• Nižší ceny
    • Dlouhé dodání - odesíláno z Rakouska
    • Nekvalitní zboží
    • Nulová komunikace ohledně termínu dodání - jen odkaz na stránky kurýra, kde nejsou žádné informace
    • Vrácení zboží se nevyplatí

Už nikdy více

Reakce obchodu vidaXL

Dobrý den.
    Mrzí nás, že nejste spokojena se službami. v průběhu dnešního dne se Vám ozve některý z agentů a určitě společně najdeme řešení Vašeho problému.
    S pozdravem tým vidaXL

Zboží, které jsem obdržel bylo prokazatelně již použité. Vanička byla flekatá, podrápaná a umazaná od malty. Rozhodně obchod VidaXL nedoporučuji. Komunikace - telefon, mail dost problémová. Výměnu zboží reším. Uvidím, jak to dopadne.

19.3.2019
    Slibované zboží nezaslali. Přepravce GLS pod uvedeným číslem balíku nic nepřijal k přepravě. Začínám mít dojem, že se jedná o výprodej použitého zboží kdesi v Holansku - viz další negativní recenze.

28.3.2019

Reklamované použité zboží ( sprchová vanička ) zaslal obchod Vida XL znovu a to bez požadavku na vrácení prvního kusu, který byl prokazatelně již použitý. Nový kus skutečně přišel, ALE s uraženým rohem !!! Karton v němž byla vanička zabalena poškozen nebyl. Věta z mailu, kterou Vida XL poslal jako omluvu říká vše : Hluboce se omlouváme, že jsme nebyli schopni Vám poskytnout výrobek vyšší kvality, tak jak si to zasloužíte.

Reakce obchodu vidaXL

Je nám velice líto že jste obdržel vaničku v takovém stavu, hluboce se Vám za to omlouváme. Už jsme Vás kontaktovali a problém řádně vyřešili. Pokud máte jakékliv otázky, prosím kontaktujte nás. Přejeme hezký den.

• I kdyz to slo az z Holandska tak zasilka dosla velmi rychle a v poradku.
    • Nepresna komunikace ohledne doruceni od GLS, dle webu bylo zbozi teprve na ceste do skladu,zatimco mi rano jiz prisla sms, ze zbozi dorazi do 2 hodin ten den. Nastesti jsem byl zrovna doma.