• Levna cena
    • Rychle dodani
    • Siroky vyber zbozi
    • Levna cena za dopravu

Doporucuji k nakupum i ostatnim kupujicim.

• Žádná
    • Dobrý den, už jsem vám psal včera a samozřejmě se nikdo neozval. Mluvil jsem s někým po telefonu "kupodivu" a slíbil, že se podíváte na moji objednávku č. 205272 za 569kč a ozvete se, opět nic. Bohužel jsem poslal platbu předem na váš účet. Největší chyba byla asi to, že jsem se nepodíval na recenze k vašemu eshopu, to bych se mu totiž obloukem vyhnul. Ty pozitivní komenty si tam asi píšete sami. Prostě od vás není žádná odezva jestli peníze došli, jestli je zboží na cestě apod. tak jak to mají solidní obchody. Chci tedy zboží do zítra nebo okamžitě vrátit peníze na účet. Podle negativních komentářů nejsem jediný a asi ani poslední s podobným problémem. Pokud se nic nebude dít, podstoupím tuto záležitost na příslušné organizace u kterých jsem se již informoval jak postupovat. D. Podborský

ČOI

• Ignorace

Poslali jinou barvu vyrobku, ackoli to bylo jasne potvrzeno a na pisemnou vyhradu se ani neobtezovali odpovědět.

cena

• Vše bez problémů.

• Žádná
    • Podvodnicci

Koupil jsem dron který byl skladem i u dodavatele tvrdily my že skladem není a že bude za 2 měsíce a chtěli po mne 15000 jako predobjednavku proto sem obchod zrušil a koupil u vstřícné konkurence rc-store.czpan spanhel toho mohu vřele doporučit ale rc park ne

Reakce obchodu RCPark.cz

Vážený pane Schumi jak jsme vás informovali po telefonu, šlo o zboží na předobjednávku s kterou jste i po telefonu souhlasil a byl informován o nutné úhradě zálohy předem jelikož jste měl objednané zboží za 31.000,- Nechápeme tedy vaši recenzi, kde jste nás nařkl z podvoníků. Přejeme i tak hezký den. RCpark.cz

• komunikace super, rychlé vyřízení i dodání

• Velký výběr z pohodlí domova
    • Dobré ceny
    • Rychlé doručení
  • Po provedení objednávky mi nepřišel email, že byla provedena, tak jsem nemohl zrušit.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den pane Dane. Je nám líto avšak Vaše objednávka byla zrušena jelikož jste neuhradil za objednávku ani přes 3 upozornění, která jsme vám zasílali. S pozdravem RCpark.cz

• Ani po 5 měsících kdy zboží bylo již zaplaceno, nebylo nic dodáno

Zboží je velice pěkně spracované.Ale až na dodání zboží které měli mít na skladě.Délka odeslání zboží byla delší než když kupuji jiné věci ze zahraničí.

• Možnost srovnání a vyhledání požadovaného zboží v přijatelné ceně.

• ceny
    • nekomunikují
    • stará nabídka

Vůbec nekomunikují a neodpovídají na dotazy. Takže nevím, co to má znamenat

Zboží, které bylo skladem, bylo odesláno až týden po obdržení platby prodejcem. Balíček poslali na špatnou adresu, což si nedovedu vysvětlit. Namísto vesnice bez ulic byl balík doručován na mě neznámou ulici v blízkém okresním městě a já jsem jej musela honit po onom městě. Pošťák mne ubezpečil, že pokud by tam nebylo telefonní číslo nebo já nebyla hned na příjmu, rovnou to poslali zpět, když na dané adrese nikdo takový nebydlí. Proto obchod nemohu doporučit. Ceny dobré, zboží taky, ale dnes je normou poslat balík na správnou adresu, kterou jsem kontrolovala a měli ji, max během dvou pracovních dní.

Dobrý den
    Je nám líto avšak jak je uvedeno i skladových zásob je odeslání pyrotechnického sortimentu možné až po expedici z centrály dříve to možné není. Objednávla jste pyrotechniku třídy 4 a i dle kontroly byla zásilka odeslána na adresu kterou jste vyplnila při objednávce. Evidentně byla chyba na straně přepravce, to již nyní bohužel neovlivníme. Hekzý den www.RCpark.cz

• slušné ceny
    • zboží "skladem" není skladem
    • absolutní nekomunikace obchodu

13.5.2017 objednány 2 druhy zboží, oba označeny jako skladem
    17.5.2017 protože se nic nedělo, dotazoval jsem se, kde je zádrhel. Na můj dotaz obchod reaguje, že jeden typ zboží není skladem, jestli chci poslat to druhé. Domluvili jsme se a obchod promptně letadlo poslal. Na vrtule čekám až budou reálně skladem. Zatím vcelku dobré.
    2.7.2017 Píšu dotaz k objednávce, jak to vypadá, protože u dovozce už byly skladem. Bez reakce.
    12.7.2017 Opakování dotazu. Bez reakce.
    19.7.2017 Již naštvané opakování dotazu a žádost o dodání zboží (u dovozce mezitím opět skladem) nebo vrácení peněz.
    20.7.2017 S obhcodem jsme se domluvili na vrácení části peněz za nedodané zboží. Odesláno číslo účtu.
    26.7. 2017 Peníze zatím nedorazily...

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den pane Pavle. Ano Vrtule byli skladem u dovozce avšak pouze 1ks avšak vy jste měl objendány 3 kusy proto jsme nebyli schopni vaši předobjednávku dodat. Platba vám byla navrácena na účet. Děkujeme za pochopení RCPark.cz

• Nic...
    • 12.3 /2017 jsem objednal ohrádku pro pejska která byla na sklade po 2 měsících čekání jsem psal kde to vázne, odpověď byla že není na skladě ale že bude 15.5 což mě už naštvalo protože jsem kvůli jejich oddalovaní neměl kam pejska umístit když jdu do práce a kvůli tomuto obchodu mam zničený nábytek podrápané zdi a roztrhané sedačky škoda přesáhla částku 15 000kč.Samozřejmě sem toho 15.5 psal kde to zase vázne ale odpovědi jsem se do dneška nedočkal. určitě nedoporučuji obchod kde si neváží zákazníka a jen se vymlouvají na svůj bordel a doufají že zákazník bude čekat a čekat....peníze za škodu na majetku budu vymáhat po projednaní s právníkem.

Nepodporujte obchod kde na zákazníka kašlou...přitom stačilo napsat že to nemají a mít nebudou nebo aspoň na stránkách nepsat klamné údaje a na objednávku odepsat až po 2 měsících že to vlastně nemají až sem napsal já co se děje.

• cena a rycglost

Při dnešních cenových relacích je nutno vybírat u více dodavatelů

• Široký sortiment

• RYCHLOST,KOMUNIKATIVNOST,PŘEHLED
    • O ŽÁDNÝCH ZATÍM NEVÍM

Velmi dobrý obchod.

Před 7 dny jsem objednal balík s věcmi, které měli všechny skladem, ještě nic nepřišlo ani na depo pošty v našem městě. Píší mi akorát lživé informace a dělají z lidí hlupáky. Horší e-shop jsem nezažil. Vyvarujte se obchodu s nimi.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den. Jen nám líto, že vám byla podána milná informace bohužel ke zdržení zásilky došlo z důvodu nemožnosti zadat zásilky do systému přepravce o čemž jsme vás v emailu informovali a dnes jsme vám též zaslali informační email. RCpark.cz