• Diskrétnost
    • Ceny

Dobrý den, Iveto,

děkujeme Vám za doporučení. Chceme, aby si nákup u nás mohl dovolit opravdu každý a tomu uzpůsobujeme i ceny našich produktů. V sekci "Slevy" navíc můžete ulovit kousky za super akční ceny a k tomu využít 10% slevový kód, který se nachází na faktuře z Vaší předchozí objednávky.

U nás se rozhodně nemusíte bát žádného faux pas při přebírání Vašeho balíčku. Všechny objednávky totiž balíme do obyčejných kartonových krabic bez jakýchkoliv explicitních nápisů. Nikdo tedy nepozná, co se uvniř balíčku nachází. ;-)

S pozdravem a přáním hezkého dne
    Eliška za tým Sexshopp.cz

• Perfektní.
    • Diskrétní.
    • Obecně fajn obchod.

Reakce obchodu Sexshopp.cz

děkujeme Vám za ohodncení plným počtem hvězdiček.

Rychlost vyřízení objednávek je u nás jednou z hlavních priorit, proto veškeré objednávky na zboží skladem, které obdržíme do 13:00 hodin odesíláme ještě týž den. Nezapomínáme také na diskrétnst. Krabice, kterou od nás obdržíte neobsahuje žádné nápisy ani označení sexshopu. ;-)

S pozdravem a přáním hezkého dne
    Lucka za tým Sexshopp.cz

• Rychlé dodání zboží, diskrétní profesionální přístup

Dobrý den, Tondo,

děkujeme Vám za ohodnocení našeho e-shopu. Kolegové ve skladu jsou rychlí jako blesk! I my se nestačíme divit, kolik objednávek denně nachystají.

A pokud jde o diskrétnost, tak tu rozhodně neopomíjíme. Nechtěli bychom naše zákazníky uvést do rozpaků a nepříjemných situací, proto je všechno zboží zabaleno do obyčejných kartonových krabic. Nic explicitního rozhodně nečekejte. :-)

S pozdravem a přáním hezkého nového roku
    Eliška za tým Sexshopp.cz