• dostupnost z Prahy

Nedoporučuji

• vše proběhlo velmi rychle a precizně
    • trochu mě při objednávání zarazil název obchodu

Obchod bych doporučila. Zboží jsem obdržela velmi rychle, za skvělou cenu a komunikace byla rovněž perfektní. Nemám co dodat, prostě doporučuji

• Byla sem nadšená cenou televize
    • Nekomunikuje

Přeji jim všechno nejlepší v nakupování a ať mají více štěstí než já

• Jsou levní
    • Nekomunikativnost,neberou telefony.

Nikdy neposílejte peníze předem,dlouho
    čekáte na vrácení peněz.Zrušil jsem obědnávku proto,že uváděli,že mají zboží
    skladem,ale opak byl pravdou.Zboží neměli.

• Ceny
    • vše je neaktivni komunikace žádná, neberou telefon, neinformuji o prubehu objednavky

• Nízké ceny, možnost osobního odběru i v sobotu.
    • Zboží z Polska, rekalmovat lze pravděpodobně jen přímo v obchodě.

• Špatné stránky bez technického popisu a fotografie (kupoval jsem žehličku). Zaslal jsem dotaz s podrobným popisem žehličky a fotografie stáhnuté z jiného obchodu. Chtěl jsem se ujistit, že toto zboží mi bude doručeno. Bylo mi odpovězeno, že zboží zatím není skladem a oni taky neví co v tam bude zabaleno.

Raději koupi jinde dráž, ale s vyšší jistotou, že dostanu to co jsem si objednal.

• Cena, vyber
    • Nulova aktivni komunikace, neberou telefon, nevolaji v pripade zmeskaneho hovoru, neinformuji o prubehu objednavky

Dobra cena u objednavaneho produktu. Neobjednavat ve spicce (vanoce)

• Žádné
    • Nekomunikativnost, nespolehlivost, bordel a chaos v objednávkách, nejsou schopni sdělit v jakém stavu jsou objednávky, celkové hrůza

Poté co jsem na zboží měsíc čekal, nemohl se na uvedená kontaktní čísla dovolat, jsem rezignoval a objednal jinde, obchod je celkově opravdu hrozný svým neprofesionálním přístupem. Vřele NEDOPORUČUJI ušetříte si spoustu nervů !!

• Slušné ceny
    • Neinformovanost zákazníka. Na zboží čekám již druhý týden a kdybych si nezavolal tak nevím zda se na objednávce vůbec pracuje a zda mám ještě zboží očekávat. Kdybych věděl, že nedodržíte lhůtu max 5 dnů, která je u zboží zadaná, pak bych si ho objednal jinde.

Ceny u některého zboží více než dobré ale obrňte se trpělivostí při termínu dodání.

• Ceny za dopravu v nabídce nesouhlasí se skutečností

super

• dobre ceny
    • komunikace

nemonu hodnotit

• dobrá cena
    • nekomunikuje
    • nebere telefony

smíšené pocity

• neodpovídáte na emaily, ani objendávky, ale hlavně že posíláte dotazníky

Toto byla první a poslední objendávka. Odpověď mi nedošla. NEdošla mi ani odpověď na emial, ale nezapomněli poslat dotazník o spokojenosti

• všechny, komunikace, spolehlivost, dodání zboží,zmatek

nedoporučuji, jen slibují že zboží dodají, uvádějí že je skladem, ale není to pravda, odešlou několik emailů, že zboží je na cestě at., ale ani po měsíci nejsou schopni zboží dodat, telefony nikdo nevyřizuje at.

• nekomunikuje

• o žádných nevím
    • komunikace, nelze se vůbec dovolat, mobilní tel. je neustále vypípáván a pevná linka pouze dlouze zvoní až do zrušení spojení

nedoporučuji z důvodu velmi špatné, až žádné komunikace.

• nepravdivá informace o dodávce,zboží které má být dodáno do 5 dnů není v obchodě na skladě a objednává se u dodavatele
    • špatná komunikace s obchodem

po objednání email s info o vyskladnění zboží a dodání do 5 dnů.Zboží není na skladě a musí se objednat u dodavatele.po 12 dnech na dotaz o dodání zboží neochotné jednání
    v tomto obchodě již nenakoupím