U zbozi "Náušnice Tribal ESSW04 CZ" nesouhlasi fotografie s dorucenym zbozi.V eshopu jsou ruzove ale doroceny byly cire.

• Garance nejlepší ceny pouhý trik na kupující. Cenu nesrovnali, jen snížili. A ještě šla platba pouze hotově i když normálně to lze na splátky. Nikde není uvedeno že garance nejlepší ceny je možná platba pouze hotově. Jen reklamní trik

Srovnejte si ceny

• výhodná cena
    • špatná komunikace, neochota

• neschopnost vedení, prodejců dál bez komentáře
    • jako Vaše otázky, slabiny ? koupíte a nefunguje, reklamace neustále

• Dodací lhůta neodpovídala lhůtě uvedené v e-shopu.

• nepřehledné výdejní místo - Holešovice - časově náročné odbavení, nesprávné vyvolávání, nepřesvědčivá komunikace prodavače - výmluvy místo vysvětlení, omluvy

nevidím jediný důvod u ALZA ještě někdy nakupovat, podprůměrný obchod

poslední nákup hodnotím negativně. řasenka nebyla nejčerstvější a na make-upu byl přetržen ochranný pásek (tj. byl otevřen)

Hodinky byly prodáván coby rozbalené s plnou zárukou. Měly nefunkční stopky, ty se ani nepodařilo dle návodu zkalibrovat. Je dost pravděpodobné, že hodinky byly vráceny s vadou stopek. Obchod je nepřezkoušel a znovu prodal. Vrátili jsme je a koupili ty samé nerozbalené, ty jsou v pořádku.

• Výhody Alzy - jako vážně?
    • Nic, jsou daleko před všemi ostatními obchody

Ráno jsem objednal, odpoledne vyzvedl na Chodově a večer holil

• Zadne!Jen nevyhody.
    • Obdrzela jsem padelek znacky kremu. Na obalu neni uveden importer do CR ani cesky popis vyrobku, coz samo o sobe neni legalni pro prodej v CR. Reklamovane zbozi jste zadrzeli a dle nejakych Vasich lhut a podminek cekam na vyrizeni reklamace. SAMOZREJME PENIZE OD VAS NEMAM ZPET, prestoze jsem Vas pisemne i tlf. upozornovala, ze prodej ci distribuce padelku je zavazna vec a nejedna se o beznou reklamaci vad zbozi.

Jsem velmi zklamana, zaroven se mi nechce verit jakeho jednani se obchod Vasi velikosti dopustil. JSTE PRO NEDUVERYHODNI.

• Obchod dodal uplne neco jineho nez mel. Po zadani reklamacniho protokolu se nikdo neozval i kdyz deklarovana prumerna doba reakce byla 14 hodin!!! Kdybych se telefonicky neozval a musim rici razantneji nejednal tak by se asi nedelo do ted nic. Nicmene po 4 dnech si odvezl dopravce chybne dodane zbozi, ale ja nemam po tydnu ani penize, ktere jsem zaplatil ani zbozi ktere jsem objednal a momentalne ani zbozi spatne dodane. Jenom podotykam, ze to mel byt darek k Vanocum. Mozna si Alza ( Kleopatra ) myslela , to budu davat k Vanocum v roce 2014, tak to ma jeste cca rok cas na vyrizeni.

• Vydejni mista

• dobre a levne
    • vice casu davat na vyzvednuti zbozi

doporucuju

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• jsou výše uvedené
    • vysoké ceny

prověřit ceny, neb se problém může skrývat pro "akce"

Dávejte si pozor hlavně na parfémy. Ten můj byl použitý, ale jelikož to byl dárek, nechal jsem si jej. Nikdo mi nemamluvi, jak se doručuji parfémy. Avon jsem taky prodával a nikdy bych nenabízel ten, který již byl prokazatelně použitý. Navíc i obal nebyla žádná hitparáda. Proto už si od tohoto obchodu parfém nekoupím.

Prestoze bylo zbozi dopraveno na pobocku v krabici, ve ktere melo zbozi byt, byl plast po preprave odreny (pravdepodobne o krabici)

• rychlost dodání.
    • obaly ve kterém bylo zboží, bylo opotřebované jak s výstavy.

Nic moc.

• Nákupu vlasové kosmetiky Loreal Professionnel lituji.
    • Cena je vyšší než v jiných Int. obchodech.

Tuto vlasovou kosmetiku zde již nekoupím.

• VZHLEDM K TOMU ZE TO BYLY ALZA-TAK JSEM OBDRZEL ZASE ZMETEK...ZCELA NEFUNKCNI

KDYBYCH VEDEL ZE JDE O ALZA - NIKDY BYCH UZDE NEPROVEDL NAKUP! JSOU KVALITNEJSI OBCHODY S KVALITNEJSIM ZBOZIM! JIZ DRUHA OBJEDNAVKA OD ALZA KDY DOSEL ZMETEK...NEVSIML JSEM SI CO SE ZA NAZVEM SKRYVA, OD TEDKY BUDU VZDY A VSUDE UVADET, ZE POKUD JE NAKUP PROVEDEN NEKDE VE SPOJITOSTI A NEBO NAVAZNOSTI NA "ALZA" - ZADAM OKAMZITE STORNO!!!