• Výborná komunikace obchodu, velká nabídka, nejlepší ceny při odběru více výrobků

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, zákaznická spokojenost je naší prioritou a proto jsem rád, že i Vy jste s nákupem u nás v obchodě spokojená, jsme Vám kdykoliv opět rádi k dispozici, neváhejte nás kontaktovat, jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Vše super

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení, těší mě, že vše proběhlo v pořádku, rádi Vám budeme k dispozici i při Vašem případném příštím výběru spotřebičů, kdykoliv nás zase kontaktujte.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Vše proběhlo v pořádku. Objednala jsem, obratem volala paní z e-shopu, abychom spolu domluvily termín doručení objednávky a druhý den proběhlo doručení. Vše naprosto perfektní.

Pěkný den,

jsem moc rád, že Vaše objednávka proběhla podle Vašich představ, snažíme se vždy o co nejkvalitnější prozákaznický servis a rychlé odbavení každé objednávky k němu neodmyslitelně patří.

Neváhejte se na nás zase obrátit, jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod a vždy Vám rádi třeba jen poradíme.

Přeji pěkný den,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Byl to sice první obchod ale jsem spokojen.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Váš nákup, recenzi a hlavně doporučení, těší mě Vaše spokojenost s průběhem Vaší objednávky a doufám, že se můžeme i v budoucnu těšit na Váš další případný nákup.

Jsme Vám k dispozici každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Vše proběhlo v pořádku . Jelikož jsem zboží potřebovala na určitý den , zavolala jsem a paní z obchodu byla velmi ochotná a domluvila mi dodání zboží na určený den.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem moc rád, že jste celkově spokojená s nákupem v našem e-shopu. Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro to udělat vždy maximum, kdykoliv se na nás zase neváhejte obrátit

Přeji pěkný den,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Šlo to velmi rychle. Takže spokojenost.

Pěkný den,

jsem rád, že jste s rychlým průběhem Vaší objednávky spokojený, kdykoliv se na nás zase obraťte, rádi Vám třeba jen poradíme.

Jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Rychlá odezva. Komunikují i v odpoledních hodinách. Při problémech navrhnou řešení. Dobrá cena zboží.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkuji za Váš nákup, i kladné hodnocení, jsem opravdu rád, že jste s nákupem, naší komunikací i cenovou nabídkou spokojený. Doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup.

Kdykoliv jsme Vám opět k dispozici - každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Přeji ěkný den,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Přišla omluva emailem, že zboží obchod naskladní později, nabídli malý dárek na výběr z nabíky jako kompenzaci
    • zboží nebylo ani po 6 dnech doručeno, další aktualizace o termínu dodání nepřišla

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Vaši recenzi, mrzí mě komplikace ohledně delšího termínu dodání Vaší digestoře. Původní termín naskladnění, o kterém jsme Vás informovali, byl posunut a my čekáme na zprávu od výrobce. Budeme Vás kontaktovat a jsme připraveni Vám vzniklou nepříjemnost vykompenzovat.

Byl bych moc rád, kdybyste nám dala ještě v budoucnu příležitost napravit si reputaci a přesvědčit Vás, že nám opravdu záleží na spokojenosti každého zákazníka.

Děkuji, ještě jednou se omlouvám,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Inzerované zboží nebylo na skladě.

Hezký den,

děkuji za Váš nákup i doporučení, mrzí mě komplikace v souvislosti s nedostupností Vámi poptávaného modelu, bohužel se někdy stane, že se některé modely spotřebičů vyprodají rychleji, než čekáme.
    Vždy se však snažíme komplikaci s nedostupností poptávaného modelu řešit kompenzací pro zákazníka v podobě vyššího modelu, ideálně za stejnou cenu. Doufám, že se na nás ještě v budoucnu obrátíte a my si tak budeme moci napravit reputaci.

Jsme tu pro Vás každý den včetně víkendů a to až do 23°°hod a vždy Vám rádi třeba jen poradíme.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Velmi profesionální jednání, rychlé, spolehlivé, dovoláte se i ve 22 hodin a emailová korespondence rovněž rychlá, prostě samá pozitiva !!!

Hezký den,

mockrát děkujeme za Váš nákup i doporučení, jsem rád, že Váš nákup proběhl snad dle Vašich představ, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka, proto se snažíme jak o tu nejlepší nabídku, tak i o nejkvalitnější klientský servis. Těší mě, že z našeho obchodu "odcházíte" spokojená a doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na další případný nákup.

Jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• jednoduchý filtr ve vyhledávači, rychlá informace po telefonu, velice příjemné jednání

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, Vaše spokojenost mě moc těší, snažíme se vždy o co nejkvalitnější prozákaznický servis, jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. Doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na další případný nákup.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• vše rychlé a bezproblémové
    • nemám, neznám

Sjednání, faktura a dodání rychlé. Jsem spokojen.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem moc rád, že jste s nákupem v našem e-shopu spokojený, snažíme se o co možná nejrychlejší odbavení každé objednávky, proto mě těší, že "odcházíte" z našeho obchodu spokojený.

Kdykoliv jsme tu zase pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

• SUPER

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, doporučení i hodnocení, jsem moc rád, že jste s nákupem v našem e-shopu spokojený a věřím, že budete i s Vaší novou myčkou spokojený.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Přeji hezký den

• vynikající komunikace
    • ochota pomoci a poradit

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem moc rád, že jste snad s celkovým průběhem objednávky spokojená. Vámi zmiňovaná ochota pomoci a poradit je podmínkou kvalitního prozákaznického servisu a my se snažíme o ten co možná nejlepší. Rádi Vám kdykoliv třeba jen poradíme, neváhejte se na nás zase obrátit.

Jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

• vstřícní, rychlí.

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení. Těší mě, že jste s nákupem u nás spokojená, snažíme se každou objednávku odbavit co možná nejrychleji, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem.

Kdykoliv jsme Vám opět k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Přeji hezký den

• Snaha, ochota, vstricnost
    • Moznost pripadne si dopredu prohlednout zbozi jen v ČB

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkujeme za Váš nákup a milé hodnocení, snažíme se vždy o co možná nejkvalitnější prozákaznický servis, ke kterému Vámi zmiňovaná ochota i vstřícnost neodmyslitelně patří. Zboží je možné si prohlédnout i na našem showroomu v Praze a v Bratislavě, kdykoliv se na nás zase obraťte a můžeme se domluvit na osobní schůzce na některém z našich showroomů.

Jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

• Rychlost, vstřícnost, ochota

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem rád, že jste byla spokojená s rychlým odbavením Vaší objednávky. Vámi zmiňovaná ochota a vstřícnost je klíčem k zákaznické spokojenosti, která je naší prioritou. Kdykoliv se na nás nevázejte zase obrátit, jsme online každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Obchod pracuje velmi rychle a ochotně

Můžu jen doporučit, vše bylo rychlé a ochotná komunikace

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše recenze mi udělala opravdu radost, těší mě, že jste s nákupem u nás spokojená, snažíme se vždy o co možná nejkvalitnější prozákaznický servis, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem.

Kdykoliv jsme tu opět pro Vás - 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Přeji pěkný den a za Vaše doporučení i milou recenzi moc děkuji,

• Moznost uskladneni
    • Prohlidka v showroomu
    • Priznive ceny

Hezký den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem opravdu moc rád, že jste s vyřízením Vaší objednávky spokojený a věřím, že i s Vašimi novými spotřebiči budete spokojený. Kdykoliv nás zase kontaktujte, vždy Vám rádi třeba jen poradíme.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Přeji pěkný den a ještě jednou moc děkuji za kladné hodnocení,

Super komunikace,doporučuji obchod.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem u nás mě moc těší a doufám, že budete spokojený i s Vaší novou troubou, rádi Vám případně poradíme i s jejími funkcemi, kdykoliv se na nás zase obraťte.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Přeji hezký den a děkujeme za Vaše hodnocení i doporučení,