní a vypadá opravdu krásně. Jediné co kazí dojem jsou přibalené šroubky, které jsme nahradili vlastními, protože "kov" ze kterého jsou vyrobené je měkký a šrouby se odlamovaly. Je škoda, že firma zbytečně šetří zrovna na takové drobnosti. Další balíky jsme obdrželi 17.7. a 18.7. (10 a 11 pracovních dní od objednání)-zahradní sedací ratanová souprava. Montáž byla snadná, sestava vypadá krásně a je pevná i pro větší váhu. Zboží není ve 100%kvalitě, ale to se vzhledem k cenám dá očekávat. Druhá velká a zbytečná chyba firmy, která má za následek spoustu špatných hodnocení je, že firma neuvede doručovací firmě telefonní kontakt nebo e-mail a proto je každé doručení překvapení.( Já naštěstí zrovna měla dovolenou a byla jsem doma.) Trekování balíku fungovalo, ale jen toho prvního. U další části zásilky bylo uvedeno stejné číslo a tak se balíky zobrazují jako doručené. Celkově jsem, ale se zbožím moc spokojená a firmu doporučuji!

Dobrý den
    Děkujeme za uveřejnění recenze, velice si toho Vážíme a také si Vážíme Vašich postřehů a návrhů na vylepšení, které jsme již posunula na příslušné oddělení.
    Co se týče doručení, stále pracujeme na tom, abychom doručovali co možná nejrychlej a v co možné nejlepší kvalitě.
    Jelikož poskytujeme dopravu zdarma, neplatíme si u doručovatele službu kontaktování zákazníka předem, v opačném případě bychom již dopravní náklady musel účtovat zákazníkům, co opravdu nechceme.
    V případe jakýchkoliv dalších otázek prosím kontaktujte nás zákaznický servis.
    S pozdravem tým vidaXL

Zboží mi ještě nebylo dodáno

Dobrý den.
    Jsme rádi, že již komunikujete se zákaznickým servisem a Váš problém je již vyřešen.
    S pozdravem tým vidaXL

• Objednal jsem zboží, které bylo aktuálně skladem. Po 12-cti dnech čekání jsem do obchodu volal, kdy mohu zboží očekávat a bylo mi řečeno, že zboží již nemají a nebude.

Reakce obchodu vidaXL

Je nám velmi líto, že máte takovou zkušenost s naším obchodem. Z důvodu vysoké sezóny se některé zboží vyprodá velmi rychle. V každém případě budeme na našich službách pracovat i díky Vaší recenzi. S přáním hezkého dne, Váš team vidaXL

• Slušné ceny, kvalitní zboží, rychlá doprava.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• - neschopnost dodat objednané zboží, nedodržení dodací lhůty, neochota řešit vzniklý problém, po několika telefonátech stále čekám na část objednávky

Po objednání jsem do dvou pracovních dnů obdržela část objednávky, ale jeden balík chyběl. Nikdo se mi neozval situaci řešit, a po týdnu čekání jsem volala na zákaznickou linku a byl mi odeslán nový balík, který při sledování zásilky opět týden nejevil žádný pohyb, nebyl předán kurýrovi. Paní na lince nenabídla žádné řešení, prý nemůže nic dělat a neví, kde balík je. Na mé dotazy nedokázala odpovědět a raději se rozhodla mi položit telefon. Moc jsme se těšili na vířivku, ale nyní nemáme ani peníze, ani pumpu k vířivce a je již po slibovaném termínu a komunikace s obchodem velice nepříjemná.

Reakce obchodu vidaXL

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Je nám velice líto této zkušenosti s našim obchodem. Již jsme Vás kontaktovali abysme mohli tento případ vyřešit co nejrychleji. Přejeme hezký den. Váš tým vidaXL.

Byl to můj první nákup, moje zkušenosti s obchodem jsou dobré.

• velký výběr,rychlost doručení

vše v pořádku

• Nižší ceny
    • Dlouhé dodání - odesíláno z Rakouska
    • Nekvalitní zboží
    • Nulová komunikace ohledně termínu dodání - jen odkaz na stránky kurýra, kde nejsou žádné informace
    • Vrácení zboží se nevyplatí

Už nikdy více

Dobrý den.
    Mrzí nás, že nejste spokojena se službami. v průběhu dnešního dne se Vám ozve některý z agentů a určitě společně najdeme řešení Vašeho problému.

• bez problému
    • snadná komunikace

Nejsou schopni na základě variabilního symbolu přiřadit platbu k objednávce, když nezapíšete do poznámky referenční číslo. Sorry jako, nebudu číst potvrzovací maily od A do Z. Takže si, milí Holanďané trhněte, koupím raději dráž v Čechách.

Reakce obchodu vidaXL

Pane Petr S., je nám velmi líto, že odmítáte číst pozorně platební instrukce naší společnosti. Na základě této skutečnosti považujeme Vaši recenzi za bezpředmětnou. Přejeme hezký den, Váš tým vidaXL.

• Moje objednávka byla vyřazena k naprosté spokojenosti. Díky

• 100% tento obchod doporučuji, mám jen ty nejlepší zkušenosti, již třetí nákup