Výhodná cena.
    Doprava zdarma i při malé objednávce.
    Možnost osobního vyzvednutí v Praze.

• Absolutní nekomunikace majitelky

Na základě první objednávky, která proběhla bez problému, jsem učinila druhou. Bohužel, komunikace s paní majitelkou vázne. Nedočkala jsem se ani zboží a zatím ani vrácení peněz.

Dobrý den paní Filipiová,
    bohužel nemám od Vás žádné zmeškaný telefon, email, nic. Vaše emailová adresa je neplatná. S přáním hezkého dne, Valentová

levné a kvalitní zboží.

• Obchod nereaguje, čísla nefungují.

Obchod nelze kontaktovat,

Reakce obchodu Puppies.cz

obchod funguje, telefon je funkční. V případě, že se nedovoláte - můžete napsat SMS, email apod. Asi chápete, že v předvánočním shonu je prioritou zabalit a expedovat zásilky. Více asi pro anonym v tuto chvíli udělat nemohu.
    S pozdravem Z. Valentová

Výborná komunikace, spolehlivé a rychlé doručení.

• Obchod nereaguje
    • Objednávky jsem se nedočkal

Po 2 měsících musím konstatovat, že obchod nereaguje na žádný kontakt. Objednávka se nikam nepohnula, bohužel jsem ji platil předem. Doporučuji se vyhnout danému obchodu.

S nákupem jsem byla velmi spokojená

• Dobré ceny, poštovné zdarma, rychlé dodání

Doporučuji.

Nákup super, rychlé vyřízení

V OBCHODĚ JSEM NAKUPOVALA POPRVÉ. ZBOŽÍ PŘIŠLO DO TÝDNE V POŘÁDKU.

• Rychlost a poštovné zdarma
  • Obchod p.Valentové platbu přijal 13.11 2017 a telefoní číslo neexistuje a na email nereaguje.

Reakce obchodu Puppies.cz

Vážená paní Pařízková, již jste jednu recenzi učinila a vzápětí jsem Vás požádala o přeposlání emailové korespondence, abych mohla zjednat nápravu takovýchto přešlapů. Bohužel jsem se žádné odpovědi nedočkala. Co se týká platby, byla vrácena zpět na Váš účet. Je mi líto, že to musím řešit takto přes recenze a nešlo to vyřešit jinak. Z. Valentová

• dobrá cena
  • Nakoupila jsem zde poprvé a určitě naposledy. Varování pro všechny, co mají v plánu si z eshopu něco koupit. Naštěstí jsem si objednala zboží jen v hodnotě 144 Kč, ale s platbou předem. Už je to skoro měsíc, co mám zaplaceno a zboží nikde. Žádná odezva. E-mail jsem psala asi před 3 týdny a bez reakce. Žádala jsem banku o vrácení peněz, bohužel ani tam se zatím nic neděje! Přemýšlím nad trestním oznámením, aby se to paní majitelce začalo hezky sčítat!

• objednané zboží nebylo pro mě... ačkoliv bylo zboží předem uhrazeno tako nedorazilo vše.Do obchodu se telefoniky nedovoláte.Komunikace jen přes email .Po několik urgencích se konečně ozvali.Sice částku za chybějícího zboží vrátili ale bohužel nikomu v žádném případě obchod nedoporučuji !!!!!!!!!!

Objednane zbozi jsem ihned uhradila(nakup za 2000 Kc),do teto doby mi neprislo zadne potvrzeni,zbozi take nedorazilo (je to jiz cca 14 dni).Obchod vubec nekomunikuje.

• Zboží jsem za docela vysokou částku objednala před 14 dni, do této doby nedorazilo, obchod zatím nekomunikuje.

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

Objednala jsem ve čtvrtek a ani zpráva,ani dostupnost na jejich telefonu,prostě nic, je úterý :-(

Dobrá cena, rychlost dodání.

Líbí se mi pestrost zboží, které nabízí Váš internetový obchod.

A další z velkých výhod obchodu je, že se neplatí poštovné za dodání zboží !!