• 1. Ceny

Nízká cena, včasné dodání zboží. Zkušenosti nemám.
    Nedoporučil.
    Zboží je pro českou oblast nevyhovující. Televizní opraváři z produktu dostanou pouze 50% výkonu a to pouze u minima stanic. Není dodán návod k montáži v českém jazyce. Zásadní chyba u tak náročného seřízení.
    Na náš trh dovezeno, asi nevyzkoušeno.

• Richlost
    • Konkretne zbozi ktere jsem koupil melo byt stribrne...

neda se verit popisem zbozi.

• Už nikdy toho nevyužiji.
    • Nepopsatelné!

Nikdy a nikomu nedoporučuji tento obchod použít.

• Monopol v oblasti elektroniky
    • Sere na komunikaci se zákazníky

Velký výběr elektroniky, skvělé služby.. ale nasrali mě, kvůli NEUZNÁNÍ STUDENTSKÉ SLEVY.

• množství a cena zboží, dostupnost vyzvednutí
    • Nedodaná část zboží, velké zdržení objednávky, nekomunikace obchodu při změnách, chyby operátora, dvakrát poslání výzvy k zaplacení, přestože bylo již zaplaceno

Celkem dobrý, ale s problémy.

• chaos v objednavkach

• Špatna komunikace dopravce.Nešlo s nim vubec na ničem dohodnout.

Alza super!Dopravce na hovno,skazil radost ze zakoupeneho zboži.

Bohužel s mým posledním nákupem na Alza Trendy nejsem vůbec spokojená. Před 14 dny jsem zboží objednala a zaplatila. Částka za celý nákup byla ješte tentýž den z mé kreditní karty odečtena. Do dnešního dne jsem zboží nedostala, nedostala jsem ani žádnou zprávu z Alzy o zpoždění dodávky. Na této situaci mě nejvíce mrzí stav, že si Alza strhla z mé kreditní karty peníze za zboží, o kterém v době objednání zřejmě ani netušila, kdy bude schopna jeho dodání.

• Když už mmám obdržet nějaký dárek za nakoupené zboží tak by měl být opravdový a ne nějaká virtuální sračka kterou si ještě musím stáhnout.

• nemá žádné
    • managment nemá přehled nad eshopem když si objednáte kosmetiku na alzatrendy tak vám přijde elektronika a pokud se jedná o dárky k vánocům a vy to pak řešíte do půlky ledna tak uplnej propadák

katastrova,v první chvíli jsem myslel že se jedná o podvod ale nic se neděje konkurence je veliká a toto byl můj poslední nákup u této společnosti

• Žádné
    • Způsoby platby,
    • nepodporuje PayPal

Zboží neodpovídá obrázku na eshopu. Neobsahuje krabičku, která je na obrázku (i když má eshop zmíněno, že obrázky neodpovídají zboží, nečekal bych, že přijde šperk za 1500 v papírovém obalu)

+ z jediné fotografie zboží nebyl poznat skutečný vzhled, takže jsem byl po doručení dost překvapen

• Zbozi bylo skladem, ale objednavka byla zrusena ze strany obchodu.

• obsluha na pobočce Příbram arogantní, kde se zboží vyzvedávalo. Obsluha nevydala celý zakoupený a zaplacený nákup , musela být upozorněna.
    • Na nákup nebyla poskytnuta taška pro odnesení , Obsluha arogantní.

Obchod doporučuji , internetové stránky přehledné , ale nedoporučuji vyzvednutí v pobočce osobně.Arogantní chování , neprofesionální přístup.

• výběr, skladovost
    • řešení potíží při nákupu, zboží bylo stále skladem a jediné řešení bylo vrátit peníze.

Koupila jsem zde oblíbený parfém jako vánoční dárek. Bohužel přišlo zklamání.. Po vybalení dárku, bylo zjištěno, že parfém má úplně jiné víčko a poté i že jinak voní.
    Přišlo zklamání z jakého podvodného e-shoopu jsem to koupila...
    Parfémy už zde nakupovat nebudu!

• při problému s objednávkou se vymlouvá na vánoční špičku

zboží objednáno s dodáním 15.12.
    do 22.12 ani nereagoval
    bez osobního dotazu by se obchod ani neozval po této zkušenosti nedoporučil

• Žádné
    • Lživé info ohledně sms slev

Pokusím se již neobjednavat

• Kdyz nastal problem s dodanim zbozi, musel jsem sam nekolikrat obchod urgovat a stejne se na me operatori vykaslali..vrchol byl, kdyz jsem nechal objednavku stornovat u jednoho operatora a druhy to nasledny den opet objednal, aniz bych k tomu dal souhlas

Alza se prezentuje jako Nejspolehlivejsi internetovy obchod, ale nakup v tomto obchode byl pro me obrovskym zklamani

• v Brně na Sadech osvobození není kde parkovat a v automatech nelze platit kartou !!!!