• Nespolehlivý

Reakce obchodu Sexshopp.cz

rádi bychom zareagovali na tuto recenzi, která nás velmi mrzí.

Zákazník si bohužel objednal zboží u kterého v době vytváření objednávky byla uvedena dostupnost "od 1. 3."

Po obdržení této negativní recenze jsme se se zákazníkem spojili telefonicky a situaci mu vysvětlili. Z důvodu, že zákazník na zboží spěchal, jsme se domluvili na stornu objednávky.

Chápeme, že se zásilky naši zákazníci často nemůžou dočkat, ale již při vkládání zboží do košíku vždy upozorňujeme na dostupnost zboží. V případě, že na zboží spěcháte, doporučujeme objednávat pouze zboží uvedené jako "skladem".

Objednávky přijaté do 13:00 v pracovní den jsou standardně expedovány (je-li zboží skladem) ještě v den objednání. Poté záleží na zvoleném dopravci, který je obvykle schopen balíček doručit již následující pracovní den.

S pozdravem za tým Sexshopp.cz
    Libor

No z minulou reklamací jsem neuspěl tak nevím

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás to, ale vaše reklamace skutečně nemohla být uznána z toho důvodu, že konektor nabijecího kabelu byl dle vašeho popisu během našeho tel. hovoru v produktu zlomen nevhodnou/neopatrnou manipulací.

Jsme ale moc rádi, že jste si u nás udělal další objednávku. V případě jakéhokoliv problému se produkt prosím nesnažte sám opravit a kontaktujte nás.

nefungujeto

Reakce obchodu Sexshopp.cz

mrzí nás, že s doplňkem stravy, který jste si objednal nejste spokojen. Doplňky stravy fungují velmi individuálně a hlavně je nutné jejich pravidelné užívání po delší dobu (minimálně 8 týdnů) než se dostaví výsledky (pár dní je opravdu málo). Pokud byste přesto nebyl s produktem spokojen, tak máte právo produkt ohodnotit, ať už zde na Heurece nebo přímo u daného produktu na našem webu.

Z naší strany jsme se snažili udělat maximum proto, abychom Vaši objednávku vyřídili v co nejkratším možném čase (v den objednání jsme objednávku předali dopravci a následující den již byla připravena k vyzvednutí).

Neváhejte se na nás v budoucnu obrátit s žádostí o pomoc. Rádi Vám pomůžeme vybrat ten správný produkt pro Vás.

Libor

Zbozi doslo v poradku ale material neucinkuje je to podvod

Reakce obchodu Sexshopp.cz

velice nás mrzí, že jste nepocítil žádný účinek. Bylo Vám zasláno hodnocení produktu e-mailem. Máte možnost napsat recenzi přímo pod zakoupený produkt.

S pozdravem a přáním krásného dne
    Josef ze Sexshopp.cz

• Prodávají výrobky , které nefunguji

Dobrý den, Andy,

mrzí nás, že zakoupený produkt nesplnil Vaše očekávání a že u Vás krém nezafungoval tak, jako u většiny uživatelů. Zboží z kategorie drogerie (jako např. krémy proti vráskám) bohužel často zafunguje jen na část zákazníků. Přesto věříme, že na nás úplně nezanevřete a v případě potřeby erotických pomůcek nás kontaktujete. Rádi Vám pomůžeme vybrat tu správnou, se kterou budete spokojen.

Libor

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zboží jsem ojednal, zaplatil a dosud nedobdržel bez jediného slova vysvětlení. Nevím, kde se stala chyba.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme za reakci, která nás ale velice mrzí. Objednal jste si zboží, které není skladem - je na cestě od dodavatele a byl jste na to upozorněn již při vkládání zboží do košíku, tak i v potvrzení objednávky.
    Snažili jsme se Vás však již kontaktovat, ale bez reakce. Sám jste nás bohužel nekontaktoval, Vaši nespokojenost s objednávkou se dozvídáme až zde. Obratem se Vás opět pokusíme kontaktovat, abychom objednávku společně vyřešili k Vaší spokojenosti.

V případě dalších otázek se na nás můžete obrátit prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo na online chatu na našem e-shopu.

Děkujeme za objednávku a pevně věříme, že nám i přes menší nedorozumění zachováte přízeň.
    S pozdravem a přáním hezkého dne,

Bohužel patentky nedrží.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

mrzí nás, že máte potíže se zakoupeným produktem, v případě, že je nefunkční, můžete nám jej zaslat na reklamaci. Reklamaci můžete provést v rámci dvou let od zakoupení produktu.

S pozdravem a přáním krásného dne
    Josef ze Sexshopp.cz

• do dnesniho dne mi nic nedorazilo dlouha cekaci doba

Vážený zákazníku,

děkujeme za reakci, která nás ovšem velice mrzí. Objednal jste si zboží, které bylo na cestě od dodavatele a byl jste na to upozorněn již při vkládání zboží do košíku, tak i v potvrzení objednávky. Balíček jsme Vám odeslali hned, jakmile nám zboží bylo doručeno od dodavatele.
    Zboží skladem a objednané do 13:00 v pracovní den odesíláme okamžitě - ještě v den objednání, proto doufáme, že nám i přesto zachováte svou přízeň.

Děkujeme za objednávku a přejeme hezký den.
    Tým Sexshopp.cz

po dvou týdnech objednávky ještě nic nepřišlo a už ani nemám zájem.všechno objednaný zboží bylo skladem.

děkujeme za reakci.

V minulosti jste si z našeho e-shopu objednala zásilku, kterou jste nepřevzala. Chápeme, že člověk někdy může nenadále odjet na pracovní cestu, onemocnět či se dostat do nečekané finanční tísně, což mu znemožní převzetí/vyzvednutí balíčku. Jistě bychom našli nějaké řešení nastalé situace, pokud byste nás o tomto informovala. Vzhledem k tomu, že jsme od Vás však neobdrželi žádné vysvětlení, dovolili jsme si Vás u Vaší další objednávky požádat o platbu předem. K tomuto opatření jsme byli nuceni přistoupit na základě nelogického chování některých nespolehlivých zákazníků.
    V této věci jsme Vám zaslali několik urgencí, které však bohužel zůstaly bez reakce z Vaší strany. Pokud jste měla k objednávce nějaké poznámky, mohla jste nás kontaktovat telefonicky, e-mailem či přes on-line chat na našem webu, nicméně jste tak neučinila.
    Z výše uvedených důvodů byla Vaše objednávka po uplynutí jednoho týdne stornována.

V případě, že si přejete se k celé záležitosti dodatečně vyjádřit, jsme Vám k dispozici.
    Děkujeme.

Zboží vůbec nedorazilo.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

tato recenze nás velice mrzí. Klientka si objednala NEDOSTUPNÉ zboží a byla na to upozorněna jak při vkládání zboží do košíku, tak v potvrzení objednávky. Nikdy nás ani nekontaktovala s dotazem na zboží.
    Nedostupné zboží znamená, že ani dodavatel netuší, kdy bude zboží skladem.
    Chyba nebyla na naší straně, proto doufáme, že nám klientka zachová svoji přízeň.
    Krásný zbytek dne
    Sexshopp

• - Obchod nekomunikuje. Viz celkove hodnoceni.
    • - Muj emailovy dotaz na stav objednavky byl odmitnut jejich mailserverem.

Obchod poslal potvrzeni objednavky hned po jejim provedeni a od te doby nekomunikuje. Netusim, jestli zbozi poslali a nase neschopna balikova posta mi nedala vyzvu, nebo jestli nic neposlali.

Na muj dotaz odpovedel akorat mailserver, ktery si mysli, ze muj dotaz polozeny z mailove adresy uvedene v objednavce a IP ze ktere byla provedena objednavka je spam.

děkujeme za reakci.
    Vaše e-mailová adresa obsahuje tolik "podezřelých" znaků (např. několik x za sebou), že ji mailové servery skutečně mohou vyhodnotit jako spam - jsme si jistí, že jste se s tímto nesetkal poprvé, že byla Vaše zpráva odmítnuta poštovním serverem. Pokud jste měl k objednávce nějaké dotazy, mohl jste nás kontaktovat telefonicky či přes on-line chat na našem webu, což jste ovšem neučinil.
    Pro případ úspěšného řešení Vašich objednávek v budoucnosti bychom doporučili zvážit změnu Vaší e-mailové adresy.

Tým Sexshopp.cz

• nic moc, velmi vychvalované zboží, účinek bohužel pro mne velkým zklamáním

Reakce obchodu Sexshopp.cz

mrzí nás, že jste nebyl se zbožím spokojen. Na každého člověka ale zabírá jiný přípravek. To máte stejné jako s léky na bolest hlavy, kdyby účinkoval jeden na všechny lidi, nemuselo by jich být tolik druhů.
    Nicméně tatostránka sloučí k hodnocení obchodu, ne přípravku, který prodáváme. Ten můžete recenzovat přímo na našich stránkách.
    Hezký den
    Váš Sexshopp

Balík neporušený , avšak zboží uvnitř , v rozbaleném obalu , obalu označeném hygienickou pečetí . Neomluvitelné!!!

Reakce obchodu Sexshopp.cz

mrzí nás, že jste nebyl spokojený. Můžeme Vás však ubezpečit, že zboží nikdy z obalů nevyndáváme, a vždy posíláme nepoužité a nové zboží. Hygienické pečetě lepíme přímo my, a je možné, že se v balíčku během přepravy odlepila nebo natrhla.
    Bohužel nás klient nekontaktoval a o problému se dozvídáme touto cestou.

Tým Sexshopp.cz

Zbozi ktere jsem objednal bylo 7 let prosle spotřební lhutou a predrazene zhruba o 100%

Reakce obchodu Sexshopp.cz

velice nás mrzí, že nejste s našimi výrobky spokojen. Zároveň bych Vás ale ráda ujistila, že prošlé zboží neprodáváme.

Konkrétně výrobek z Vaší objednávky má na sobě poznámku "spotřebujte do 12 měsíců od otevření", tudíž není prošlý, dokud není otevřený. Číslo, které jste zřejmě zaměnil s datem spotřeby je číslo šarže, poznáte jej tak, že zespodu krabičky je před ním uvedena zkratka LOT.

Samozřejmě pokud je zboží nepoužité, můžete nám jej do 14 dnů poslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

S přáním krásného dne,
    Tereza Poláková
    Nasloucháme lidem a inspirujeme...

• zboží přišlo v roztrhaném papírovém pytli,při předání na poště do vlastních rukou musela pošťačka sbírat věci po zemi.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

tato situace nás velmi mrzí, k poškození balíčku nejspíše došlo během přepravy Českou Poštou.

Moc děkujeme za upozornění. Neustále se snažíme přijít na způsob, jak zboží v balíčkách co nejlépe ochránit a máme již objednaný nový pevnější typ obálek.

Zákazníka jsme již kontaktovali a jako omluvu mu vystavili poukaz se slevou na další nákup.

Tereza Poláková
    Nasloucháme lidem a inspirujeme...

• nemá zadne reakce na sex

nekupovat je to lež

Reakce obchodu Sexshopp.cz

velmi nás mrzí, že paní není spokojena s naším obchodem. Bohužel však přesně nevíme proč.

Zákaznici jsme odeslali objednávku hned druhý den. Se stejným zbožím jsou jiní zákazníci spokojeni. Chápeme, že každý může mít s erotickými pomůckami vlastní zkušenosti. Proto doporučujeme přečíst reálné zkušenosti zákazníků s konkrétnm zbožím - ty najdete na našem eshopu vždy u produktu v sekci Recenze.

Nasloucháme lidem a inspirujeme...

• Neaktuální info o sklad.dostupnosti zbozi, chyba expedice (špatná barva produktu)

• Určitě super je nákup v pohodlí domova, a diskrétnost

Obědnala jsem si výrobek za 575kč a dorazila mi o 176kč levnější alternativa.Bohužel jsem na to přišla pozdě takže už se nedal vrátit . Je normální a chápu, pokud výrobek není skladem,nebo je jiný problém,obchod mě informuje předem. Tady se tak nestalo a proto nemohu doporučit .

Reakce obchodu Sexshopp.cz

vzniklá situace nás velmi mrzí. Bohužel chyba je opravdu na naší straně. Omylem jsme zákaznici zaslali typově podobný výrobek.

Protože se nejednalo o záměrnou chybu, zákaznice nás mohla kontaktovat a výrobek bychom obratem zdarma vyměnili, popř. vrátili přebytečné peníze zpět. Kdybychom byli s touto skutečností obeznámeni, vše bychom ihned vyřešili k plné spokojenosti.

Zákaznici jsme již kontaktovali a jako omluvu jí vystavili poukaz se slevou.

Vojtěch Sláma

Pokud chcete něco koupit raději si objednejte pouze jeden kus. Když si objednáte více kusů dorazí Vám poze jeden za cenu všeho. Tento obchod NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

vzniklá situace nás velmi mrzí. Bohužel chyba je opravdu na naší straně. Zákazník si objednal 2 kusy od jednoho výrobku, my jsme omylem zaslali pouze jeden.

Překvapilo nás hodnocení zákazníka. Zákazník ohodnotil kvalitu komunikace obchodu známkou 0,5 z 5. Nedal nám však vůbec vědět, že se stala chyba a dorazila mu pouze část objednávky. Kdybychom byli s touto skutečností obeznámeni, vše bychom ihned vyřešili.

Zboží zákazníkovi samozřejmě obratem odesíláme.

sexshopp.cz