• Nic jsem si neobjednala.Otravuji me nevyzadanou postou.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

moc nás mrzí nespokojenost zákaznice. Podle našich údajů však byla objednávka od našeho přepravce převzata i uhrazena. Objednávka byla tedy v pořádku doručena a o neobjednané zboží se pravděpodobně nejednalo.

Zákazníci mají navíc možnost v každém e-mailu odhlásit odběr novinek. Odhlášení lze provést ve spodní části e-mailu.

sexshopp.cz

• Se zbožím nejsem spokojen,oproti obrázku
    jsou to vyhozené peníze za aušus,více
    takovému podvodu nenaletím!
    Slouka.F.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

moc nás mrzí, že zákazník není spokojený s objednaným výrobkem. Kontrolovali jsme zboží i uvedené fotografie a shodují se. Jedná se o kvalitní silikonovou vaginu, proto je nám líto, že zákazník výrobek považuje za aušus. Vždy se snažíme o co nejpřesnější písemný popis i fotografie, abychom předcházeli takovýmto nedorozuměním.

Každý zákazník má navíc dle zákona možnost vrátit nepoužité zboží ve 14 denní lhůtě. Po obdržení vráceného zboží zasíláme peníze ihned nazpět. Vrácené zboží také rádi vyměníme za jiný zákazníkem vybraný typ.

sexshopp.cz

• nejdřív zboží a pak peníze

Reakce obchodu Sexshopp.cz

zákazníkem uvedené informace jsou zavádějící. Zákazník si objednal zboží s platbou předem na účet. Platba však nebyla zaplacena ani po opakovaných upozorněních. Zboží jsme tedy nemohli zákazníkovi odeslat.

Vzhledem k erotické tématice mohli naše e-maily zákazníkovi spadnou do spamů. Doporučujeme zákazníkovi, aby si překontroloval poštu.

• přístup na internet
    • nejsou tam moc podrobnosti o zboží

je to internetu jednoduché a rychlé, ale může to mít tím pádem i slabiny v tom, že si člověk nemůže samozřejmě zboží pořádně prohlédnout

Reakce obchodu Sexshopp.cz

překvapila mne reakce zákaznice, která nedoporučuje náš obchod a kvalitě komunikace udělila hodnocení pouze 50%.

Zákaznici přišel e-mail s potvrzením objednávky, následující pracovní den jsme zboží odeslali, o čemž jsme ji také informovali, včetně e-mailu s odkazem na sledování trasy balíku. Následující den si balíček vyzvedla.
    Opravdu nevím, jak lépe by chtěla být zákaznice informována.

Co se týče popisků zboží, u většiny zboží máme naopak výrobky nadstandardně popsány, ale je pravda, že vzít do ruky a prohlédnout si zboží můžete pouze v kamenných prodejnách.

• Soukromý
    • Není uvedena velikost

Reakce obchodu Sexshopp.cz

zákazník nedoporučuje náš sexshop a vrací zboží z důvodu, že 'není uvedena velikost', což není pravda. Naopak, veškeré rozměry vždy uvádíme, aby si zákazník mohl vybrat přesně na míru a nebylo nutné zboží měnit.
    Zákazník zakoupil masturbátor http://sexshopp.cz/umele-vaginy/lolitka-lolita-vagina-25556/, u kterého samozřejmě rozměry uvedeny jsou. Popis výrobku si evidentně zákazník nepřečetl a chce zboží vrátit. Vyhovíme mu.

Recenze zákazníka je však nepravdivá.

• zboží nic moc kvality

• žadny

Reakce obchodu Sexshopp.cz

Paní Janečková, do hodnocení jste nám napsala, že obchod nedoporučujete a že "Obchod zrušil objednávku bez udání důvodů". To není pravda.

Objednávku jste provedla 17.6. v 17:11. Zboží jsme Vám odeslali 18.6. ráno. Dne 21.6. se nám zásilka vrátila jako příjemcem odmítnutá.
    Snažili jsme se Vás kontaktovat, ale telefon, který jste uvedla, byl na zcela jinou osobu. Na dva e-maily, které jsme Vám odeslali, jsme nedostali odpověď.

Z těchto důvodů bereme Vaši objednávku jako falešnou a negativní hodnocení obchodu jako záměrně poškozující.

• klasika
    • V balíčku který jsem si objednal a skládal se z 9 kusů pomůcek tak 3 jsou absolutně nepoužitelné pro jejich velikost a to mám zcela normální délku i průměr penisu tak co to je za pomůcky,pro školou povinné?Balíček nevracím,protože na tom nejsem tak,že bych se bulal kvůli tisícikoruně,ale naštvaný jsem.
    • Ani bych se neozval,ale když mi přišel email na zhodnocení obchodu,tak jsem zhodnotil.

• diskretnost
    • Zbozi bylo objednano a zaplaceno pred 10 dny a na doruceni stale cekam. Z obchodu se nikdo neozyva ... :(

doporucuji resit osobni vyzvednuti zbozi, pripadne platbu na dobirku

Reakce obchodu Sexshopp.cz

mrzí mne, že uvádíte dezinformaci, dokonce hned 2x. Vaši objednávku jste neuhradila a ohledně neproběhnuté platby jsme Vám poslali 19.12. upomínku. Doporučuji překontrolovat Vaše bankovní převody a také e-mailovou schránku.

sexshopp.cz

• Je to rychlé a nemusím nikam chodit
    • Vyžadují telefoní číslo a pokud je někdo nemá tak má smůlu.Dále nejednají

Je to dobré pokud vlastníte telefon.Pokud jej nepotřebujete nemáte šanci objednat přes internet-

Reakce obchodu Sexshopp.cz

platné telefonní číslo je nutné pouze u objednávek na dobírku. U objednávek placených bankovním převodem telefon není potřebný, což máme na webu uvedeno.
    Jakmile jsme zjistili, že Vámi zadané číslo je nefunkční, zaslali jsme Vám e-mail (17.10.) s žádostí o platné číslo a s alternativní možností uhradit objednávku bankovním převodem.
    Na e-mail jste však nijak nereagovala a proto jsme Vaši objednávku dne 21.10. stornovali, opět s informací do Vaší e-mailové schránky.

Vaše tvrzení, že si nemůžete objednat a že nekomunikujeme, tedy není pravdivé.

Přeji pěkný den.
    sexshopp.cz

• Po objednani mi bylo sdeleno že budu informovana emailem nebo sms, že zboži je pripraveno, do dnes jsem žadnou potvrzujici informaci nedostala, zboží nemam.
    • špatna komunikace

Reakce obchodu Sexshopp.cz

vzniklá situace nás velmi mrzí. Bohužel chyba je opravdu na naší straně. Zboží bylo připraveno k osobnímu odběru ihned po objednání, tzn. v pondělí v 9:00 již bylo možné objednávku vyzvednout. O tom jsme Vás bohužel zapomněli informovat, za to se omlouváme.

Pokud máte o zboží ještě zájem, dostanete dva dárečky k objednávce navíc. Kontaktujeme Vás ještě e-mailem.

• anonymita
    • výběr na internetu
    • dlouhá dodací lhůta
    • neinformovanost zákazníka

pokud máte trpělivost čekat a možná se nechat i překvapit,jestli vůbec něco přijde..objednejte si

Vážený zákazníku,

Vaši objednávku jste učinil v pátek před půlnocí. Následující pracovní den (tj. pondělí) jsme Vám zboží chtěli odeslat, avšak Vámi uvedený telefon nebyl dostupný. Zásilky před odesláním ověřujeme - nechceme, aby erotické zboží přišlo někomu, kdo si nic neobjednal.

Dovolat se k Vám podařilo až druhý pracovní den po objednávce, tedy čtvrtek 7.7. po svátcích. Ten den jsme Vám také zboží odeslali. Dodání tedy bylo třetí pracovní den a to kvůli nemožnosti se Vám dovolat.

Zákazníky o situaci vždy automaticky informujeme e-mailem, ať už o nemožnosti se dovolat i o odeslání objednávky. Pokud Vám zprávy nedorazily, zkontrolujte si prosím poštovní filtr - vzhledem k erotické tematice Vám je mohl poštovní klient odfiltrovat.

Přeji pěkný den,