• Hodně neochotná prodavačka

Vážená zákaznice,

vážíme si toho, že jste si vybrala pro nákup právě náš obchod. Litujeme, pokud jste se setkala s neochotným chováním. Věříme, že se jednalo o ojedinělou situaci a v budoucnu se již nebude opakovat. Doufáme, že i přesto, splnilo zboží Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu. Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte.

Vaše SCONTO

Blíže se zatím vyjádřit nemohu, neboť zboží ještě nedorazilo, nikdo nás nekontaktoval kdy a v kolik hodin zboží dovezou a ještě ani neviděli v jakém stavu je. Takže se mohu konkrétně vyjádřit, až bude vše v pořádku a včas dodáno.

Vážený zákazníku,

vážíme si toho, že jste se rozhodl pro nákup nového nábytku právě u nás. U Vaší objednávky evidujeme, že přepravce je s Vámi na termínu doručení již domluvený a brzy Vám bude zboží doručovat. Věříme, že nový nábytek splní Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu.

• VELMI RYCHLÉ DORUČENÍ

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste spokojená s rychlým doručením. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• Jsem spokojená

Vážená zákaznice,

velice nás těší, že jste s nákupem spokojena. Ceníme si Vašeho hodnocení, děkujeme. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

Rychlost, ochota.

Vážená zákaznice,

děkujeme za pozitivní hodnocení. Vážíme si toho, že oceňujete rychlost a ochotu s jakou byla Vaše objednávka vyřízena. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

dlouho trvá dovoz

Nákup proběhl v naprostém pořádku, jen mne trochu znervózňují ta prkénka, která musím poskládat do finální podoby. Sice jsem docela zručný domácí kutil, ale nejsem si jistá, zda-li se mi povede vše přivést do správného stavu. Možná by nebylo od věci zajistit i montáž u koncového zákazníka. Bylo by to fajn, hlavně pro ženy či méně zručné pány. No, zabojujeme... Ale dodávka OK, oznámení o dodávce OK, takže tady spokojenost. Teď je to již jen na nás, bohužel. Snad to smontujeme do té podoby, která byla na obrázku )))
    Hezký den přeji. Zelenková Jinak obchod doporučuji. O tom žádná.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Ceníme si Vašeho doporučení. Montáž nábytku je samostatná služba, která je zpoplatněna a lze ji objednat pouze na kamenné prodejně, nikoli při objednání přes e-shop. Děkujeme za pochopení. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku a budeme rádi, když Vás v budoucnu opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

Jsem spokojená s nákupem...i s dopravou ..děkuji...

Vaše SCONTO

Hezká postel za rozumnou cenu

Vážená zákaznice,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení, velice si toho vážíme. Máme radost, že právě na našem
    e-shopu jste našla takové zboží, které Vám vzhledově a cenově vyhovuje.

Přejeme Vám hodně radosti z nové postele a těšíme se na Vás při příštím nákupu.

• výdejní sklad s čekací dobou 2 hodiny

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup. Mrzí nás, pokud uvádíte, že jste čekal delší dobu na výdej zboží. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá, Váš podnět předáme kolegům na příslušný sklad.

Smlouvy od zákazníků se při výdeji do systému zadávají postupně podle pořadí převzetí. Při přípravě záleží, kde je zboží naskladněno a zda právě neprobíhá zaskladnění jiného zboží. Výdej v takovém případě může trvat o něco déle. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Věříme, že zboží splnilo Vaše očekávání a udělá Vám dobrou službu.

Jsem maximálně spokojená.

Vážená zákaznice,

velice nás těší, že jste s nákupem maximálně spokojena. Ceníme si Vašeho hodnocení, děkujeme. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho
    e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• rychlé dodání, vstřícné jednání ze strany obchodu
    • nemám výhrady

Vážená zákaznice,

děkujeme za milé a pozitivní hodnocení. Vážíme si toho, že oceňujete naše vstřícné jednání. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho
    e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

• Neskutečně dlouhá dodací lhůta,polovina zboží není skladem na prodejně.Slíbené naskladnění ,dodání 15.11 a stále jen,,zboží převážíme z jiné prodejny.Zatím to vypadá,že min.z Chiny

Nedoporučuji,myslím,že ta cenu,koupíte všude a bez stresu.

Vážená zákaznice,

velice si vážíme toho, že jste pro svůj nákup zvolila náš obchod, děkujeme. V potvrzovacím emailu jsme Vás informovali, že Vaše objednané zboží nemáme v potřebném množství skladem na Vámi zvolené pobočce a budeme jej pro Vás převážet z jiné pobočky. Mrzí nás, že se avízovaný předpokládaný termín naskladnění zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. Děkujeme za pochopení a za trpělivost. Převoz obvykle trvá 10 pracovních dnů. Jakmile bude objednávka připravena, budeme Vás informovat e-mailem nebo SMS zprávou.

Věříme, že s výběrem zboží budete spokojená a udělá Vám radost.

• Všechno v pohodě, děkuji

Vážená zákaznice,

velice nás těší, že vše proběhlo v pořádku a jste s nákupem spokojena. Ceníme si Vašeho hodnocení, děkujeme. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

Vaše SCONTO

Dlouhá čekací doba na vyřízení objednávky.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Váš nákup. U Vaší objednávky č. 23374938 evidujeme, že je již připravena k vyzvednutí na Vámi zvoleném obchodním domě. Dne 16. 11. 2023 jsme Vám na email zaslali výzvu k odběru. Objednané zboží pro Vás rezervujeme 14 kalendářních dnů po odeslání výzvy k vyzvednutí.

Vše OK

Vážený zákazníku,

děkujeme za kladné hodnocení. Velice nás těší, že vše proběhlo v pořádku a jste s nákupem spokojen. Přejeme Vám hodně radosti z nového nábytku. Těšíme se, až znovu využijete nabídky našeho e-shopu nebo navštívíte některou z našich kamenných prodejen.

• Cena - když je zboží v AKCI
    • Prodejna je pěkná a čistá - zaměstnanci jsou slušní a ochotní
    • Zboží je v OTŘESNÉ kvalitě - už nikdy víc
    • Chybějící spojovací materiál u 3 ze 4 zakoupených položek
    • Špatně vyvrtané díry na spojovací kolíky - jsou moc hluboké - nábytek pak praská
    • Drážky vyfrézované až do krajů - lámou se rohy

Prodejna je pěkná.
    Prodejci + skladníci jsou ochotní a příjemní.
    ALE to zboží , někdy je to bez-problémů a jindy je to HORROR
    Nejhorší je že na to člověk přijde až doma když to rozbalí :(
    CHCE TO :
    A) zboží mizerné kvality nenabízet ani za lákavou cenu - jen naštvete zákazníka
    B) zpřísnit kontrolu kvality prodávaného zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu. Vážíme si toho, že oceňujete naši brněnskou prodejnu a ochotné zaměstnance. Je nám velmi líto, pokud uvádíte, že Váš nový nábytek není v pořádku. U Vaší objednávky neevidujeme žádnou komunikaci ohledně reklamace. V případě potřeby, můžete kontaktovat reklamační oddělení prostřednictvím reklamačního formuláře na našich stránkách. Pracovníci reklamací se s Vámi spojí a navrhnou možnosti řešení.

• rychlost vyřízení objednávky
    • maximální ochota zaměstnanců
    • rozumné ceny

Vážený zákazníku,

Vaše hodnocení nám udělalo radost, děkujeme. Jsme rádi, že oceňujete ochotu našich zaměstnanců a jste spokojený s rychlostí vyřízení objednávky. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu. Rádi Vás opět přivítáme na našem e-shopu nebo v některé z našich kamenných prodejen.

Nic

Vážený zákazníku,

vážíme si Vašeho nákupu v našem obchodě, děkujeme. Je nám velice líto, že jste nespokojený.
    U Vaší objednávky evidujeme, že Vám bude 19. 11. 2023 doručena domů. Přejeme, ať Vám nový nábytek udělá dobrou službu.

Vaše SCONTO

Na zboží je napsáno skladem a předpokládané datum doručení 13.11.2023 je 16.11.2023 a ještě ani nebylo předáno dopravě.
    Sconto jsem upřednostnila kvůli rychlému dodání.

Vážená zákaznice,

ceníme si toho, že jste se rozhodla pro nákup nového nábytku právě u nás. Litujeme, že se avízovaný předpokládaný termín dodání zpozdil. Jedná se pouze o předpoklad a k posunu může dojít. U Vaší objednávky evidujeme, že byla dnes 16. 11. 2023 připravena k expedici. Jakmile si ji přepravce převezme, bude Vás informovat o termínu doručení.

Věříme, že objednávku budete mít brzy doma a udělá Vám radost.