• Velmi nespokojen s komunikací obchodu.
    • Většina produktu dráhá.

Ihned po odeslání objednávky jsem stornoval jednu věc. Bylo mi odepsano že je stornována. Potom přišel balík i s tím zbožím které jsem nechtěl. Takže do teďka zbytečné starosti. Obchod už není a za něj to řeší mall, který se cuká. Nedoporučuji a nikdy už ne nakoupím.

• Zboží bylo dodáno rychle, dobře zabalené.
    • Musela jsem reklamovat a vrátit, dno rychlovarné konvice protékalo.

• Zboží bylo značně poškozené

• Přesunul se na mall.cz

Zboží bylo v horším stavu, než bylo deklarováno.

• málo zvýrazněné poškození věcí

• příznivá cena
    • nezkontrolovaný stav zboží
    • balení

Objednala jsem si powerbanku, která přišla bez příslušenství, totálně znečištěná. Čekala jsem, že "rozbaleno" neznamená, že zboží přijde úplně bez obalu a v takto příšerném stavu.
    Jsem velmi zklamána, první objednávka, a zřejmě i poslední.

Protože zde není jiná kolonka, vypisuji sem: zboží bylo ve zcela nepoužitelném stavu .U antény byl v balení i " originální adaptér" 6V. Bohužel absolutně s jinou koncovkou a tedy k ničemu. Nechápu, jak může být takové zboží vůbec expedováno. Po té, co jsem si opatřil přechodku a zapojil , anténa nereagovala, zřejmě vadná.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za sdělení, omlouváme se za vzniklé komplikace. Reklamace či odstoupení od smlouvy lze uplatnit na nahlášením u nás jako prodejce:

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Zboží jsem objednávala z kategorie POUZE ROZBALENO, ale chlebovka přišla na dvou místech poškozená - odloupnutý lak z důvodu promáčknutí, určitě se to nestalo během transportu. Byla jsem velmi zklamaná a příště už proklamovaným kategoriím nebudu věřit.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za zprávu, omlouváme se za případné komplikace. Již jsme Vás telefonicky informovali o možnostech řešení.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Neni to můj první nákup v tomto e-shopu. Pokaždé je v objednávce něco špatně a nebo nějaký komponent chybí, popřípadě je něco více poškozené a nebylo to uvedeno při objednávce zboží na webu. Reklamce je složitý proces, tak země jednodušší koupit chybějící v příslušném servisu a zaplatit opravu.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za hodnocení, omlouváme se za vzniklé komplikace. V rámci odstoupení od smlouvy, které jsme Vám doporučili, stačí vyplnit krátký online reklamační formulář a následně zboží bezplatně odeslat dle daných instrukcí.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Zcela nefunkční kram rovnou do odpadu. Nemá ždímací koš, koště je nefunkcni.
    Drahý špas za 600,00 Kc.

Dobrý den, pampeliško,

děkujeme za zpětnou vazbu; pokud zboží nebylo dodáno dle popisu, rozhodně Vám doporučujeme odstoupení od smlouvy:

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Objednal jsem rozbalenou MW troubu, kterou nikdo předtím asi ani nevyzkoušel. Po zapojení do sítě a spuštění programu začala zadní strana nebezpečně jiskřit, takže jsem ji raději zase zaslal zpět.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za recenzi, velmi se omlouváme za vzniklé potíže. Váš požadavek na odstoupení od smlouvy již evidujeme a po naskladnění zboží jej obratem vyřídíme.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Objednala jsem si 3 led svíce. Přišli opravdu včas, ale každá svíce je designem jiná. Chtěla jsem je použít jako tři svíce vedle sebe, ale nejde to.

Dobrý den, Naďo,

děkujeme za zprávu, omlouváme se za způsobené potíže. Máte samozřejmě kontaktovat naši zákaznickou linku s možností dořešení reklamace. Na telefonním čísle uvedeném v objednávce se nám nepodařilo Vás zastihnout.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• někdy se dá narazit na levné věci
    • slevové akce
    • mnohdy jsou ceny vyšší než na Mall !
    • u rozbalených věcí můžete narazit na poškození
    • někteří brigádníci, co balí zboží jsou pěkný lamy

Dobrý den, daldo,

děkujeme za hodnocení. Pokud narazíte u zboží na cenu, která dle Vašeho názoru neodpovídá, máte samozřejmě možnost kontaktovat naši zákaznickou linku a vše rádi prověříme.
    K poškození může dojít, ovšem v takovém případě vždy vše dořešíme se zákazníkem.
    Závěrem bychom Vás rádi upozornili na fakt, že i brigádníci jsou živí lidé, nikoliv uvedená zvířata, a i v případě, že udělají chybu, zasluhují respekt.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

produkt,který mi přišel byl nefunkční.Musela jsem zabalit a poslat poštou zpět.

Dobrý den, paní Prášková,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za dodání nefunkčního zboží. Po naskladnění vrácené zásilky dojde obratem k dořešení Vašeho požadavku.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• Bylo mi doručeno zničené, tedy nepoužitelné zboží, kdy poškození tak závažného charakteru nebylo v e-shopu uvedeno.
    • Komplikovaný a hlavně finančně náročný způsob odstoupení od smlouvy

Nejsem si jistý jestli obchodu mohu ještě důvěřovat.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, omlouváme se za dodání poškozeného zboží. Při odstoupení od smlouvy stačí vyplnit jednoduchý online formulář na našich stránkách a následně zboží zaslat prostřednictvím předplacené služby České pošty.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• Zboží bylo doručeno, ale nekompletní a nefunkční

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za hodnocení, omlouváme se za komplikace. Vaše reklamace byla ukončena dne 12.9., veškeré informace byly odeslány na emailovou adresu uvedenou v objednávce.

• Nefunkční zboží

Zaslal jsem zboží na reklamaci a dosud se mi nikdo neozval

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za sdělení. Vaše reklamace byla ukončena dne 12.9., veškeré informace byly odeslány na emailovou adresu uvedenou v objednávce.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Zboží asi bylo dáno do opravy a do 30-ti dnů jej neopravili a tak vrátili peníze a zboží po (opravě) dali k prodeji s poloviční zárukou.Ale zboží je i nadále vadné.Proto jej ve čtrnácti denní lhůtě vracím.

Dobrý den, Jardo,

děkujeme za zprávu, omlouváme se za způsobené komplikace. Již jsme Vám doporučili další postup a pomohli s vyplněním reklamačního formuláře.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

objednán elektrokrb, zboží dorazilo, ale motor je velmi hlučný , tak že ani tv není slyšet :( nedoporučuji

Dobrý den, Aleno,

děkujeme za hodnocení; pokud zboží vykazuje jakékoliv známky nestandardního provozu, rozhodně Vám doporučujeme kontaktovat nejprve nás. Rádi Vám poradíme a doporučíme další postup.