dorazilo jiné zboží,než jsem objednala

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za chybu, ke které došlo chybným popisem při příjmu zboží. Již jsme Vám doporučili další postup pro vyřešení odstoupení od smlouvy.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Tovar prišiel poškodený - vybúlená misa remosky. Obal pri preprave poškodený nebol, takže šlo o hrubú chybu pri balení tovaru, kde už pri balení remosky muselo byť viditeľné poškodenie! Nielen Rozbaleno, ale ešte aj Poškozeno.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a omlouváme se za způsobené komplikace. Již jsme s Vámi v kontaktu a řešíme odstoupení od smlouvy.

• Objednáno na výdejnu Potápko, doručeno na Bike

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za Vaši zprávu, za případné komplikace se omlouváme, nicméně v tomto případě bohužel nejsme schopni ovlivnit jednání dopravce. Výdejna může být změněna v případě, že zvolená provozovna je např. dočasně uzavřena nebo má omezenou kapacitu.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

21.8.2019 odeslali zboží, do teď nedošlo, prý se cestou ztratilo. Několikrát jsem tam volal a nic! Nezájem,4x slíbili že zavolají zpět a ani jednou se nikdo neozval. 29.8.jsem to samé zboží objednal jinde, 30.8. jsem ho měl a ještě levněji. Pavel

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za Vaše hodnocení, potíže s doručováním zásilky nás samozřejmě velmi mrzí a několikrát jsme Vás telefonicky informovali o aktuálním stavu komunikace s dopravcem. Dopravci jsme poskytli veškeré potřebné doklady prokazující předání zásilky, v tuto chvíli se jim zásilku stále nepodařilo dohledat.

• Výhodná cena
    • Většinou nepopíší skutečný stav zboží

U popisu zboží "Rozbaleno" si představuji rozbaleno, vytaženo ale ve funkčním a nepoškozeném stavu. Zboží bylo evidnetně dost užívané, dálkový ovladač byl poškrábán a hlavně nefunkční. Instalační CD rozlomoné. Porstě nehorázná bouda na zákazníka. Byla to má druhá kopě. První dětská jídelní stolička byla taky škráblá, ale funkční a to jsem neřešil. Receiver Yamaha jsem vrátil. Pozor na to! Peníze vrátili, tak jsem naštěstí nic netratil.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a omlouváme se za potíže způsobené nedostatečnou kontrolou při příjmu zboží. Váš požadavek na odstoupení od smlouvy byl už vyřízen.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• zboží přišlo poškozené nekompletní a bez návodu

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za Vaši recenzi, pokud bylo dodáno zboží v jiném stavu než bylo deklarováno, přijměte naši omluvu. Rádi s Vám dořešíme případnou reklamaci nebo odstoupení od smlouvy, neobdrželi jsme od Vás však žádnou informaci či požadavek, a rovněž nám se nepodařilo Vám dovolat.
    Máte-li zájem o dořešení, doporučujeme Vám vyplnit online reklamační formulář:

• Dejte si pozor

Dejte si lidé pozor co nabízí: Na snímku byla souprava (celý set), ale drobným písmem bylo zapsáno, že se jedná jen o malou část z celkového setu a ta část byla silně předražena!
    Už nikdy neotevřu veb Rozbaleno. A když ano řeknu jen cch, brr.!

Dobrý den, Simone,

děkujeme za recenzi. V popisu produktu byl zřetelně uveden reálný stav produktu, a na fotografiích je rovněž červeně poznačeno, které části ze setu chybí. Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte určitě možnost odstoupení od smlouvy v rámci 14 dnů od doručení zásilky:

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Obdržel jsem něco jiného než jsem si objednal

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za zprávu, omlouváme se za způsobené komplikace. Vrácené zboží již bylo naskladněno a peníze budou odeslány v nejbližším výplatním termínu.

• zboží přišlo rychle
    • reklamace a vrácení peněz proběhlo během pár dní
    • zboží přišlo nefunkční

Bohužel jsem si před nákupem nepřečetla ani jednu recenzi na tento obchod. Poté, co jsem zboží odeslala na reklamaci, jsem se obávala, že podle ostatních recenzí mi peníze buďto nepřijdou, nebo až za hodně dlouho. Naštěstí do týdne jsem měla peníze na účtě, ale i tak jsem musela volat na podporu a myslím, že kdybych nevolala, tak to nevyřídí tak rychle..... Já už odsud určitě nikdy nic neobjednám, nechci znovu obdržet nefunkční zboží.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za hodnocení. Po naskladnění vráceného zboží se závada neprojevila, zboží je tedy v pořádku. Nicméně Váš požadavek na odstoupení od smlouvy jsme vyřídili tak rychle, jak to jen bylo možné.

• 600,- v prdeli a nic neprislo

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za Vaši upřímnou zpětnou vazbu, které si velice vážíme. Bohužel jste nás vůbec nekontaktoval, proto jsme Vám nemohli pomoci a zařídit urgenci zásilky. V tomto případě došlo k chybě v předání dat, která byla na straně dopravce. Po naskladnění zboží Vám peníze budou samozřejmě vráceny.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Nekorektní obchodníci. Inzerují se slevou krátce použité, ale funkční zboží, které je servisované. Dodán byl však vysavač, bez jakékoliv reakce na vypínač. Motor nebyl funkční. Tedy bezcenné zboží.

Dobrý den, pane Škaloude,

děkujeme za recenzi, za způsobené potíže se velmi omlouváme. Po naskladnění vráceného zboží zpracujeme Vaši reklamaci.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• Obchod funguje jak má a zboží přišlo rychle.

Dodané zboží mi bohužel přišlo v obalu bez vnějšího poškození,ale bylo špinavé, umatlané a poškozené.Příště si raději připlatím pár stokorun v jiném obchodě!!!

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, pokud jsme Vám způsobili potíže, přijměte naši omluvu. Po telefonu se nám nepodařilo Vás zkontaktovat, ale v případě zájmu máte samozřejmě možnost řešení:

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Naprosté fiasko, špatně zabalené, objednávala jsem set talířů, přišly mi rozbité. S balením si opravdu nikdo nedělal práci navíc.

Dobrý den, paní Ebertová,

děkujeme za zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Již jsme Vás kontaktovali s návrhem řešení.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• Zboží bylo již delší dobu používané.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za reakci. Houpátko bylo již v popisu produktu prezentováno jako: Znečištěno od lepící pásky. Zboží bylo použito. Servisováno.
    Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte určitě možnost odstoupení od smlouvy:

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Zboží bylo nabízeno,jako špinavé a přitom byla sklínka prasklá.Již podruhé jsem měla s tímto prodejcem problém.Také jsem měla jako stříbrný partner dopravu zdarma a teď už toto nefunguje.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za hodnocení. Spojili jsme se s Vám telefonicky a informovali Vás o možnostech řešení reklamace a také o dnech dopravy zdarma.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• Nemůžu pochopit proč takhle dlouho jde doručení zboží které už bylo zaplaceno???

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za upozornění, omlouváme za vzniklé komplikace. Jakmile obdržíme potřebné informace, budeme Vás kontaktovat.

• Doručování

Po 4 dnech, kdy mělo být zboží připraveno na vydejne ulozenka, a nebylo tam, jsem obchod kontaktoval s dotazem na stav objednávky a bylo mi sděleno, že zaplacené zboží bylo vydáno jinému přepravci a nikdo nevi, kde se zboží nachází a zda se vrátí a že cca po týdnu mi vrátí peníze. Byla to má první a poslední objednávka na tomhle serveru.

Dobrý den, pane Housko,

děkujeme za upozornění, omlouváme se za komplikace spojené s doručováním zásilky. Po vzájemné dohodě jsme vše již dořešili.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

Bohužel nemohu doporučit. Řešila jsem reklamaci. Zboží jsem odeslala zpět a do 4 dnů jej měli na skladě (dle informace od dopravce) . Nedošlo mi od nich potvzení, že zboží došlo a reklamaci řeší. Až po urgenci z mé strany mi potvrdili, že zboží obdrželi a po naskladnění tedy budou reklamaci řešit. Peníze vráceny až po uplynutí zákonné doby 30 dní a opět až po urgenci z mé strany! Do té doby žádná komunikace!

Dobrý den Jaello,

děkujeme za Vaše hodnocení, omlouváme se za časovou prodlevu v naskladnění. Váš požadavek byl již vyřízen.

• Obchod byl rychlý
    • Zboží dorazilo nekompletní - musela jsem vrátit

Dobrý den, Libuše,

děkujeme za zprávu, omlouváme se za dodání nekompletního zboží. Již jsme se s Vámi spojili a dořešili vrácení zboží.

Hezký den přeje tým Rozbaleno.cz

• Velký spotřebič opět odvezl Geis.
    • Nevracejí peníze včas
    • Arogantní jednání, když opakovaně urgujete reklamaci

Objednali jsme s manželem z Rozbaleno.cz mrazák, který dorazil, ale byl nefunkční. Pokusili jsme se na první doporučení obrátit na servis dané značky, kdy nám servisní technik rovnou řekl, že je zjevně mrazák bez chladicí kapaliny, tedy doporučil rovnou vrátit, jelikož by se problém opakoval.

Vrátili jsme tedy ve lhůtě 14 dní (prakticky do týdne). Dnes je to 14 dní od odeslání zboží zpět prodejci, k dnešnímu dni však peníze nevrátili a mrazák jim již od 6.8. leží na skladě a čeká na "naskladnění". Opakovaně jsem kontaktovala reklamační oddělení a dnes již naposledy, kdy již paní byla nepříjemná ve chvíli, kdy jsem upozornila na zákonné lhůty, které mají i ve VOP - bez odkladu, nejdéle však do 14 dní. Je mi tedy líto, ale Rozbaleno.cz nedoporučuji a je mi líto, že toto byla hned první zkušenost s tímto obchodem. Překvapuje mne, že spadají pod skupinu Mall a jednají tímto způsobem.

Reakce obchodu Rozbaleno.cz

děkujeme za Vaši cennou zpětnou vazbu, za způsobené komplikace se samozřejmě velmi omlouváme. Prověřili jsme podrobně historii komunikace a rádi bychom Vás ujistili, že v rámci daných možností postupujeme tak, abychom co nejdříve vyhověli Vašim požadavkům i zákonným nárokům. Také jsme prověřili zmíněný hovor; zde se Vám dostalo omluvy za zpoždění, rovněž ujištění, že Váš požadavek bude zaurgován a také poděkování za upozornění.