• Nějak jsem žádnou nenašel.

Objednáš a zaplatíš a nic. Po několika urgencích potvrdili platbu a slíbili dodání. Na dotaz o možnostech montáže střechy odpověděli, že po kontrole ano. Ale co tím mysleli a zda vůbec mysleli, to se zjistit nedá.
    Pak stanovili termín dodání, ale přišlo to o den dříve, a já nebyl doma.
    Kůlnu jsem s obtížemi postavil. 3 díly špatně popsány, jeden nebyl v seznamu a v návodu i krabici chyběl. Šroubů bylo dost, ale některé špatné a jeden typ chyběl úplně. Střechu samozřejmě posunout nešlo, ale kamarád řemeslník to navrtal a seříznul. Díly pasovaly špatně, ale Hlavní varováni: bouda vlivem slunce "cvičí" a prohýbá se. No je to jen plechovka.
    Kupte si pár prken a latí a aspoň vám to nebude sluncem a větrem běhat po zahradě.

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém se zbožím
    Jelikož píšete bez čísla objednávky, nemůžeme Vás kontaktovat a domluvit se na řešení. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu

Obchod již potřetí zaslal vadné zboží a na emaily nereaguje. Nedoporučuji!!! Nákup na VidaXL jsou vyhozené peníze.
    Objednávka - 0420000122077

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že se Vám přišel opětovně poškozený balík
    V průběhu dneška Vás bude kontaktovat zákaznický servis, abychom našli oboustranně vyhovující řešení.

• Nekomunikují
    • Prachy nikde

Katastrofa pokud někdo podávala nebo bude trestní oznámení přidám se. objednávka stornována penize nikde,nikdo nekomunikuje nikdo nevolá jde mi o skoro 9 tisic.
    Kdybych četla recenze udělám nejlíp
    Číslo objednávky je 0420000191035

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že se Vám platba ještě nevrátila
    Veronika tým vidaXL

• Sehnala jsem tu zboží, které v daném rozměru a barvě nikde jinde nebylo.
    • Dobré ceny.

Když jsem četla recenze tady trochu jsem se děsila, ale vše proběhlo naprosto hladce. Dne 12.7. jsem objednala, 18.7. zboží dorazilo.

• Katastrofální kvalita a dodání produktu

Již včera jsem Vám psala o dodání poškozeného zboží.Poškození je až v takové míře, že produkty nejsou použitelné. Mrzí mne, že jsem si nejdříve nepřečetla recenze. Nejedná se o malou částku za zboží. Pokud nezačnete ihned se mnou komunikovat obrátím se na ČOI či podám trestní oznámení. Číslo objednávky 0420000184459

19.7.2022
    Tak po mé recenzi zde se v podstatě nic nepohlo a naopak místo vyzvednutí poškozené zásilky mi dnes chtěla pošta doručit zásilku novou....
    Jasně jsem zadávala vrácení zásilky nikoliv výměnu!!!
    Zboží jsem samozřejmě nepřijala a stále se mnou komunikuje pouze automat!!!
    Už mi dochází trpělivost, žádám znovu o telefonní kontakt na Vás, odmítám to řešit přes automatické odpovědi přes email...
    Pokud to se mnou nezačne řešit reálná osoba nahlásím to ČOI...
    Jsem neskutečně zdrcena...

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že Vám přišel poškozený nábytek
    Veronika tým vidaXL

Budu podávat hromadné trestné oznámení kdo se bude ještě chtít přidat napište na email už nás je 35 ..Lidi kteří nedostali zboží ani peníze .Jsem matka a z rodičáku nemám na rozhazování a tohle mě naštvalo objednala jsem chodítko zaplatila chodítko ani peníze nikde... nekomunikujou jen mi píše jejich automat už mě to přestává bavit a proto tenhle krok plus ještě jsem uveřejnila jejich stránku všude možně aby lidi v žádném případě u nich neobjednávali pokud nechtěj příjít o peníze

• Katastrofa!

Jak už tu někdo psal, nechápu, že si Heureka něco takového drží pod křídlem! Zboží vám sice přijde, ale je v katastrofálním stavu. Zboží jsem tedy ihned po rozbalení vrátila a více než měsíc jsem se dožadovala vrácení částky. Pomohla mi až ČOI. Takže pozor na tento podle mého podvodný eshop!!!!Telefon ani adresa žádná, na jakýkoliv dotaz odpovídá automat. Dovolání nikde!

• ŽÁDNÁ KOMUNIKACE

objednávka #0420000175939 - žádná komunikace, nechápu, jak může Heuréka je vůbec evidovat

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že jste měl problém se s námi spojit
    Veronika tým vidaXL

• 17.6. vráceno zboží, od té doby nikdo neřeší (nekomunikuje) obj. Č. 0420000154468
    • 18.6. obK. č. 0420000170750, zboží přišlo. Zboží: Ambiance Vínový bar se sklopnou policí 65 x 12 cm. HROZNÁ KVALITA.

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že Vám vínový bar nevyhovuje

• Neposilají objednavky
    • Nekomumikují

Objednávku číslo 0420000164883 jsem zaplatil a potvrzení přišlo. Od té doby nic. Balík nebyl odeslán a nikdo nekomunikuje. Hrozný

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že se Váš balík po cestě ztratil
    Veronika tým vidaXL

Zbozi bylo nakonec v poradku doruceno do 10dnu.
    Spokojenost. Snad tomu tak bude i pri dalsi objednavce.

Kdy mi bude VidaXl dorucena moje zaplacena objednavka č. 0420000170814???

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že Váš balík byl odeslán s opozděním
    Veronika tým vidaXL

• Rychlé dodání a spokojenost,znovu nakoupím a bez obav
    • Po přečtení recenzí obavy

• Není možnost kontaktu,cizina,jen platby předem.

Jde v zásadě o podvodnou firmu,
    2 objednávky cca 2600Kč zaplaceny,
    zboží nedodáno,firma nereaguje,
    tzv.je nedobytná někde v Holansku.Řešila i moje banka,
    bez výsledku.
    Heuréka by s ní neměla spolupracovat,
    měla by firmy lépe prověřovat,jinak
    přijde o zákazníky,kteří přes ni
    objednávají zboží.

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém se zbožím

• byl jediný, kde zboží měli
    • objednávka č. 0420000164847, objednáno 10.6. a zaplaceno , 14.6. přišlo info o zpracování objednávky a její předání dopravci, do dnešního dne t.j. 20.6. stále na stránkách České pošty údaje k nepředané zásilce. Bez telefonického kontaktu a elektronická pošta dává na výběr pouze zrušení objednávky, výměnu zboží či změny adres.
    • komunikace

pro mne poměrně neseriózní jednání, příště si zde již objednávat nebudu, pro objektivitu, dnes t.j. 20.6. info od ČP, že převzali balík do přepravy a budou jej dopravovat. Tak snad nakonec dobré, uvidíme? Tak dnes 21.6 pošta doručila, tak nakonec dobrý, ozvala se paní z obchodu a tak upravuji hodnocení. Dobrý konec.

• Skvělé ceny ale nikdy se zboží nedočkáte
    • Podvodný obchod od začátku do konce
    • Vezme peníze a zásilka nikdy nedorazí

Více než měsíc čekám na zaplacené zboží ( 0420000136629 ), několik zpráv o tom, že předáno České poště a pokaždé lež, přepravu sice objednají ale nikdy balík nepošlou. Peníze vrátit nechtějí. Dávám podnět na ČOI a policii. Zkušenosti stejné jako tu píšou ostatní. Podvodníci!!!! Nikdo nekomunikuje, protože chci vrátit peníze.

• Nekomunikují
    • Prodávají nekvalitní zboží
    • Dlouho trvá

Obchod poslal poškozené zboží a nijak dále neodpovídá - objednávka #0420000122077

Dobré odpoledne!

velice děkujeme za Váš komentář a Váš nákup.

Podle našeho systému jsme vám zaslali náhradní (nové produkty) a byly správně doručeny.

Neobdrželi jsme pro vás žádnou novou zprávu ani komunikaci.
    Jsme vám k dispozici pro vše, co potřebujete, prosím.

Přeji vám velmi dobrý den!

José Manuel vidaXL

17.5.2022 objednaná kovová lavice zahradní za 1779 Kč, platbu jsem odeslala ihned, ale do dnešního dne mi žádný balík nedorazil. Jsem z toho nešťastná, protože to je dárek, a přesto že mi na email přišlo potvrzení o zaplacení a předání balíku české poště, tak nikde na poště nelze dohledat. Jedná se o objednávku č. #0420000145343.

Dobré odpoledne,

velice děkujeme za toto hodnocení a za Váš nákup.
    Je nám velmi líto, že jste zažili tuto situaci.

Vidím, že vaše zásilka byla zrušena a balík uložen do zálohy.

Budu vás kontaktovat e-mailem s dotazem, zda chcete pokračovat v odeslání nebo zrušit objednávku.

Těším se na tvoji odpověď.
    S pozdravem, José Manuel vidaXL

• Výběr
    • Kvalita

Obednane zbozi (botnik) dorazilo az po vice nez 2 tydnech.Nekvalitni,sem tam podrene lamino,vsude pyliny...proto byly desky i podrene.Uz je postaveny, skladal se dobre,ale dily nesedi uplne perfektne.Maji velky vyber,lakave ceny,ale obednam priste radeji jinde.

Dobré odpoledne!

velice děkujeme za Váš nákup i za Vaši recenzi.
    Velmi se omlouváme za toto zpoždění a tyto nepříjemnosti. Jsme si této situace vědomi.

Mohu vás požádat, abyste nás ohledně tohoto problému kontaktovali prostřednictvím e-mailu?
    Za tento problém se Vám omlouváme.

Pamatujte, že jsme vám k dispozici, kdykoli budete potřebovat.

S pozdravem, José Manuel vidaXL

• Všechno fajn

Dobry den.
    Objednal jsem si herní židli za 3000kc.
    Objednávka č. 0420000161049.
    Židle dorazila v pořádku a byla pěkná.
    Nechápu špatné recenze které odrazují lidi.
    Dokonce mi nabídli kupón za 800kč.

Dobré odpoledne!

mnohokrát děkujeme za Váš čas a za Vaši recenzi.

Je mi to moc líto, ale v systému vidím, že jste objednávku zadali 05.06.2022 a byla odeslána 08.06.2022.

Podle našeho systému a informací o přepravci bylo doručeno správně.

Budu vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu pro ověření těchto informací.

Děkuji předem!

• Výběr zboží
    • Neexistují telefonní kontakt
    • Zboží není skladem, i když je napsané, že skladem je

Zboží označené skladem (doručení 3-5 pracovnících dní), skladem není. Telefonní kontakt nefunguje. Na FB sice komunikují, ale se stále stejnou odpovědí, že se zboží předává dopravci.
    Update: Zboží nakonec doručeno. Objednáno 30.5. a doručeno 8.6.. Kvalita postýlky dobrá.

Dobré odpoledne!

Velice vám děkuji za váš čas a trpělivost.
    Velmi se omlouváme za toto zpoždění s expedicí.

Slíbili jsme dodání 6. června, ale z důvodu zpoždění bylo doručeno 8. června. Chápu, že to pro vás může být nepříjemnost.

Budu vás kontaktovat e-mailem, abychom se ujistili, že je nyní vše v pořádku.

Děkuji předem!