• ...
    • Nekomunikuje při reklamaci zboží. Zboží pochází z šedého prodeje a v ČR mi zboží v záruce neopraví. OBCHOD se mnou již nekomunikuje

ČOI na ně

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zboží (pračka) byla k dispozici v den objednání!
    • nevím

• Příznivé ceny
    • Nevím o žádné

Doporučila bych ho ostatním

• Cena.
    • Komunikace!

Po vytvoření objednávky mě přišlo její potvrznení a pár dní na to mě přišel email,že zboží není skladem a že bude za 3-10dni. Tak se prodejce ptal zda chci čekat nebo zrušit objednávku. Já se rozhodl čekat "CHYBA". Po téměř dvou měsících moje objednané zboží nikde!! Tak jsem volal přímo na pobočku a tam mi bylo sděleno,že ho už ani mít nebudou. Tak jsem objednávku zrušil!!

• nabízí špatné informace a dodání, nedodrží dobu expedice

nedoporučuji tento obchod

• Spoustu produktů které nejsou schopni zajistit.
    • Čekám už měsíc na myčku nadobí.Vše sem zaplatil a teď mi už ani neberou telefony a na e-maily také žádná odpověď.

Nevim zdá se mi tenhle obchod nejaký čudný.Snad mi vrátí peníze zpět.

• nepořádek

Podle obchodu zboží skladem, mailem potvrdili, že je skladem, ale zboží nešlo. Žádná informace o důvodu. Po zatelefonování po 14 dnech řekli, že ho nemají a objednávku jsem stornoval (myčka).

již nikdy!!!!

• Cena !
    • Komunikaci se zákazníkem po tel.

Zatím nemám názor ! Zboží jsem objednal 15.11.2011 a je 8.12.2011, zatím jsen nic nedostal.

• zboží neduručili
    • neodpovidaji na email
    • nelze se dovolat

K obchodu nedoslo prodavajici nekomunikuje, naštěstí jsme nic neplatili predem.Uz bych zde nic nekoupila

• nevím

Obchod bych rozhodně doporučila. Objednala jsem přstože recenze nejsou až tak příznivé, ale byla jsem spokojena a přestože jsem měnal místo dodání, bylo mi vyhověno.

• komunikace

Nikdo se neozve a dovolat se je taky hruza

• Je to neseriozní společnos nedoporučuji !!!

Je to neseriozní společnos nedoporučuji !!!

• Zboží údajně skladem k vyzvednutí až po 8 dnech.

Na uvedená telefonní čísla se nelze dovolat, do areálu kde firma sídlí se již v 16hod. nelze dostat ačkoli je prac. doba uvedena do 17 hod. Nedoporučuji

• velmi dlouhá doba dodání

• Komunikace, od prvniho zvednuti telefonu.

Pokud si nechcete nakup komplikovat, tak radeji nakupujte jinde.

• vůbec nekomunikují, mají napsané, že zboží je skladem a není, napsali do emailu, že neví, kdy zboží bude, už jsem zaplatila a vůbec nekomunikují

nekupujte od nich nic

• Bohužel žádně objednal jsem jsem zboží které mělo dorazit do 10 dní

Rozhodně nakupujte, objednávka nedorazila v čas. Nebyl jsem o ničem informován. Ne eamily nikdo nereaguje ani když jsem jich poslal více. Telefony zvedají hodně sporadicky.

• dobrá cena,
    • osobní vyzvednutí v Praze
    • manipulační poplatky při osobním vyzvednutí