Chladnička v pořádku,
    jednání s obchodem v pořádku,
    doprava Toptrans uvázla-trvalo jim to 2 dny.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem moc rád, že jste i přes komplikace s dopravcem spokojená. Zákaznická spokojenost je naší prioritou, snažíme se pro její dosažení udělat vždy maximum, doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Jeden z nejlepších obchodů! Super, zájem, ochota, super nabídka !!! Rychle dodání !

Pěkný den,

Vaše kladné hodnocení mi udělalo opravdu radost. Zákaznická spokojenost je naší prioritou a snažíme se pro její dosažení udělat vždy maximum, proto mě těší, že i Vy jste celkově s nákupem u nás spokojená a věřím, že budete spokojená i s Vaší novou varnou deskou, kdykoliv nás zase kontaktujte, rádi Vám třeba jen poradíme.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Profi přístup po všech stránkách.

Hezký den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, těší mě, že z našeho obchodu "odcházíte" spokojená a doufám, že se můžeme i v budoucnu těšit na Váš další případný nákup ať už nových kuchyňských spotřebičů i jen chemie a příslušenství.

Jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod, neváhejte se na nás obrátit.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Dobrá cena, rychlost, servis.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem u nás mě moc těší, zákaznická spokojenost je naší prioritou a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, nejlepší cenou pro zákazníka, rychlým odbavením každé objednávky i kvalitním prozákaznickým servisem. Jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem, kdykoliv nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem nových spotřebičů, i jen chemie a příslušenství.

nejlepší a nejrychlejší

Hezký den,

moc Vám děkujeme za Váš nákup, kladné hodnocení i doporučení. Jsem opravdu rád, že jste s nákupem u nás spokojený a věřím, že budete spokojený i s Vaší novou pračkou. kdykoliv se na nás zase obraťte, jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Vse probehlo bez problemu.

Pěkný den,

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojená a věřím, že budete spokojená i s Vaší novou troubou, kdykoliv nás zase kontaktujte, rádi Vám poradíme i při Vašem příštím výběru ať už dalších spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• rychlost dodání, odborné poradenství, nabídka náhrady produktu

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem rád, že jste s rychlým dodáním i naším poradenstvím spokojená, snažíme se o co nejkvalitnější zákaznický servis a v případě nedostupnosti poptávaného modelu nabídnout vždy vhodnou alternativu, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem případném příštím nákupu.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Obchod na objednávku reagoval okamžitě po telefonu a do půl hodiny byla objednávka na cestě, v životě jsem se s tak rychlou a profesionální reakci nesetkal

zboží mohlo být doma už druhý den, musel jsem odložit až na další kvůli pracovní cestě

zároveň se obchod i zpětně dotázal, zda bylo vše doručeno v pořádku

Opravdoví profesionálové, které mohu jenom doporučit

Pěkný den,

Vaše recenze mi udělala opravdu radost, moc Vám za ni děkuji, nejen za ni, také za Váš nákup i doporučení našeho obchodu. Zákaznická spokojenost je naší prioritou a snažíme se pro její dosažení udělat vždy maximum, proto mě těší, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. Kdykoliv nás zase kontaktujte, rádi Vám poradíme s výběrem dalších spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

cena+

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkuji, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto mě těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojený.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem případném příštím nákupu.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychle dodání a zboží vporadku

Pěkný den,

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení. Jsem rád, že jste s průběhem Vaší objednávky spokojení a že vše proběhlo dle Vašich představ. Doufám, že se můžeme těšit i na Váš další případný nákup, kdykoliv se na nás zase obraťte, jsme Vám k dispozici každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

• Rychlost, výborná komunikace

Velmi rychlé vyřízení, zboží v pořádku dorazilo, skvělá domluva a komunikace

Hezký den,

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás, naší komunikací i rychlým průběhem spokojený, neváhejte se na nás kdykoliv zase obrátit,jsme Vám kdykoliv rádi k dispozici.

Jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Velice rychlé jednání, zboží objednáno navečer v sobotu, ještě tan den komunikace s obchodem, že zboží je pro nás připavené. Doručeno v úterý.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem v našem e-shopu mě moc těší, snažíme se vždy o dosažení maximální spokojenosti každého zákazníka, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem, kdykoliv nás zase kontaktujte, jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Velmi rychlé doručení,příjemné jednání,ochotný dopravce

Pěkný den,

jsem moc rád, že Vaše objednávka proběhla dle Vašich představ a za Vaše kladné hodnocení i doporučení moc děkuji. Doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod a rádi Vám třeba jen poradíme.

• Skvělé!

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení, jsem moc rád, že jste s celkovým průběhem Vaší objednávky spokojená, kdykoliv nás zase kontaktujte.

Jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Sortiment, rychlé vyřízení objednávky, doprava zdarma

Pěkný den,

Vaše spokojenost s nákupem v našem obchodě mě moc těší, kdykoliv jsme Vám opět rádi k dispozici a poradíme Vám s výběrem nových spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

Jsme online každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Perfektní komunikace ze strany prodejce. Rychlost dodání. Zájem, zda vše proběhlo ok.

Prakticky hned po objednání volala paní, že zboží je na skladě a hned ho budou posílat. Po obdržení se zeptali zda je vše v pořádku. Opravdu se o zákazníka zajímají. Doporučuji.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, Vaše spokojenost s naší komunikací i rychlým průběhem Vaší objednávky mě moc těší, zákaznická spokojenost je naší prioritou a snažíme se pro její dosažení udělat maximum, kdykoliv se na nás zase obraťte.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• rychlá reakce a přes poškození dopravcem dodání nového zboží následující den
    • pohotové reakce, slušné a férové jednání

Pěkný den,

Vaše recenze mě moc potěšila, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. Mrzí mě komplikace s dodáním, ale věřím, že i s Vaší novou troubou budete spokojený. Rádi Vám budeme k dispozici i při Vašem případném příštím výběru ať už spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkujeme za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení našeho obchodu. Jsem rád, že jste s rychlým doručením Vaší objednávky spokojený a věřím, že budete spokojený i s Vaší novou troubou.

Jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• zboží, co nabízí i mají, což je v dnešní době již bráno bohužel jako plus
    • komunikace
    • doprava zdarma (sice nemají službu výnosu ani za poplatek, což je problematické, ale zase některé e-shopy tuto službu nemají také a doprava stojí, jak kdyby ho i instalovali, takže dobrý, já to vyřešila půjčením rudlíku od známé)

Objednávala jsem digestoř, vše proběhlo v pořádku.

Pěkný den,

Vaše recenze mě opravdu moc těší, snažíme se pro zákaznickou spokojenost udělat vždy maximum a proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. Služba výnos je možná, jedná se o placenou službu, omlouvám se, pokud došlo v tomto směru k chybě v komunikaci. Budu rád, když se na nás obrátíte i při Vašem příštím nákupu a třeba tentokrát využijete i právě Vámi zmiňovanou službu.

Jsme Vám rádi k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Přeji hezký den a za Vaši recenzi i doporučení moc děkuji,

• Spolehlivá a příjemná komunikace
    • Zákazník je na prvním místě
    • Vždy hledají řešení požadavku
    • Jeden z nejlepších obchodu s elektronikou
    • Rychle vyřízení

Pěkný den,

moc Vám děkuji za Vaše milá slova. Na kvalitu prozákaznického servisu opravdu dbáme a proto jsem rád, že i Vy odcházíte z našeho obchodu spokojený. Kdykoli v se na nás neváhejte zase obrátit, rádi Vám poradíme ať už s výběrem dalších spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.