Дуже добре

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. / Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук.

S pozdravem a přáním hezkého dne / З найкращими побажаннями і гарного дня
    Lucka, Sexshopp.cz

• rychlost objednávky

Dobrý den, Mick,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že Vám bylo zboží doručeno tak rychle! Děláme vše pro to, abychom Vaše objednávky mohli co nejdříve předat dopravci.

Všimli jsme si, že jsem od Vás obdrželi jen 80 %. Existuje něco, co by se dalo ještě vylpšit? Dejte nám prosím vědět, rádi na tom zapracujeme! :-)

• Perfektní obchůdek.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že vše proběhlo tak, jak má a s produkty jste spokojen*a. :-)

Budeme se tedy těšit zase příště!

Lucka za tým Sexshopp.cz

Všechno v pořádku, rychlost a i malý dáreček k objednávce.

Dobrý den, Sáro,

děkujeme Vám za stoprocentní ohodnocení a doporučení. Spokojení zákazníci jsou pro nás odměnou, proto náš tým dělá vše pro to, abyste své objednávky obdrželi diskrétně a tak rychle, jak jen to jde. A malý dáreček ke každé objednávce je pro nás samozřejmstí. :-)

• Skvělí jako vždy.

Dobrý den, Jakube,

děkujeme Vám za objednávku a ohodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že vše proběhlo tak, jak má a s produkty jste spokojen. :-)

Budeme se tedy těšit zase příště!

• Rychlé dodání kvalitního zboží

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za stoprocentní ohodnocení a doporučení. Spokojení zákazníci jsou pro nás odměnou, proto náš tým dělá vše pro to, abyste své objednávky obdrželi diskrétně a tak rychle, jak jen to jde. :-)

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za kladné ohodnocení. Rychlost dodání je pro nás jednou z priorit – když si svou objednávku vytvoříte ve všední dny do 13:00 hod., balíček Vám stihneme odeslat ještě tentýž den. To je rychlost, co? ;-)

Rychlé dodání, super cena

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Moc dobře víme, že zdlouhavé čekání bývá otrava, natož když se těšíte na tak super produkty! Proto se každý den ani nezastavíme a snažíme se, abyste své objednané zboží měli co nejdříve u sebe. Jsme tedy moc rádi, že se ani dopravce nikde netoulal a balíček Vám byl doručen rychle.

Naši nabídku si udržujeme pestrou a snažíme se, aby byla co nejzajímavější – to platí jak o produktech, tak o cenách, za které je můžete pořídit. Doporučujeme také nevynechat sekci "Slevy", kde si můžete ulovit mazlíky za opravdu lákavé a výhodné ceny. Tak vzhůru na další nákupy!

TOP STROP výhoda :
    prostor prodejny je ve vnitrobloku. Není vidět z ulice, kam jdu. Nebo odkud právě vycházím. Soukromí a anonymita je pro mne na prvním místě.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za ohodnocení plným počtem hvězdiček.

Diskrétnost je pro nás hlavní prioritou, proto je skryté umístění našeho showroomu pro mnohé zákazníky jen a jen výhodou. Jsme proto moc rádi, že Váš nákup splnil Vaše veškeré očekávání. ;-)

Zboží balíme tak, aby nebylo poznat, odkud balíček putuje. Ať už je to obyčejná kartonová krabice u objednávky z e-shopu nebo neprůhledná černá taška, pokud si zboží vyzvednete osobně. :-)

• Fajn ceny.
    • Slevy.
    • Dáreček k nákupu.
    • A nepřekonatelná rychlost doručení.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za kladné ohodnocení. Vaše spokojenost nás nesmírně těší! :-) Snažíme se mít v nabídce co nejrozmanitější zboží a to se samozřejmě týče i našich cen. Chceme totiž, aby si nákup u nás mohl dovolit opravdu každý.

Naši kolegové ve skladu makají jak fretky, aby Vám objednané zboží bylo doručeno nejdříve, jak jen to jde. Jsme tedy rádi, že se dopravce po cestě nikde netoulal a balíček Vám rychle doručil. A jelikož si všech našich zákazníků moc vážíme, samozřejeme uvnitř balíčku naleznete i nějaké to drobné překvapení. ;-)

Budeme se tedy těšit na Vaše případné další objednávky!

• Vše bylo v pořadu

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za ohodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Věřte, že děláme maximum pro to, aby Vám byl balíček co nejdříve a bezpečně doručen. A z těchto kvalit rozhodně nehodláme polevovat. (A kdo ví, třeba se pak v nějakém tom pořadu i objevíme.) ;-)

OK.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Pokud ale máte nápad, jak naše služby ještě vylepšit, abychom si od Vás získali i zbylých 10 %, budeme rádi, když se nám ozvete. :-)

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za ohodnocení. Vaše spokojenost s nákupem je pro nás vším a vězte, že pro to děláme vše. Objednávky odesíláme co nejdříve to jde a myslíme také především na diskrétnost. Obyčejná kartonová krabice bez nápisů je samozřejmostí. Pár dárečků ke každé objednávce také nesmí chybět. ;-)

• Diskrétnost
    • Ceny

Dobrý den, Iveto,

děkujeme Vám za doporučení. Chceme, aby si nákup u nás mohl dovolit opravdu každý a tomu uzpůsobujeme i ceny našich produktů. V sekci "Slevy" navíc můžete ulovit kousky za super akční ceny a k tomu využít 10% slevový kód, který se nachází na faktuře z Vaší předchozí objednávky.

U nás se rozhodně nemusíte bát žádného faux pas při přebírání Vašeho balíčku. Všechny objednávky totiž balíme do obyčejných kartonových krabic bez jakýchkoliv explicitních nápisů. Nikdo tedy nepozná, co se uvniř balíčku nachází. ;-)

Eliška za tým Sexshopp.cz

• V tomto e-shopu mi vždy ochotně poradili, nakupuji zde pravidelně již několik let a určitě ještě mnohokrát nakoupím.

Dobrý den, Pavlo,

děkujeme Vám za stoprocentní ohodnocení a doporučení. Máme obrovsku radost, že u nás nakupujete s takovou pravidelností.

Spokojení zákazníci jsou pro nás odměnou, proto náš tým dělá vše pro to, abyste své objednávky obdrželi diskrétně a tak rychle, jak jen to jde. A pokud si s čímkoliv nevíte rady, vždy se můžete obrátit na naši ochotnou zákaznickou podporu. ;-)

Lucka za tým Sexshopp.cz

• velký výběr,rychlost dodání,vstřícnost obchodu,přiměřené ceny

Dobrý den, bref,

vážíme si Vašich slov a Vaše spokojenost s nákupem nás nesmírně těší.

Naši kolegové ve skladu dělají vše pro to, aby Vám bylo zboží doručeno co nejrychleji. A protože si vážíme každé Vaší objednávky, po rozbalení Vašeho balíčku v něm kromě objednaných produktů pokaždé naleznete i něco drobného navíc. ;-)

Naši nabídku na e-shopu se snažíme udržovat pestrou a vybíráme pro Vás jen ty nejlepší produkty za skvělé ceny. Záleží nám na tom, aby si u nás vybral opravdu každý.

• Perfektní
    • Ůžasná
    • Nejlepší ceny
    • Krásný výběr zboží
    • Žádná

Milý sexshop
    Jsem moc spokojenej z výběrem zboží máte nejlepší ceny a rád u vás nakupuji skusil jsem hodně obchodu ale nebyl jsem moc spokojenej pak jsem našel tenhle obchod a hned jsem byl naprosto spokojenej mám od vás už hodně zboží kolíčky,kalhotky,noční košilky a nafukovací panny at nej obchod z celýho Brna jste 1 na trhu moc si vážím váš obchod.

Dobrý den, Leoši,

děkujeme Vám za tak milá slova a jsme rádi, že u nás nakupujete s takovou pravidelností.

Vaše spokojenost s nákupy je pro nás vším a vězte, že pro to děláme vše. Objednávky odesíláme co nejdříve to jde a myslíme také především na diskrétnost. Obyčejná kartonová krabice bez nápisů je samozřejmostí. Pár dárečků ke každé objednávce také nesmí chybět. ;-)

Váš nákup se Vám snažíme co nejvíce zpříjemnit uživatelsky přívětivým prostředím webu. Naši nabídku se snažíme udržovat pestrou a vybíráme pro Vás jen ty nejlepší produkty za skvělé ceny. Záleží nám na tom, aby si u nás vybral opravdu každý.

V případě, že potřebujete s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit. Ať už telefonicky, prostřednictvím e-mailu, online chatu či osobně – vždy Vám ochotně a rádi poradíme. :-)

Budeme se tedy těšit na Vaše příští objednávky!

• Rychlé doručení.
    • Skvělý obchod.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za recenzi a ohodnocení našeho e-shopu pěti hvězdami. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste byl*a se svým nákupe spokojen*a. :-)

Zboží se snažíme odesílat tak nejrychleji, jak jen to jde. A v případě vytvoření objednávky do 13:00 hod., ho posíláme ještě týž den.

• Velmi rychle vyřízeno

Reakce obchodu Sexshopp.cz

vážíme si Vašich slov a Vaše spokojenost s nákupem nás nesmírně těší.

Lucka za tým Sexshopp.cz

• Dodávka byla rychlá a v pořádku.(I dárek-pozornost-mě potěšil.)

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkjeme Vám za udělení plného počtu hvězdiček. Na rychlosti a diskrétnosti dbáme, jsme proto rádi, že Vám byla objednávka doručena s takovou rychlostí. A protože nám záleží na cekové spokojenosti, ke každé objednávce od nás dostanete i malý dáreček. ;-)