Koupil jsem zboží pro obchod spíš netypické, je to to co potřebuji za dobrou cenu a zda je i dobré poznám časem.

• rychlá doba dodání
    • na určité druhy zboží výborné ceny

Vse v poradku. Objednavka vyrizena obratem. Velka spokojenost.

• lepší cena
    • rychlost dodáni

I přes obavy z nemálo negativních recenzí jsem to zkusil a zjistil, že obchod je v pohodě.

• Ještě žádné nemám.

• Jsem velmi spokojen s tímto obchodem a jejich nabídkou i přístupem k zákazníkovy.

• Spolehlivost dodávek vynikající komunikace s panem Klímou.

Rychlé vyřízení objednávky. Zboží došlo v pořádku.

• Výtečná cena a úplně bez dopravného!
    • Dodání za 10 dní

• jeden den objednáte druhý den máte

Objednal jsem zbozi ktere melo byt skladem, dva kusy. Jeden kus byl skladem ale druhy ne, s tim bych byl v pohode jen obchod vubec nekomunikuje. Cekate na zbozi ktere neprichazi a nevite proc. Zadny email ze se musi cekat na zbozi.

Nevydrzel jsem to a objednavku jsem zrusil, po nekolika dnech odpoved ze objednavka je zrusena, ale penize porad nikde. Na dotazy kde jsou penize klasika rcparku, zadna odpoved.

Pokud muzete vyhnete se tomuto shopu obloukem.

• Obchod nedoporučuji - zboží objednáno 26.7. a i když bylo označeno, že je skladem, do 17.8. jsem se nedočkala ani zboží, ani žádného vysvětlení ze strany obchodu. Proto jsem objednávku zrušila.

obdržel jsem e mail o přijetí platby a oznámení o brzkém odeslání, začíná už třetí týden a nic nepřišlo,dále nevím proč uveřejňujete vaše telefonní číslo, když po mnoha voláních to nikdo nebere,volal jsem přůběžně od rána (8:00) do odpoledne (17:00) několik dní po sobě,

• netuším jestli vůbec nějaké výhody jsou
    • není možný osobní odběr
    • nejasný termín dodání nebo odeslání
    • zboží skladem je kdoví kde
    • komunikace s obchodem tragická a ke všemu časově omezená
    • zboží skladem, je skladem kdoví kde

Když jsem chtěl vědět kdy bude zboží skladem (i když skladem dle stránek bylo) nebo kdy bude odesláno, tak jsem se dozvěděl:
    - jaký je pán chudák, že kvůli Babišovi nemá EET pokladnu
    (EET tiskárna lze pořídit za 800Kč a aplikace je zdarma v mobilu)
    -zboží kdy bude odesláno tak neřekne
    -osobní odběr není možný
    -asi bych na jeho místě radši nepodnikal, když má problém zřídit EET pokladnu

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den p.
    Za 1 bych vám rád sdělil, že na EET pokladnu 800kč máme nicméně naše politika v podnikání se neslučuje s tímto systémem. Jsem rád že i v dnešní době si strategii podnikání určuje podnikatel nikoli vy jako zákazník. Zboží jste objednal a ignoroval upozornění o inventuře skladu...Nedivte se pak, že komunikace na lince není jako ve standartním režimu. Objednávku jste potvrdil a mi ji zpracovali po té jste zaslal email o zrušeí objednávky. Osobní odběry nabízíme a provádíme každý den jak jsem Vám sdělil od 14:30 hodin. Přeji Vám i přesto krásný den.

• zatím dobré ceny
    • rychlost vyřízení
    • velký sortiment
    • zboží bylo dobře zabaleno

zatím nic, navzdory negativním recenzím, nakoupil jsem tu již před lety a také OK

• Rychlé dodání zboží.

Vše OK.

Na zaklade nekolika negativnich recenzi jsem si nechal zaslat zbozi na dobirku - vse prislo presne jak bylo objednano v ocekavanem terminu. Za me ok!

bez problémů a dobrý dopravci

• vše přišlo v pořádku
    • spokojenost