• nic, všechny firmy p. Lavičky jsou podvod. Zboží má z šedého dovozu, nelze reklamovat u oficielních servisů. Reklamace nevyřizuje, nezvedá telefony. Za minulého režimu už by seděl v chládku. Koupil jsem si robotický vysavač, v záruční době porucha. Po dlouhé době jsem výhružkami p. Lavičku donutil, že jej převzal na prodejnu. Dále se nic nedělo, nereagoval. Jediné řešení je, dát ho k soudu. Na rozhodnutí soudu o vrácení peněz nereagoval , znovu soud a nakonec exekuce. Vysavač stál 10.000, celá sranda p. Lavičku stála 19.000 Kč, dnes jsem peníze od svého právníka obdržel. Celý tento proces trval 1 a 3/4 roku, ale stálo to za to. Proto radím, vytrvat a jít touto cestou.

V žádném případě nic neobjednávat , i když láká na nízké ceny,(zboží je z šedého dovozu) zjistit si nejdříve recenze na internetu.

• vše

Mám zboží na reklamaci ale tel. nefungují a na email neodepisuji. NENAKUPOVAT, NEDOPORUČUJI

• -10%
    • Pro všechny poškozené, kterým by zablokovali příspěvky na jejich stránky, aby nám odebrali právo bránit se, užijte tuto adresu: http://anonymouse.org/anonwww.html slouží k anonymitě při přihlášení, takže p. Lavička Vás nemůže blokovat a vy můžete zadávat své příspěvky, dotazy, popřípadě žaloby jako my. Na stránce vložte do prázdného pole na adresy toto http://www.svatebnisilenstvi.cz/vase-otazky a směle pište.

Vyvarujte se nákupu při podvodu mne kontaktujte a budeme věc řešit dál společně !

• absolutně nic
    • nedodání zboží, nevrácená platba, velmi špatná - nulová komunikace ze strany obchodu

Stejný majitel, tedy Eltea.cz, provozuje hned několik e-shopů (televiznistolky, svatebnisilenstvi,eltea - to jsou ty, o kterých vím) a všechny vykazují stejné nedostatky. Z uvedených kontaktů funguje dle mé zkušenosti pouze 608 630 062 ze svatebnisilenstvi.cz. Pan majitel údajně všechny e-maily vyřizuje osobně, tak mu tedy pište. Pokud máte zájem o kontakt s ostatními poškozenými, pište prosím na [email protected] a dále byla zřízena i skupina na Facebooku.

• ...
    • Nekomunikuje při reklamaci zboží. Zboží pochází z šedého prodeje a v ČR mi zboží v záruce neopraví. OBCHOD se mnou již nekomunikuje

ČOI na ně

• -
    • nekupovat v tomto obchodě - záruční servis sdělil, že můj vysavač je šedý dovoz a že ho musím reklamovat tam kde jsem si ho koupil

neberou telefony, na e maily žádostí o adresu, kde reklamovat zboží nereagují,...

• Adresa je uvedena špatně.Po zadání do map neexistuje.
    • Celý obchod mi připadá jakýsi divný.

Radši nenakupovat.Po recenzích s nelegálně dovezeným zbožím do ČR atd. bych zde nenakoupil.Existuje řada spolehlivých obchodů,kde se dá zboží sehnat.

• - prodává zboží nelegálně dovezené do ČR
    • - na toto zboží neplatí záruka u značkových servisů
    • - v případě reklamace máte smůlu

Nekupovat, nekupovat, nekupovat.

• NIC
    • VŠE

ASI TAK: http://finance.idnes.cz/varovani-na-siti-jsou-dalsi-tri-podezrele-internetove-obchody-pbs-/viteze.aspx?c=A120116_115101_viteze_zuk

• NIC
    • Všechno

Tomuto shopu se zdaleka vyhněte.Tyhle lidi si jednou pošlu pro smrt,takže budu nesmrtelný :D

• Objednávka ok, posléze upozornění na nedostupnost, souhlas s pozdějším dodáním. Od té doby bez reakce na emaily, pevný telefon zrušen, mobil bez reakce. Peníze nevráceny,

NENAKUPOVAT!!!

• Nenakupovat u nich
    • -neodpovídají na e-maily
    • -nezvedají telefony

Před vánocema jsem si objednala myčku, zaplatila jsem předem (to byla moje chyba) a po měsíci čekání jsem se jim snažila dovolat a telefon nefungoval a když fungoval, tak nikdo ho nezvedal. poslala jsem jim plno výhružných mailů a po dalším měsíci jsem se dočkala peněz a myčku jsem si koupila jinde. NEDOPORUČUJI JEN LŽOU

• Rychlá objednávka, rychlé přijetí zrušení objednávky ze strany klienta - po 2 měsících a půl čekání
    • Konečná objednávka v nedohlednu,
    • nemožnost uskutečnění obchodu,
    • klamavá reklama,
    • zavádějící informace,
    • špatná komunikace - bez odpovědí na e-mailové dotazy, bez vysvětlení.
    • Nedoporučuji tento obchod - těžko dát nějaký bod.

Přečíst si nejprve recenze,
    nevěřit neustálému uvádění zboží skladem,
    nevěřit nabídce zobrazení výrobku - neodpovídá parametrům,
    nevěřit automatickým informacím o naskladnění 3-10 dnů a pod.,
    nevěřit opětovným dezinformacím na stránkách,
    respektovat zmínku o zrušení objednávky a nečekat,
    nemít obavy z nakupování jinde /po proškolení z nespolehlivého obchodu s Televiznímistolky.cz si informace ověřujete lépe - obchod jinde netrval u mne ani týden

• Nejhorší obchod v životě, už nikdy víc!! Naprosto arogantní přístup ze všech obchodů snad v celé ČR. Na to, že nakupuju skoro všude tak tohle byl fakt nejhorší případ! Zboží samozřejmě nemám, telefon? Na ten ani nevolejte, to se akorát nas...... a nejlepší na tom je, že zboží jsem si hledal jinde a vyjela mi Eltea.cz, když jsem se chtěl telefonem optat na zboží skladem?? Co myslíte? Stejné číslo apod,takže co to jako je??? Levá! A obchod? To mluví samo za sebe! Bordel, bordel, bordel! Fakt se styďte!!! Nazdar

Připlaťte si radši pár stovek, budete mít jistotu!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Žadné
    • Prodejna nezvedá telefony

Měsíc jsem čekal na myčku. Marná snaha dovolat se na jakákoliv uvedená čísla.

OBCHOD NEDOPORUČUJI !!!!!!!

• nevím
    • Zboží měsíc neposlali, na e-maily nereagují.

Zdá se že levně nabízí to co nemají.

• to je fuk
    • Měsíc jsem čekal na lednici a sporák, na mejly nereagují, snaha dovolat se je marná. Na mne, jako zákazníka to působí dost negativně. Osobně doporučuji jiný obchod. Toť moje skušenost

Nedoporučuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Kupoval jsem tam lednici. Měli ji nejlevněji.
    • V úterý jsem ji objednal, ve středu si pro ni zajel. Zaplatil a odvezl.

Osobně mohu doporučit. Pokud to mají skladem ta se určitě vyplatí si pro to zajet. Rychlý obchod, i příjemný personál.