• to nevím
    • boty jsem obratem vrátila, což bylo v únory a do dnes 21.6. nemám peníze zpět a nikdo nekomunikuje

nenakupujte tam!!!

• slučná cena

dodání sice trvá delší dobu, ale zboží dorazilo vpořádku

Nejhorsi internetovy obchod, se kterym jsem se setkala... Objednane boty jsem pred tydnem zaplatila a od te doby se nedeje nic. Zadne potvrzeni platby, nic. Psala jsem jiz 2 e-maily a bez odezvy. Doufam, ze boty jeste dorazi. Celkove obchod urcite nedoporucuji.

• nízké ceny zboží
    • - obchod je (udajně dočasně?) zastaven !!!
    • - byla mi dodána 2x ta stejná mikina, objednané byly 2 různé , ze strany obchodu se žádná omluva nekonala, jen mail, že situaci prověří. Poté žádná odezva
    • - peníze za vrácené zboží (cca 1430 Kč) mi nyní nejsou schopni poslat!!!

Objednala jsem si 2 různé mikiny, přišly mi obě stejné. Vracela jsem zboží do obchodu a po týdnu mi bylo mailem sděleno, že vzhledem k zablokování obchodu ze strany státních orgánů je obchod dočasně zastaven a že mě budou kontaktovat až po vyřešení dané situace !!!

Nyní nemám ani zboží, ani peníze, nejedná se zrovna o zanedbatelnou částku a můžu jen doufat, že se peněz ještě dočkám !!!

• Velmi nízké ceny
    • Špatná komunikace, dlouhé dodací lhůty

Kupovala jsem boty, které jsem na těchto stránkách našla za super cenu. Boty dorazily, vzhledově odpovídají reklamním fotkám. Zboží nejde nic vytknout, bohužel sportovniobchudek.cz nemá zrovna rychle dodací lhůty.Zboží dorazilo 10 den od objednání. Informovanost o zásilce a celková komunikace také není zrovna nejlepší, ale jinak mohu doporučit. Ceny mají fajn.

• Komunikace 0%
    • Komunikace 0%

Ze dvou objednaných položek došla jedna položka v jiné barevné variantě než byla objednána a jak byla popsána na přiložené faktuře.10x jsem zkoušel do obchodu volat,ovšem nikdo telefon nebere.

• kvalitní zboží za přijatelné ceny

• zatím jsem stále zboží neobdržela, na maily velmi pomalá reakce a stále slibují, že zboží dorazí, ale

nedoporučuji objednávat

• SLEVY
    • NĚKTERÉ ZBOŽÍ SE DODÁ AŽ ZA TÝDEN

JINAK SUPER.

• Tričko bylo cca o 30% levnější než u konkurence

Obchod mi vyhovoval a hlavní pro mě je, že zboží, které jsem objednávala sedí a konečný uživatel je spokojen.

• Zaslali špatnou velikost a ještě se ptají jestli to tak opravdu je? I přesto že na dodaku je velikost 40 a oni si prostě pošlou 41...A když balík pošlu zpět, tak ho neprevezmou?!? Tohle je fakt vrchol!!! A komunikace..ze začátku fajn, ale teď, mrtví brouci.

Je mi z tohohle obchodu na zvracení

Pani Stupková.

V případě, že nejste spokojena s vybranýma botama Kappa můžete je ve 14ti denní lhůtě vrátit na výměnu nebo na vrácení platby. Pro doručení je zapotřebí zaslat balíček na doručovací adresu (je uvedena na faktuře, v obchodních podmínkách i v kontaktech). Zásilka se nezasílá na dobírku. Zřejmě jste odeslala balíček na dobírku a bohužel balíček na dobírku není doručen. Veškeré platby probíhají převodem na účet. Komunikujeme s Vámi po celou dobu a čekáme na doručení Vašeho balíčku. Zásilka k nám zatím nedorazila. Jen tato recenze. Snažíme se pro vás udělat maximu, navedly jsme Vás kam zásilku zaslat a co přiložit. Vše bude vyřízeno podle vašeho přání. Proto nerozumíme této Vaší recenzi.

• Na stránkách byla uváděna dodací lhůta týden, když se 14 dní po objednání zboží nic nedělo, ozvali jsme se, co se děje a bylo nám sděleno, že balík dohledává dopravce a následující den budeme vědět více. V tuto chvíli je to měsíc, informace nikde a zboží taky ne - s tímto e-shopem už nechceme mít nic společného, určitě nedoporučujeme..

Dobrý den p. Dostálová.

Jak jsme Vás informovaly, objednávka byla v termínu vyřízena a předaná dopravci k doručení na Vaši adresu. Bohužel se při nedoručení zásilky musela dohledávat u dopravce. Objednávka byla vyřízena v pořádku.

• Bohužel se zde nedá zaplatit online.

Děkujeme za obchůdek :-)

• Nepotvrzeni odeslani a informace o cislu zasilky - toto zcela chybi.

Objednano 30.3. Dne 19.4. Jsem zcela bez informci o stavuu.

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Vaše objednávka nebyla úplná a proto Vám byla vrácena platba za objednávku zpět na váš účet.

• Cena a výběr zboží.
    • O žádných nevím.

Určité nakoupim znova.

Děkujeme za obchůdek :-)

• Nabízí zboží které není k dodání. Slíbí, že zboží bude dodáno později a zatím nedorazilo

Raději se podívat jinde.

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Pani Paulusová. Po vzájemné komunikaci byla objednávka stornovaná. Bohužel vybraná mikina byla v akční ceně doprodaná a bohužel nebyla zatím naskladněna. Proto objednávka byla po domluvě stornovaná.

• Příznivá cena
    • Nevidím žádnou podstatnou

Dobré reference, příznivé ceny

Velmi dobrá komunikace.

• nevím

bez problémů, hodnotit můžu až v případě,že bych ,doufám že ne ,musela reklamovat