Vše OK

Hezký den,

děkuji za Váš nákup recenzi i doporučení, jsem moc rád, že jste celkově s nákupem u nás spokojená, kdykoliv jsme Vám opět rádi k dispozici, neváhejte nás kontaktovat, jsme online každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

• Komunikace se zákazníkem
    • Okamžitá reakce na objednávku
    • Příznivá cena zboží

Jeden z nejlepších e-shopů.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše recenze mi udělala opravdu velkou radost, za Váš nákup, recenzi i doporučení děkuji, jsem rád, že jste s nákupem u nás spokojený spokojený a doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup, kdykoliv se na nás zase obraťte, jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Velmi přátelské a pohotové jednání.Ještě ks se nesetkala s tak přívětivou a ochotnou firmou !!

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkuji za Vaše milá slova, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a proto se pro ni snažíme udělat maximum. Kdykoliv nás zase kontaktujte, ať už s výběrem dalších spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

• Ochota personálu
    • Komunilace
    • Cena a rychlost dodani

Nakupuji už poněkolikáté, komunikace je na jedničku a když se něco nelíbí rádi vymění bez jakéhokoliv problému, příplatku atd. Všem doporučuji

Pěkný den,

děkuji za Váš opakovaný nákup, doporučení i kladné hodnocení. Jsem rád, že jste s vyřízením Vaší objednávky, naší komunikací i cenovou nabídkou spokojený, a že vše proběhlo rychle, bez problému a snad přesně podle Vašich představ. Kdykoliv se na nás neváhejte zase obrátit, rádi Vám třeba jen poradíme.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

• Rychlé doručení
    • Zboží ok

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení. Těší mě, že jste s nákupem u nás spokojený a rádi Vám budeme k dispozici i při Vašem případném příštím nákupu, ať už dalšího příslušenství a chemie i nových kuchyňských spotřebičů.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• rychlé a korektní jednání

Pěkný den,

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený. Na spokojenosti každého zákazníka nám opravdu záleží, proto mě těší, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem, kdykoliv se na nás zase obraťte, jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Komunikace a vstricnost obchodu na vysoke urovni.
    • žadná

Hezký den,

moc Vám děkuji za Váš nákup, recenzi a doporučení, těší mě Vaše spokojenost s naší komunikací. Vámi zmíněná vstřícnost ke kvalitnímu prozákaznickému servisu neodmyslitelně patří a my se snažíme vždy o ten co možná nejlepší. Doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Po objednání potvrzení objednávky obratem. následně zpětný dotaz na doručení zboží a dopravu zda je vše v pořádku. Obchod doporučuji profesionální jednání.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem v našem obchodě mě opravdu moc těší. Snažíme se vždy o co nejkvalitnější prozákaznický servis, zákaznická spokojenost je naší prioritou. Kdykoliv nás zase kontaktujte, jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod a rádi Vám třeba jen poradíme.

ok

Hezký den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem rád, že jste s vyřízením Vaší objednávky spokojený, kdykoliv se na nás zase obraťte, jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

• Rychlé dodání, bez problémů

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkuji za Vaše doporučení i kladné hodnocení, snažíme se vždy o co nejrychlejší odbavení každé objednávky a jsem rád, že nákup v našem obchodě proběhl dle Vašich představ.

Vstřícné a rychlé jednání

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem moc rád, že vše proběhlo dle Vašich představ, snažíme se vždy o ten co možná nejlepší prozákaznický přistup. Kdykoliv se na nás zase obraťte, rádi Vám poradíme s nákupem spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

Jsme Vám k dispozici každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Okamžitá komunikace s živými lidmi, zájem o zákazníka. Jeden z nejlepších eshopů, co jsme kdy využili.

Hezký den,

Vaše slova mi udělaly opravdu velkou radost, děkuji Vám za ně. Spokojenost každého zákazníka je naší prioritou, snažíme se udělat maximum pro její dosažení. Doufám, že se i při Vašem příštím nákupu ať už spotřebičů, či jen chemie a příslušenství obrátíte právě na nás.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod, vždy Vám rádi třeba jen poradíme.

Přeji pěkný den a za Vaše hodnocení i doporučení moc děkuji,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlost vyřízení objednávky, výborná komunikace se zákazníkem

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, těší mě, že jste spokojený jak s naší komunikací, tak s rychlým průběhem Vaší objednávky.

Kdykoliv jsme tu opět pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Vybral jsem si vestavnou lednici, telefonicky ověřil dostupnost. Po objednání do 5 minut zavolala pracovnice eshopu, domluvena doprava na druhý pracovní den a zboží doručeno! Super eshop.

Hezký den,

jsem opravdu rád, ze jste s nákupem v našem obchodě spokojený, snažíme se vždy o co nejrychlejší odbavení každé objednávky, doufám, ze se i při Vašem příštím nákupu obrátíte právě na náš e-shop.

Přeji pěkný den a za Vaše hodnocení i doporučení moc děkuji,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Perfektní komunikace a odborná pomoc při výběru spotřebičů. Musím pochválit vstřícnost a ochotu.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení, těší mě, že vše proběhlo v pořádku. Vámi zmiňovaná vstřícnost a ochota ke kvalitnímu prozákaznickému servisu neodmyslitelně patří a my se snažíme o ten co možná nejlepší, jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod, kdykoliv nás zase kontaktujte.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• solidní jednání a informovanost
    • Informace k doručování upřesněna až na výzvu

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem v našem obchodě mě moc těší, na kvalitu zákaznického servisu klademe velký důraz a proto doufám, že při Vašem případném příštím nákupu budete již zcela spokojeni.

Kdykoliv nás kontaktujte, vždy Vám rádi třeba jen poradíme, jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

• Velmi rychlé dodání.

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, kladné hodnocení i doporučení, Vaše spokojenost mě těší, snažíme se o rychlé odbavení každé objednávky a proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem.
    Budeme Vám rádi k dispozici i při Vašem příštím nákupu, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

• komunikaci a rychlost

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem moc rád, že jste s vyřízením Vaší objednávky i naší komunikací spokojená, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka, kdykoliv jsme tu opět pro Vás - 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Nadstandardní přístup, velmi ochotní a profesionální. Doporučuji.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše recenze mi udělala opravdu radost, těší mě, že jste především s naším přístupem spokojená a věřím, že budete spokojená i s Vaší novou chladničkou. Kdykoliv se na nás neváhejte zase obrátit, jsme Vám k dispozici každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Perfektní komunikace, neuvěřitelná rychlost dodání, skvělé ceny

Objednala jsem si sadu spotřebičů. Obchod mě ihned po odeslání objednávky kontaktoval, že jeden ze spotřebičů není na skladě a nabídli mi několik možností. My jsme se rozhodli 14 dní počkat. Během té doby mě obchod několikrát kontaktoval s omluvou za prodlení. Bohužel jeden ze spotřebičů jsem koupila špatně. Následné vrácení spotřebiče, výměna za nový (druhý den od objednání byl doma) a vrácení peněz za nesprávný spotřebič, prostě super. Tento obchod můžu jen doporučit.

Hezký den,

moc Vám děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, snažíme se o co možná nejkvalitnější prozákaznický servis, poradenství a o co nejlepší cenovou nabídku, proto mě těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojená. Budu rád, když se i v případě Vašeho příštího nákupu obrátíte právě na náš e-shop, jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Přeji pěkný den a ještě jednou za Vaše slova moc děkuji,