• to nevím
    • boty jsem obratem vrátila, což bylo v únory a do dnes 21.6. nemám peníze zpět a nikdo nekomunikuje

nenakupujte tam!!!

Nejhorsi internetovy obchod, se kterym jsem se setkala... Objednane boty jsem pred tydnem zaplatila a od te doby se nedeje nic. Zadne potvrzeni platby, nic. Psala jsem jiz 2 e-maily a bez odezvy. Doufam, ze boty jeste dorazi. Celkove obchod urcite nedoporucuji.

• nízké ceny zboží
    • - obchod je (udajně dočasně?) zastaven !!!
    • - byla mi dodána 2x ta stejná mikina, objednané byly 2 různé , ze strany obchodu se žádná omluva nekonala, jen mail, že situaci prověří. Poté žádná odezva
    • - peníze za vrácené zboží (cca 1430 Kč) mi nyní nejsou schopni poslat!!!

Objednala jsem si 2 různé mikiny, přišly mi obě stejné. Vracela jsem zboží do obchodu a po týdnu mi bylo mailem sděleno, že vzhledem k zablokování obchodu ze strany státních orgánů je obchod dočasně zastaven a že mě budou kontaktovat až po vyřešení dané situace !!!

Nyní nemám ani zboží, ani peníze, nejedná se zrovna o zanedbatelnou částku a můžu jen doufat, že se peněz ještě dočkám !!!

• Komunikace 0%
    • Komunikace 0%

Ze dvou objednaných položek došla jedna položka v jiné barevné variantě než byla objednána a jak byla popsána na přiložené faktuře.10x jsem zkoušel do obchodu volat,ovšem nikdo telefon nebere.

• zatím jsem stále zboží neobdržela, na maily velmi pomalá reakce a stále slibují, že zboží dorazí, ale

nedoporučuji objednávat

• Zaslali špatnou velikost a ještě se ptají jestli to tak opravdu je? I přesto že na dodaku je velikost 40 a oni si prostě pošlou 41...A když balík pošlu zpět, tak ho neprevezmou?!? Tohle je fakt vrchol!!! A komunikace..ze začátku fajn, ale teď, mrtví brouci.

Je mi z tohohle obchodu na zvracení

Pani Stupková.

V případě, že nejste spokojena s vybranýma botama Kappa můžete je ve 14ti denní lhůtě vrátit na výměnu nebo na vrácení platby. Pro doručení je zapotřebí zaslat balíček na doručovací adresu (je uvedena na faktuře, v obchodních podmínkách i v kontaktech). Zásilka se nezasílá na dobírku. Zřejmě jste odeslala balíček na dobírku a bohužel balíček na dobírku není doručen. Veškeré platby probíhají převodem na účet. Komunikujeme s Vámi po celou dobu a čekáme na doručení Vašeho balíčku. Zásilka k nám zatím nedorazila. Jen tato recenze. Snažíme se pro vás udělat maximu, navedly jsme Vás kam zásilku zaslat a co přiložit. Vše bude vyřízeno podle vašeho přání. Proto nerozumíme této Vaší recenzi.

• Na stránkách byla uváděna dodací lhůta týden, když se 14 dní po objednání zboží nic nedělo, ozvali jsme se, co se děje a bylo nám sděleno, že balík dohledává dopravce a následující den budeme vědět více. V tuto chvíli je to měsíc, informace nikde a zboží taky ne - s tímto e-shopem už nechceme mít nic společného, určitě nedoporučujeme..

Dobrý den p. Dostálová.

Jak jsme Vás informovaly, objednávka byla v termínu vyřízena a předaná dopravci k doručení na Vaši adresu. Bohužel se při nedoručení zásilky musela dohledávat u dopravce. Objednávka byla vyřízena v pořádku.

• Nepotvrzeni odeslani a informace o cislu zasilky - toto zcela chybi.

Objednano 30.3. Dne 19.4. Jsem zcela bez informci o stavuu.

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Vaše objednávka nebyla úplná a proto Vám byla vrácena platba za objednávku zpět na váš účet.

• Nabízí zboží které není k dodání. Slíbí, že zboží bude dodáno později a zatím nedorazilo

Raději se podívat jinde.

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Pani Paulusová. Po vzájemné komunikaci byla objednávka stornovaná. Bohužel vybraná mikina byla v akční ceně doprodaná a bohužel nebyla zatím naskladněna. Proto objednávka byla po domluvě stornovaná.

Požádal jsemo zrušení, ale přesto zboží bylo po několika dnech odesláno.

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Pane Braun. Vytvořil jste tři objednávky. Postupně jste dvě stornoval jak jste psal ve zprávách. Poslední byla doručovaná na Vaši adresu. Jestli jste nechtěl i tu třetí, mohli jsme i tu stornovat. Případně objednávku odmítnout. Vyřizujeme a upravujeme objednávky jak zákazníci požadují.

• Měsíc a devět dní stále čekám na zprávu a nebo zboží a stále nic nepřichází.

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Dobrý den p. Kratochvílová.

Zasílali jsme Vám informace druhý den po vytvoření objednávky na Váš uvedený e-mail. Velikost vybrané vesty 4XL byla bohužel vyprodaná. Objednávka je rozpracovaná, neobdrželi jsme žádnou informaci nebo odpověď.

• Doručování zboží Českou poštou,která v mém případě jako vždy zboží nedoručila,přesto si službu nechala zaplatit

Pane Pavlík.

Vašezásilka je uložena na vaší spádové poště. Dopravci se nepodařilo Vás zastihnout na uvedené adrese a proto je balíček k dispozici na Vaší poště. O všech krocích jste byl informován přímo dopravcem.

• Velký výběr
    • Nízké ceny
    • Komunikace se zakázníkem

Zboží jsem koupila, dorazilo velmi rychle. Problém nastal když jsem zboží vracela. Žádná komunikace zda zboží dorazilo, zda se moje žádost řeší. Je to 14 dní a peníze mi stále nebyly vráceny.
    Veliká nespokojenost v tomhle ohledu

Pani Kulhánková,

Vaše objednávka proběhla v pořádku. Zboží bylo doručeno. Rozhodla jste se ho vrátit. Balíček k nám dorazil a platba je vrácena zpět na Váš účet. Nevíme, kde by měl být problém ohledně komunikace.

• nekomunikují na telefon ani SMS

Špatná komunikace

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Dobrý den p. Lolacherová.

Vaše objednávka proběhla v pořádku a do týdne byla doručovaná na Vaši adresu. V případě nedovolání na tel. linku prosíme zákazníky o zaslání e-mailu na naši adresu [email protected]. Zákazník při volání je informován o možnosti zaslání informací nebo požadavku k vyřízení. Veškeré požadavky jsou v nejkratší dobu vyřízeny.

• nízké ceny
    • nedůslednost

část zboží v objednávce chybělo, ačkoli na faktuře bylo, část zboží přišlo jiné, než bylo objednané a než bylo fakturováno

Pane Piorecký,

z objednávky jsme odstranily jedno vybrané tričko, které jsme s vámi konzultovali. V případě dotazu na zboží nebo nespokojenosti se zbožím vycházíme zákazníkům vstříc, tak aby byli s objednaným zbožím spokojeni nebo případně vyřešíme výměnou podle výběru a přání zákazníka.

• Nízké ceny
    • Objednala jsem mikinu jako vánoční dárek. Před nákupem komunikace ok, když jsem po Vánocích (po 14 denní lhůtě na vrácení) prosila o výměnu zboží za jinou velikost tak se do obchodu nedalo dovolat a po několika mých mailech zda lze zboží vyměnit jsem obdržela jen všeobecnou informaci že výměna je do 14 dnů možná. Na mojí nabídku že zaplatím poštovné, aby neměl obchod další náklady mi přišla opět všeobecná odpověď, že zboží lze vrátit do 14 dnů... Chápu že ze zákona nemá obchod povinnost zboží vyměnit, ale po Vánocích bych čekala větší schovívavost. Zboží si budu muset nechat, protože se mi z obchodu nikdo neozývá s adekvátní odpovědí.

Dobré ceny, ale problém s výměnou zboží a nedostatečná komunikace mailem, na telefon se nelze dovolat vůbec.

Pani Suchá,

výměny děláme běžně a máte pravdu, jsou řešeny ve 14ti denní lhůtě. Zboží vyměníme za jinou velikost, za jiné zboží a nebo vrátíme platbu. Bohužel jste se ozvala po více jak měsíci a to již výměna nebo vrácení není možné. Na Vaši zprávu jsme Vám odpověděli a je na Vás aby jste zboží s vyplněným reklamačním protokolem zaslala na naši adresu. Adresa pro zaslání balíčku je uvedena na faktuře, v kontaktech a vše je popsané i v Reklamačním protokole.

Zatím zboží nedorazilo, poslední e-mailovou zprávu jsem dostala 3.1.2017 že zboží dorazí tak okolo týdne.

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Dobrý den p. Hollerová. Zasílali jsme Vám informaci. Z důvodu nedostupné velikosti nemůže být objednávka doručena na Vaši adresu. Platba za zboží byla vrácena zpět na Váš účet.

• Komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Informace o průběhu zasíláme několikrát během vyřizování objednávky. Od potvrzení o vytvoření objednávky až po doručování dopravcem. Doba pro doručení je závislá na dopravcích a o průběhu a každé změně zasíláme potřebné informace.

• Super ceny
    • Pomalé doručování zboží

Jestli chcete váš balík za dlouhou dobu doma obědnávejte zde

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Děkujeme za obchůdek. Doba pro doručení objednávky je u nás okolo týdne. Vzhledem k okolnostem jsme Vás informovali, že zásilka bude doručena s menším zdržení. S omluvou a vysvětlením byla objednávka doručena záhy po týdenním termínu doručení.

• Nepořádek ve zboží.
    • Zboží, které jsem objednal 24.11. a mělo být skladem dorazilo až 16.12.

Bohužel obchod nemohu doporučit, ač vše nakonec dopadlo dobře i s vrácením poštovného.
    Napoprvé doručená jiná velikost než jsem objednal. Na správnou velikost jsem musel čekat kvůli naskladnění.

Reakce obchodu sportovniobchudek.cz

Pane Balzer, objednávka byla doručena týden od vytvoření Vaší objednávky. Bohužel od výrobce k Vám dorazily boty o číslo menší. S naší omluvou jsme Vám boty vyměnily a uhradily Vaše poštovné. Boty jsme pro Vás zajistily, ačkoliv jste je u jiných prodejců nemohl sehnat. Děkujeme za obchůdek.