Žádné informace o průběhu objednávky - 5. den od objednávky jsem psala email, nikdo neodpověděl, zkoušela jsem volat, jak to vypadá s objednávkou, paní mi to vzala, působila dost zmateně a když jsem se zeptala kdy mi zboží dorazí, odpověď byla zítra... (říkala jsem jí, že jsem si přečetla dost negativní recenze o nich a že pokud to nebude "zítra", tak bude problém). Zboží opravdu dorazilo na druhý den od zavolání, ale nekomplentní... žádná informace o tom, že zboží třeba už nemají... nevadí... vícekrát si už nic neobjednám!

Bez jakékoliv informace dorazila pouze část zboží a dosud nedorazilo ani žádné vysvětlení, nebo nabídka doposlání extra zásilkou a zrovna ta část, kvůli které jsem to objednávala na těchto stránkách. Byl to můj první a poslední nákup!

• První objednávka dorazila naprosto v pořádku.
    • Druhá objednávka e-shop nekomunikuje vypnutý telefon... Pochybuji, že se dočkám.....

Jak jsme již psali první objednávka neuvěřitelná rychlost dodání a naprostá spokojenost.. Tak jsme si řekli ok budeme brát od nich ovšem u druhé je už dva týdny zádrhel a již několik dnů se nedá do obchodu dovolat a telefon vypnutý.. Nedoporučuji akorát ztráta času a nervů.

• nemůžu hodnotit,protože jsem objednala před 14 dny,hned zaplatila přes bankovní účet a zásilka mně nedošla,už 2x jsem urgovala,bez nějaké reakce

• Zboží doručeno, nedá se nikam dovolat telefon stále nedostupný.

• asi ani nic
    • nekomunikují

objednavka prisla po nurgencich po10dnech ale neuplna, cybela v ni jedna polozka v hodnote 99kc... jako jsem zklamana drive jsem tu objednavala a vse bylo ok ale tohle jsem jeste nikdy nazazila, takovehle chovani

Reakce obchodu Puppies.cz

ještě jednou se omlouváme za komplikace. Viz předcházející recenze (jedná se o stejnou objednávku).
    S pozdravem,
    Puppies.cz

Objednano 27.1, objednavka mela dorazit nejpozdeji 1.2. Nedorazila. Obchod nekomunikuje, zadala jsem o storno objednavky z duvodu nedodrzeni terminu dodani. NEDOPORUCUJI!

• Široký kvalitní sortiment
    • Termín dodani
    • Neberou telefony a celkově nekomunikuji

Po dvou týdnech zboží, které mají skladem, nedorazilo a na mé dotazy nikdo nereaguje

• Podvod!!!! Zboží jsem zaplatila převodem a uz jsem neviděla ani zboží a ani peníze. Na e-mail ani na telefon nikdo nereaguje.

Zboží jsem zaplatila převodem,na email a telefon prodejce nereaguje, vůbec nedoporučuji!!!

Objednala jsem před 2 týdnech, zaplatila a zboží mě nedorazily !!! Co to je za kradení???

• platba proběhla převodem. Zboží nedorazilo. Na mail i telefon nikdo nereaguje. Zřejmě PODVOD. Nedoporučuji

Velmi nedoporučuji! Objednávku jsem zaplatila bankovním převodem před 14 dny a od té doby mi nic nedorazilo, ačkoli na webu mají u zboží napsáno “můžeme doručit tehdy a tehdy”. Dále se mi od té doby z obchodu nikdo neozval. Na emaily nikdo nereaguje. Dejte si pozor!

• Před měsícem objednáno, uhrazeno, do dnešního dne nemám zboží, ani jedinou zpětnou vazbu.
    • Tel. nikdo nezvedá (po celou dobu vyzvání, není vypnutý ani vybitý), na emaily nikdo nereaguje, ani na jednu z uvedených adres není možné doručit písemné odstoupení od kupní smlouvy (v jednom případě adresát neznámý, v druhém nezastižen)
    • Podáno TRESTNÍ OZNÁMENÍ. DOPORUČUJI totéž všem poškozeným.
    • Já předávám záležitost i své právničce a budu vymáhat nejen vrácení kupní ceny, ale i veškerých nákladů spojených s řešením této situace.

Nevěřím, že se jedná o náhodu či nehodu, vše nasvědčuje úmyslnému neoprávněnému obohacování. Nikde není uvedeno omezení či pozastavení provozu, tel. je stále funkční, mnou objednané zboží najednou není na e-shopu k dispozici (žádné produkty této značky, tedy muselo být vymazáno), z ostatních recenzí vidím, že někomu bylo v mezičase potvrzeno odeslání zásilky (i když nebylo zboží dodáno, někdo musel expediční email zaslat) atd.

Větší množství granulí pro útulky objednávám pravidelně, o to více vynaložím energie i prostředků k tomu, abych obdržela objednané zboží nebo uhrazenou kupní cenu včetně způsobených vícenákladů.

Zboží jsem objednala zaplatila a dodnes ani zpráva co se děje.Na telefon se nedá dovolat, na emaily ani sms nikdo nereaguje.Nikdy víc!!!!
    Škoda že jsem si nepřečetla recenze.Po dlouhé době jsem se nechala napálit.

Je to již 3 týdny co jsem si objednala zboží, ihned zaplatila a do dnešního dne nic. Psala jsem email, volala jsem, žádná odezva!! Tak asi tak...

• peníze převedeny 10 dní. zboží není !!!!!!

Dorazilo automatické potvrzení přijetí platby a ticho po pěšině.
    Zboží dorazilo až po 2 důrazných o několik dnů později, než slibovaný termín doručení na webu a zaplacená víčka neposlali vůbec. Ani na jeden ze 2 mailů neodpověděli.

• zboží doručeno špatně, žádná komunikace k vyřízení špatně dodaného zboží, nikdo nebere telefony ani nereagují na emaily