• pokoušela jsem se zkontaktovat-email ,telefon,sms---bez reakce obchodu -az po 10dnech...?

obchod nereagoval na emaily, telefonáty a SMS
    byl to můj třetí nákup, předchozí nákupy byly OK
    proč došlo k tak razantnímu zhoršení jsem se nedozvěděl

• Neřeší svůj problém vůči zákazníkovi

Zboží došlo nekompletní, po dvou urgencích žádná náprava. Raději koupit jinde než tento obchod. Zde jsem nakupoval naposledy.

• rychlost,komunikace,dobré ceny
    • o ničem nevím

• žádná
    • komunikace nulová (na emaily neodpovídají, telefonáty nezvedají)
    • adresa skladu na vrácení zboží není správná
    • penězní prostředky za vrácené zboží nenávratně ztracené, zboží jim nelze doručit a i to podle pokynů, co úvadějí na webových strákách

Nejhorší e-shop, ze kterého jsem kdy nakupovala. Pokud chcete přijít o své peněžní prostředky vesele zde nakupujte.

• Za 10 dnu nebyl obchod me dorucit zasilku i pres slibovani. Zadna omluva, proste nic !!

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den Davide je nám líto avšak omlouval jsem se vám osobně do telefonua ke zdržení došlo z důvodu plánované inventury dříve vám zásilku expedovat bohužel možné nebylo. Zboží jsme vám připravily k expedici v den kdy jste objednávku rušil. Chápeme vaši nespokojenost avšak zboží expedovat dříve skoutečně možné nebylo. Rcpark.cz

• Poté co jim telefonuji. Nereagují.

Reakce obchodu RCPark.cz

Dobrý den.
    Je nám líto avšak nereragovali jsmena vaše telefonáty z důvodu inventury jak sjme uváděli ne eshopu. Zboží dnes odesíláme a zítra vám přijde Balíkem doruky. Věříme, žebudete spokojen. Hezký zbytek dne. Za RCpark.cz Klíma

Klamavá nabídka, daný preparát se již nesmí prodávat. Omluva opět nepravdivá:
    Dobrý den
    Je nám líto avšak jak uvádíme na eshopu neexpedujeme žádné produkty označené jako chemikálie http://www.rcpark.cz/ochrana-proti-plsnm/112264-rovral-flo-10ml.html
    Děkujeme za pochopení. RCpark.cz
    ( kopie mailu). Před tím jsem obdržel potvrzení objednávky, včetně vyúčtování dobírky.

super nakup

• rychlé vyřízení

• Standardní internetový obchod
    • nelze vyzvednout zboží v prodejně v Praze
    • rozumná cena produktu
    • Kvalita produktu - vyzkoušeno

nelze vyzvednout zboží v prodejně v Praze

• zboží nedodáno a objednávka zrušena BEZ VYSVĚTLENÍ!

vysvětleno bylo až na moji přímou žádost. Objednal jsem prý chemikálii, kterou oni nezasílají (zřejmě z bezp. důvodů). Proč tedy obchod RC-obchod takové zboží nabízí, když ho nedokáže dodat??? A jak je možné, že nezašlou důvod storna obj. do mailu? V dnešní době proboha?????????? Co je to za jednání??

• Rychle dodani,prizniva cena.

Doporucuji.

• Nízké ceny
    • Po urgenci již dobrá komunikace a rychlé doručení
    • Objednávka odeslána až po telefonické urgenci, protože se jim ztratila

Asi zde budu nakupovat příště.

• Dlouhá dodací lhůta

• Ze tam nemusim osobne byl byto prusvih pro ne
    • Nedoporucuji
    • Cekaci doba mesic a vic od zaplaceni
    • Nereaguji na email ani telefon
    • Vorespruti
    • Nevzdelanost pracovniku

Za mesic od objednani zbozi bez reakce odpovedi do ted zbozi nemam hlavne si nechaly zaplatit predem je to banda blbcu nenechal bych je prodavat ani parky v rohliku a servis co nabizeji musi stat taky za to nedoporucuji nikomu

• rychlé doručení

OK

• nekomunikují
    • neberou telefon
    • nezavolají zpět
    • neodpoví na email
    • neseriozní
    • absolutně nedoporučuji

zboží mě přišlo nekompletní, chybělo cca 20% obsahu... již je to déle jak měsíc a nedostal jsem odpověď nebo řešení, zkátka dělají mrtvého brouka.... NEDOPORUČUJI doufám že co nejdříve zkrachují :)

• Nereaguje
    • Čekání

Prodejce nekomunikuje, všechno dlouho trvá - týden po přijetí platby žádná odpověď, údajný mail o tom, že zboží není na skladě a budu na něj muset čekat, nikdy nedorazil. Jiné maily přitom chodily a ve spamu nebylo nic. Kdybych to nezjišťovala telefonicky, tak nic nevím.
    Celková doba čekání od objednávky do odeslání zboží - 56 dní.