• NIC!!
    • Objednané boty byly špatně vyrobené,tak jsem je reklamoval.Obchod nekomunikuje,přišel jsem o 2000kč.

Nikdy už tam nenakoupím,NEDOPORUČUJI !!! a všem známím jsem řekl jakou mám zkušenost s tímto obchodem.

Výborná zkušenost...několikanásobná...

• Vše ostatní kromě ceny

Banda nechutných podvodníků, která své nekvalitní zboží nejen že neuzná během reklamace, ale ani vámi zaplacený a odeslaný balík na jejich adresu nepřijme. O odpovězení na email ani nemluvě..... Dnes už si radši připlatím za kvalitnější řešení podobné situace.
    Naprosto nedoporučuji a doufám, že lidi jako oni definitivně skončí.

• NIC
    • Objednal jsem si boty, které jsem zaplatil převodem. Boty nebyly ani odeslány. Okradli mě o víc jak 2 tisíce a na maily neodpovídají už půl roku. NEDOPORUČUJI a rád se přidám k hromadné žalobě.

NEDOPORUČUJI

• NEDOPORUČUJI !!!
    • V tomto e-shopu jsem si kupoval boty, nedávno se začaly celé rozpadat ( používané minimálně ). Kontaktoval jsem je e-mailem, že je chci reklamovat - odpověď žádná, byl zaslán další mail, odpovědi jsem se opět nedočkal, telefon je nedostupný. Jak vidím tak v tom nejsem sám a zboží zpět zasílat nemá cenu protože bych zbytečně zaplatil poštovné a byl ještě bez bot.

NEDOPORUČUJI !!!

• Nakupoval jsem v tomto obchodě pravidelně nikdy jsem nepřišel o peníze ani o zboží ale v tuto chvíli musím konstatovat vzhledem k reakcím a recenzim jiný zákazníku, A vzhledem k tomu že ani na pouhý dotaz obchod nereaguje je víc než evidentní že jde pravděpodobně o podvod na zákaznících kteří zboží objednali zakoupili nebo vrátili jsem rád že se nemusím řadit mezi ně a i kdyby obchod z nějakého důvodu opět začal fungovat již v nem nenakoupím a nic jiného než hromadná žaloba zřejmě nepřichází v úvahu pro podvedené zákazník

• Nic.
    • Dluží mi víc než 1 000,- za vrácené zboží. Banda jedna.

...

• NIC
    • - Dodnes nemám peníze za vrácené zboží, jak to tak čtu, je to na hromadnou žalobu............ :-(

NEDOPORUČUJI

• to nevím
    • boty jsem obratem vrátila, což bylo v únory a do dnes 21.6. nemám peníze zpět a nikdo nekomunikuje

nenakupujte tam!!!

• Obchod nereaguje na email ani neberou telefon komunikace katastrofální.

Nakoupila jsem tepláky Adidas po vyzkoušení mi byli krátké tak zboží jsem vrátila zpět .
    Podle obchodních podmínek a ještě jsem balík pojistila a poslala do vlastních rukou a eshop nedal ani vědět že balík převzali až když jsem jim napsala tak mi odepsali že ho převzali což do dnešního dne nemám ani zboží ani peníze. Na email nereagují. Velká nespokojenost! Nedoporučuji!!!

• přijatelné ceny
    • zboží jsem vrátila, splnila jsem všechny podmínky a dodnes nemám peníze ano zboží

rozhodně nedoporučuji, v případě, že budete zboží vracet přijdete o peníze

• Celkem velký výběr
    • Ušetříte na poštovném oproti sportsdirectu
    • Při vrácení zboží podle zákona balík nepřevzali. Všechny podmínky obchodu jsem splnil, balík nebyl na dobírku, formulář vyplněný, zasláno na uváděnou adresu

Nedoporučuji, ušetřené peníze nestojí za další starosti.

• slučná cena

dodání sice trvá delší dobu, ale zboží dorazilo vpořádku

Nejhorsi internetovy obchod, se kterym jsem se setkala... Objednane boty jsem pred tydnem zaplatila a od te doby se nedeje nic. Zadne potvrzeni platby, nic. Psala jsem jiz 2 e-maily a bez odezvy. Doufam, ze boty jeste dorazi. Celkove obchod urcite nedoporucuji.

• nízké ceny zboží
    • - obchod je (udajně dočasně?) zastaven !!!
    • - byla mi dodána 2x ta stejná mikina, objednané byly 2 různé , ze strany obchodu se žádná omluva nekonala, jen mail, že situaci prověří. Poté žádná odezva
    • - peníze za vrácené zboží (cca 1430 Kč) mi nyní nejsou schopni poslat!!!

Objednala jsem si 2 různé mikiny, přišly mi obě stejné. Vracela jsem zboží do obchodu a po týdnu mi bylo mailem sděleno, že vzhledem k zablokování obchodu ze strany státních orgánů je obchod dočasně zastaven a že mě budou kontaktovat až po vyřešení dané situace !!!

Nyní nemám ani zboží, ani peníze, nejedná se zrovna o zanedbatelnou částku a můžu jen doufat, že se peněz ještě dočkám !!!

• Velmi nízké ceny
    • Špatná komunikace, dlouhé dodací lhůty

Kupovala jsem boty, které jsem na těchto stránkách našla za super cenu. Boty dorazily, vzhledově odpovídají reklamním fotkám. Zboží nejde nic vytknout, bohužel sportovniobchudek.cz nemá zrovna rychle dodací lhůty.Zboží dorazilo 10 den od objednání. Informovanost o zásilce a celková komunikace také není zrovna nejlepší, ale jinak mohu doporučit. Ceny mají fajn.

• Komunikace 0%
    • Komunikace 0%

Ze dvou objednaných položek došla jedna položka v jiné barevné variantě než byla objednána a jak byla popsána na přiložené faktuře.10x jsem zkoušel do obchodu volat,ovšem nikdo telefon nebere.

• kvalitní zboží za přijatelné ceny

• zatím jsem stále zboží neobdržela, na maily velmi pomalá reakce a stále slibují, že zboží dorazí, ale

nedoporučuji objednávat

• SLEVY