• - neschopnost dodat objednané zboží, nedodržení dodací lhůty, neochota řešit vzniklý problém, po několika telefonátech stále čekám na část objednávky

Po objednání jsem do dvou pracovních dnů obdržela část objednávky, ale jeden balík chyběl. Nikdo se mi neozval situaci řešit, a po týdnu čekání jsem volala na zákaznickou linku a byl mi odeslán nový balík, který při sledování zásilky opět týden nejevil žádný pohyb, nebyl předán kurýrovi. Paní na lince nenabídla žádné řešení, prý nemůže nic dělat a neví, kde balík je. Na mé dotazy nedokázala odpovědět a raději se rozhodla mi položit telefon. Moc jsme se těšili na vířivku, ale nyní nemáme ani peníze, ani pumpu k vířivce a je již po slibovaném termínu a komunikace s obchodem velice nepříjemná.

Reakce obchodu vidaXL

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Je nám velice líto této zkušenosti s našim obchodem. Již jsme Vás kontaktovali abysme mohli tento případ vyřešit co nejrychleji. Přejeme hezký den. Váš tým vidaXL.

• Nižší ceny
    • Dlouhé dodání - odesíláno z Rakouska
    • Nekvalitní zboží
    • Nulová komunikace ohledně termínu dodání - jen odkaz na stránky kurýra, kde nejsou žádné informace
    • Vrácení zboží se nevyplatí

Už nikdy více

Reakce obchodu vidaXL

Dobrý den.
    Mrzí nás, že nejste spokojena se službami. v průběhu dnešního dne se Vám ozve některý z agentů a určitě společně najdeme řešení Vašeho problému.
    S pozdravem tým vidaXL

• Velký sortiment zboží.
    • Dobrá cena.
    • Platba kartou.
    • Doprava zdarma.
    • U některého zboží trochu delší dodací lhůta s ohledem na sklady mimo ČR.

Doporučuji tento e-shop. Nakoupil jsem zde již vícekrát.