• díky recenzím na Heuréce jsem se rozhodl nakoupit jinde

Poslal jsem dotaz na e-shop, proč nefunguje slevový kód na křeslo, když je uvedeno, že slevový kód platí na vše. Odpověď zněla "Když nefunguje na křeslo, zkuste něco jiného". Asi bych si měl pořídit třeba stůl a sedět na něm?
    Na základě odpovědi jsem si teprve přečetl recenze na e-shop a nestačím se divit, že Heuréka strpí e-shop s takovým počtem negativních recenzí na svém srovnávači. A že je vůbec legální něco takového provozovat.

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém
    Jelikož píšete bez čísla objednávky, nemůžeme Vás kontaktovat a domluvit se na řešení. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu

• Rychlost doručení v pořádku
    • Za ty peníze je to vyhovující účel to splní

Koupil jsem Venkovní psí kotec se střechou 600 x 200 x 150 cm a kvalita odpovídá ceně. Není to papírový a zároveň to není pancéřový. Svůj účel pro ochranu štěňat to splňuje. Za mě spokojenost.

The package contains missing parts. Very bad support, not able to return the product. I do not recommend it at all.

Reakce obchodu vidaXL

Hi, we are very sorry that you have a problem.
    Since you are writing without an order number, we cannot contact you and agree on a solution. Please contact us via email

• Kvalita

Koupena skříň - balení přišlo nepoškozené, bohužel obsah balíku omlácené rohy, poškrábané desky, a špatně zážehlené hrany

Koupený botník - balení přišlo nepoškozeno, bohužel vrchní pohledová přišla s hlubokými vrypy a prasklá. Nejvíce mě naštvalo že se někdo snažil škrábance neodborně zamaskovat

Oboje v řešení reklamací. Ze zkušenosti byl toto nás poslední nákup na VidaXl

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém

Objednal jsem dvě dřevná lehátka se stolkem. Když došel první balík s jedním lehátkem, kontaktoval jsem prodejce, kdy mi bylo sděleno, že mi budou doručeny další čtyři balíky. Tedy čtyři dny chodily balíky s jednou objednávkou. Když jsem chtěl smontovat lehátko, byla u jedné z područek špatně předvrtaná díra pro uchycení šroubu (asi o dva cm). Reklamoval jsem to a bylo mi nabídnuto vrácení 250,-kč nebo 400,-Kč na poukázku, nebo doručení poškozeného dílu. U dalšího balíku ulomená zarážka stolku, vytržený vrut u držáku zarážky. Už jsem neměl chuť ani náladu zboží reklamovat. Kvalita zpracování dřevěného nábytku neodpovídá ceně. Nedoporučuji.

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém

Ceny výrobků evidentně neodpovídají kvalitě. Příborník přišel už od výroby poškozený, uražené rohy před zabalením (zásilka přišla nepoškozená přepravou a uvnitř krabice se uražené rohy nenacházely), kompenzace 25% nebyla úplně adekvátní, ale navíc při skládání bylo zjištěno, že všechny díly jsou zkřivené, nejsou předvrtané díry na šrouby a kolíky na dělící police a ani šikovnému truhláři se to nepodařilo složit, protože všechny díly jsou hnuté o minimálně 3 cm a i při různém povolení šroubů nebylo možné díly složit. Vracím zpět, ale komunikace s e-shopem je komplikovaná.

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém

• odmítnutí výměny poškozeného vrchního dílu tv skřínky
    • špatná komunikace
    • přestože na stránkách mají několik variant stejné skřínky skladem tvrdili, že nemají a proto nemohou výměnu uskutečnit
    • nabídli náhradu ve výši 250,- přičemž skříňka stála 4400,- a jedná se o vrchní viditelný kus!

V tomto obchodě jsem koupila tv skříňku složenou ze 4 menších skříněk. Jelikož chodily balíky po částech, tak jsme začali stavět postupně. U poslední skříňky jsme zjistili, že vrchní díl má nalomený a ohnutý roh. Což úplně nechcete u nové skříňky, ještě když je to na viditelném místě. Na moji žádost o poslání nového kusu (jen to jedno prkno) mi bylo odpovězeno ať si vyberu buď kupon nebo finanční náhradu ve výši 250,-. Docela výsměch, takže jsem s tímto řešením nesouhlasila a trvala si na svém. Na to mi přišla odpověď, že už zboží nemají, přitom na eshopu bylo několik variant skladem ihned k odeslání (i v tento moment je stále skladem). Následovalo dalších x emailů, ale nového dílu jsem se nedočkala. Takže přemýšlím, že se obrátím na ČOI a rozhodně nikomu nedoporučuji nakoupit v tomto shopu. Číslo objednávky: 0420000346632.

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že jste obdržel poškozené zboží
    V průběhu dneška Vás bude kontaktovat zákaznický servis, abychom našli oboustranně vyhovující řešení.

• Vše

dnes mi dorazila objednávka lávka na zahradní jezírko, přišli mi dvě laťky a již nic. Chybí mi zbytek dílů, šrouby, návod. Možná že bych začal mezi laťkami levitovat. Číslo objednávky 0420000361655. Pokud se dodavatel neozve, jdu na to přes ČOI.

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že Vám ještľ nebyl doručen druhý balík

• Nekomunikují
    • Slíbili, že zboží pošlou do 2 pracovních dnů a dnes je to skoro 14 dní a informace o zaslání nikde
    • Absolutně nedoporučuji!!!

Absolutně nedoporučuji!!!!

• Venkovni altan nesmi ven

Venkovni altan stal venku 3 dny, po nocnim mirnem desti, se voda usadila v plachte a nepropustila ji a polamaly se sloupky i ostatni konstrukce. Eshop s vami prakticky nekomunikuje, po mailu vubec a pres chat tam maji asi robot. Mele dokola svou, ze to neni reklamace ze maji v podminkach ze altan nesmi na dest. Takze ja altan budu rozmontovavat pri kazdem desti asi. Altan je venkovni a nesmi zmoknout.Korunovali to, ze je to pojistna udalost, at se obratim na pojistovnu za neprizen pocasi. A ono jen prselo. Jsou to nekvalitni predrazene kramy z Ciny. V podminkach si davaji nesmysly, aby se zbavili odpovednosti za ty šunty.

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém

• Objednali jsme zboží (č. obj. 0420000117625) a po měsíci čekání jsme urgovali dodání. Odpověděli nám přez překladač, že zboží je připravené k odeslání, po dalších 3 týdnech jsme opět urgovali dodávku ale zboží stále nemáme. V podstatě to jsou podvodníci kteří si nechají zaplatit za zboží které nikdy nedodají.

E-shop Vida XL vám ani po roce není schopen dodat zaplacené zboží !! Pro jistotu vám ani nevrátí již uhrazenou cenu !!

05.06.23 - na základě této recenze se ve VidaXL probudili a až po roce se snaží vrátit zaplacenou cenu, chová se tak seriozní firma ??

Děkujeme za Vaší recenzi
    Mrzí nás, že vrácení platby tak dlouho trvalo
    Veronika tým vidaXL

• Pomoc při rozhodování zda spáchat sebevraždu či nikoliv?

Jak je možné, že je něco takového vůbec legální?

• Zboží odpovídá popisu
    • Dva balíky dodány v jeden den
    • Šroubků, hřebíčků bylo víc než dost
    • Krásně zabalené

V lednu jsem předělávala obývák, přes Alzu si objednala dvě knihovny, které jsem si nechala pověsit na zeď. Knihovny jsou krásné, odpovídají obrázku, sestavení šlo jedna báseň, nic nechybělo, díry na kolíčky odpovídaly. Já nemám co vytknout. Knihovny jsou bytelné a stále visí.

• Chybějí díly
    • Komunikace přes robota
    • Nekvalitní materiál

Zakoupila jsem noční stolek. Nebyly mi však dodány všechny díly. Po 4 měsících komunikace, nemám ani vracené peníze ani chybějící díly. Určitě nedoporučuji.

• hezký nábytek
    • špatná kvalita
    • chybějící díly
    • komunikace přes robota
    • už nikdy více

Komunikace přes email kvůli zaslání chybějících dílů je nemožná a nekonečná.Emaily čte buď robot, nebo idiot.To bylo poprvé a taky naposled.

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém

• můžete se cítit ze jste to vyrobil sam aniž by jste to uměl
    • výsuvná postel po rozbalení vypadala jako kdyby ji někdo nařezal ve stodole a ani neobrousil
    • šrouby na sestavení přiložené k nabytku jsou z bahna,takhle nekvalitní šrouby nejsou ani z wishe
    • nedoporučuji sestavování pro jedince se slabším srdcem, pri sestavování by mohlo dojit k infarktu ze vzteku

• Nekvalitní zboží

Zakoupil jsem poličku, která ma špatně předvrtané díry, materiál se při montáži štípe, desky jsou v rozích odřené. Totální nespokojenost a sklamání…

• Nekvalitní zboží

Nakoupila jsem "vidaXL Kočičí strom ke stropu světle šedý 250,5–276,5 cm" Po rozbalení doma jsem přišla na to, že je jeden sloupek nalomený. Napsala jsem na zákaznický servis, kde jsme se domluvili na doposlani vadného kusu.. který v domluveném termínu nepřišel. . když jsem se opět ozvala, bylo mi řečeno, že ho nemají a nabídli mi jako kompenzaci vrácení 200 Kč, přijala jsem a objednala jsem si v jiném obchodě vyhovující sloupek.. škrabadlo jsem postavila a umístila.. vydrželo přesně JEDEN den, než se zlomil jiný sloupek!!! Naše kočička má cca 2 kila, takže váhou to určitě nebylo! Když porovnám kvalitu sloupku z toho obchodu s tím, který mi přišel.. nechápu, jak vůbec můžou psát u popisu velice kvalitní!! Moc mě mrzí, že jsem si recence nepročetla dřív! A snad to pomůže někomu dalšímu, kdo by zde chtěl něco koupit! Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Žádná není
    • Nekvalitní výrobek

U vidaXL.cz jsem zakoupila vidaXL Zahradní králikárna 1 patro šedá dřevěná, po rozbalení jsem byla v šoku. Do toho nedáte ani morče, protože by se to rozpadlo, max. křečka. Chybějící barva, respektive někde nebyla vůbec, šroubky tak krátké, že se děsím, kdy se to rozloží. Pokud si to koupíte, rozhodně to nemůžete postavit venku a už vůbec na to nesmí pršet! Tento obchod nedoporučuji!