• stále nevím, kdy by bylo možné mou objednávku vyřídit

• psát na stránkách u zboží že je skladem, nechat zákazníka zboží objednat a zaplatit a pak mu sdělit, že bohužel není a poptáme se u dodavatele je podle mého názoru NEHORÁZNOST a PODVOD !!!!

ničemu se dnes nedá věřit

• Vypadá to na chybný stav dostupnosti položek

Nevím jestli to byl omyl nebo záměr ale položka byla označena "Skladem" a když do 2 pracovních dní zásilka nedorazila tak jsem se zajímal telefonicky jak to vypadá. Operátorka mi oznámila, že tuto položku nemají a není ani u dodavatele. Požádal jsem o zrušení objednávky. Vzápětí jsem provedl objednávku u jiného e-shopu a zásilka byla následující den doma. Takže nevím co si o tom mám myslet...

• Dobrá cena
    • Nemohu posoudit,snad dlouhá čekací doba-výrobek není asi skladem

nemohu posoudit,jelikož mě ojednaný výrobek zatím po 10 dnech nedorazil

• + dobré ceny
    • - velice strohý popis ke zboží
    • - velmi lišící se ceny dopravy v obch.podmínkách a pak ve shrnutí objednávky - odradilo mě, opakovaně jsem se nedovolala

i dle ostatních recenzí doporučuji zvolit raději jiný obchod

• nekomunikativnost!

Rychle od firmy Televizní stolky utíkejte někam jinam!!!
    18.11.2011 jsem si objednal u nich pračku: přišlo mi potvrzení o přijetí objednávky a pak se 7 dnů nic nedělo. Neodpovídali ani na e-mailu ani se jim nešlo dovolat.

• cena,komunikace, rychlost
    • špatně vyznačené možnosti dopravy a uvedení cen dopravy

Obchod super, komunikace skvělá,ceny velmi nízké, pokud by bylo na stránkách vše v pořádku, nebylo by třeba s obchodem vůbec komunikovat. Je to malinký nedostatek, ale může některé zákazníky zbytečně odradit, protože se v objednávce zobrazí cena dopravy která neodpovídá objednanému zboží a ve stutečnosti je mnohem nižžší.

• zboží objednáno - není na skladě
    • na e-mail na dotaz, jestli zboží bude,
    • žádná odpověď

• nedostatečná komunikace ze strany obchodu se zákazníkem ve chvili problemu. Stačí volat předem.

• rychlost,cena,spolehlivy nakup

super

• těžko se dá dovolat na zákaznickou linku
    • dlouhá doba dodání

• dobrá cena
    • drahá doprava

17.11.2011 jsem si objednala zboží
    18.11.2011 jsem dostala email,že ověřují dostupnost,že zboží není na skladě
    když se nikdo neozval
    25.11.2011 jsem po tel. objednávku zrušila,protože mě neřekli kdy zboží bude.

• Ceny a sirka sortimentu
    • Nedoda zbozi ve smluveny termin, vubec nekomunikuje, nelze se do neho dovolat, neodpovida na emailove dotazy. Zatim mi zbozi po 12 dnech od objednavky nedorazilo, presto ze byl den dodani domluven telefonicky a i v objednavce jsem prosil o info pokud nebude mozne zbozi dovezt v terminu - nikdo se neozval.

Vyhnete se tomuto obchodu !
    Pravdepodobne si zakoupil pozitivni recenze. V realu je nepouzitelny.

• přehlednost, rychlost

skvělý obchod, mohu všem vřele doporučit

• VZDY JE PRO MNE PODSTATNA RYCHLOST DODANI A TADY ZA 1-DOKONCE REAKCE NA DOTAZ ZODPOVEZENA OKOLO 22 HODINY-TEDY PO UZAVIRACI DOBE-NA CESKO ZAZRAK A KLANIM SE!!!
    • NEJSOU V MEM PRIPADE

JSEM SPOKOJEN-OSTATNI SE MUZOU UCIT ZDE! JE TE ZAZRAK INTERNETOVEHO NAKUPU. JEDEN DEN KOUPITE A DRUHY TO DOSTANETE!

• je levný a slibuje dodací dobu 1-5 dní
    • nesplnil dodací dobu

mrzí mě že čekáme tak dlouho a kdybychom si nezavolali, sami se neozvou

• nekomunikujete

špatná zkušenost

• dostupnost požadovaného držáku TV
    • nebylo možné kontaktovat obchod na uvedených tel. číslech (po zaslání SMS s prosbou o zpětné zavolání se nikdo neozval)
    • po provedené objednávce jsem neobdržel zprávu o možnosti vyzvednutí zboží

• Nejen televizní stolky
    • Název

Multimediální vybavení pro sledování obrazu

• špatná komunikace mezi vašimi zaměstnanci

Objednal jsem si zboží, z důvodu nedodržení termínu dodání jsem ho zrušil. Přesto mě bylo zboží doručeno a jelikož jsem nebyl doma, manželka ho zaplatila. Proto jsem prodělal 1662 Kč. Ten den jsem se k vám nedovolal.