Zboží bylo skladem, ihned odesláno, přeprava bez problémů. Doporučuji.

Pěkný den,

těší mě Vaše spokojenost s celkovým průběhem objednávky a za Váš nákup, recenzi i doporučení moc děkuji, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem příštím výběru spotřebičů.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

VŠ bylo rychle vyřízeno

Pěkný den,

jsem moc rád, že jste s průběhem objednávky spokojená a že nákup proběhl snad dle Vašich představ, rádi Vám budeme k dispozici i při Vašem příštím výběru ať už dalších spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Naprostá spokojenost s celým procesem objednávky i perfektní rychlost dodání (zboží bylo skladem).

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkujeme za Váš nákup, doporučení a recenzi, jsem moc rád, že jste s naší nabídkou, vyřízením Vaší objednávky i naším prozákaznickým přístupem, dle Vašich slov naprosto spokojený, kdykoliv se na nás neváhejte zase obrátit, jsme Vám k dispozici kdykoliv, ať už při výběru nových spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

Jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlé jednání, zájem o výsledek doručení zboží, doporučení další nabídky obchodu.

Maximální spokojenost.

Pěkný den,

moc Vám děkujeme za Váš nákup i doporučení, jsem rád, že jste s celkovým průběhem objednávky, dle Vašich slov, maximálně spokojený , rádi Vám poradíme i při Vašem příštím výběru spotřebičů.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

- oceňuji rychlou komunikaci obchodu a okamžité potvrzení a odeslání objednávky
    - velký výběr spotřebičů za příznivé ceny
    - doprava rychlá - řidič zavolá předem a domluví se na čase předání
    - nákup na e-shopu určitě doporučuji

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkujeme za Váš nákup i doporučení, jsem rád, že jste spokojený jak s naší komunikací, tak s celkovým průběhem objednávky, a že vše proběhlo podle Vašich představ, rádi Vám poradíme i při Vašem příštím výběru spotřebičů, kdykoliv nás zase kontaktujte.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu až do 23°°hod.

Přeji pěkný den a ještě jednou děkuji za Vaše kladné hodnocení,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Mohu jen doporučit.Velice seriozní eshop a obětavost.Rychlé dodání

Pěkný den,

moc Vám děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu, těší nás Vaše spokojenost s rychlým průběhem objednávky i s naším přístupem, snažíme se vždy o co možná nejkvalitnější prozákaznický servis. Věřím, že budete spokojený i s Vaším novým kuchyňským pomocníkem, jsme tu kdykoliv opět pro Vás, neváhejte se na nás obrátit.

• Nadstandardni pece o zakazniky

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkujeme za Váš nákup a hlavně kladnou recenzi, těší mě Vaše spokojenost, vždy se snažíme o co možná nejkvalitnější prozákaznický servis, rádi Vám vždy třeba jen poradíme, neváhejte nás kontaktovat.

komunikace i dodání perfektní

Hezký den,

moc Vám děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem opravdu rád, že komunikace i průběh objednávky byl dle Vašich slov "perfektní" a nákup tak proběhl dle Vašich představ, jsme tu pro Vás kdykoliv - 7 dní v týdnu až do 23°°hod, neváhejte nás kontaktovat.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlé vyřízení objednávky, ochota při zjišťování požadovaných informací před i po nákupu a doručení zboží.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojená a věřím, že budete spokojená i s Vaší novou parní troubou, rádi Vám poradíme i při Vašem příštím výběru spotřebičů.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Velmi dobrá a rychlá komunikace.
    • Obchodníci mají detailní znalosti o výrobcích.
    • Obchod má zájem o zákazníka.

Doporučil bych nákup u této společnosti. Již jsme zakoupili 4 vestavné spotřebiče a byli jsme maximálně spokojeni.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkuji za Váš opakovaný nákup, kladnou recenzi i doporučení, jsem opravdu rád, že jste s celkovým průběhem a hlavně naším prozákaznickým servisem spokojený, vždy se snažíme o ten nejlepší a havně individuální přístup. Rádi Vám poradíme i při Vašem příštím výběru spotřebičů.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu až do 23°°hod.

Přeji hezký den a ještě jednou děkuji za Vaše hodnocení,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Po velmi negativních zkušenostech s firmami Alza a Datart konečně odborníci, kteří jsou nejen velmi ochotní, ale i odborně erudovaní. Instalace
    vestavěné lednice proběhla naprosto perfektně.

Hezký den,

Vaše kladná recenze mi udělala opravdu velkou radost, snažíme se vždy o co možná nejlepší prozákaznický servis, proto mě těší Vaše spokojenost s námi, kdykoliv jsme tu opět pro Vás, vždy Vám rádi třeba jen poradíme ať už s výběrem spotřebičů či jen chemie a příslušenství.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu až do 23°°hod, neváhejte se na nás kdykoliv zase obrátit.

• Rychlé doručení
    • Zájem

Žádná nevýhoda

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený, rádi Vám poradíme i při Vašem příštím výběru spotřebičů.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Velmi rychlá reakce, okamžité zaslání.

Naprostá spokojenost se vším

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup i doporučení, Vaše naprostá spokojenost je pro nás odměnou, kdykoliv jsme tu opět pro Vás, vždy Vám rádi třeba jen poradíme, neváhejte nás proto kontaktovat.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Okamžitá odpověď na mailový dotaz a následně rychlé dodání
    • Spotřebič byl opravdu skladem

Pěkný den,

Vaše spokojenost s nákupem i naším prozákaznickým servisem mě moc těší a budu rád, když nás i při Vašem příštím výběru spotřebičů kontaktujete.

• Rychlé, perfektní, profi přístup

Hezký den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i hodnocení, které mě opravdu potěšilo, doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup, neváhejte se na nás kdykoliv zase obrátit, jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Perfektní komunikace, bezproblémové dodání, naprostá spokojenost! Rozhodně doporučuji.

Pěkný den,

moc Vám děkuji za Váš nákup a hlavně kladné hodnocení, jsem opravdu rád, že jste byl s nákupem u nás v e-shopu

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Zboží dorazilo v pořádku a rychle

Pěkný den,

jsem moc rád, že jste spokojený s nákupem v našem e-shopu a potěší mě, když si i pro příští výběr spotřebičů zvolíte náš e-shop, kdykoliv jsme Vám k dispozici a rádi Vám třeba jen poradíme.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Velmi rychlé dodání včetně instalace spotřebiče, moc děkuji

Hezký den,

Vaše spokojenost s celkovým průběhem objednávky mě moc těší, kdykoliv jsme Vám opět k dispozici, neváhejte se proto na nás kdykoliv obrátit.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Velmi rychlé vyřízení objednávky a její doručení.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkujeme za recenzi i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás, i s vyřízením objednávky spokojená a doufám, že i při Vašem příštím výběru spotřebičů zvolíte náš e-shop.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Vše o.k. Dobrá komunikace, doporučuji.

Pěkný den,

těší mě Vaše spokojenost s vyřízením objednávky i naší komunikací a věřím, že budete spokojený i s Vaším novým spotřebičem.