22.5.2019 Objednáno od té doby žádná komunikace .Jsou to zlodéji. Varuji každého neposílejte penize napřed.

Žádné informace o průběhu objednávky - 5. den od objednávky jsem psala email, nikdo neodpověděl, zkoušela jsem volat, jak to vypadá s objednávkou, paní mi to vzala, působila dost zmateně a když jsem se zeptala kdy mi zboží dorazí, odpověď byla zítra... (říkala jsem jí, že jsem si přečetla dost negativní recenze o nich a že pokud to nebude "zítra", tak bude problém). Zboží opravdu dorazilo na druhý den od zavolání, ale nekomplentní... žádná informace o tom, že zboží třeba už nemají... nevadí... vícekrát si už nic neobjednám!

• Zboží objednáno 13. 5. 2019. Do dnešního dne nedorazilo !
    • Telefon stále obsazený nebo vyplnutý .
    • Na email nikdo nereaguje !
    • Pokud zboží nepřijde do konce května budu chtít peníze zpět .
    • Pokud nepřijdou zpět ani peníze , budu si stěžovat a podám trestní oznámení !!!

Rozhodně NEDOPORUČUJI !

Bez jakékoliv informace dorazila pouze část zboží a dosud nedorazilo ani žádné vysvětlení, nebo nabídka doposlání extra zásilkou a zrovna ta část, kvůli které jsem to objednávala na těchto stránkách. Byl to můj první a poslední nákup!

• První objednávka dorazila naprosto v pořádku.
    • Druhá objednávka e-shop nekomunikuje vypnutý telefon... Pochybuji, že se dočkám.....

Jak jsme již psali první objednávka neuvěřitelná rychlost dodání a naprostá spokojenost.. Tak jsme si řekli ok budeme brát od nich ovšem u druhé je už dva týdny zádrhel a již několik dnů se nedá do obchodu dovolat a telefon vypnutý.. Nedoporučuji akorát ztráta času a nervů.

krátká doba doručení

• nemůžu hodnotit,protože jsem objednala před 14 dny,hned zaplatila přes bankovní účet a zásilka mně nedošla,už 2x jsem urgovala,bez nějaké reakce

• Zboží doručeno, nedá se nikam dovolat telefon stále nedostupný.

• Prisli mi zbozi hned asi treti den ryclost super.

Nemam co bych dodala. Rychlost dodani a vse v poradku.

• asi ani nic
    • nekomunikují

objednavka prisla po nurgencich po10dnech ale neuplna, cybela v ni jedna polozka v hodnote 99kc... jako jsem zklamana drive jsem tu objednavala a vse bylo ok ale tohle jsem jeste nikdy nazazila, takovehle chovani

Reakce obchodu Puppies.cz

ještě jednou se omlouváme za komplikace. Viz předcházející recenze (jedná se o stejnou objednávku).
    S pozdravem,
    Puppies.cz

• ... nevím
    • ...

prisla neuplna objednavka, chybejici polozka v hodnote 99kc... Vráceny peníze...

Objednano 27.1, objednavka mela dorazit nejpozdeji 1.2. Nedorazila. Obchod nekomunikuje, zadala jsem o storno objednavky z duvodu nedodrzeni terminu dodani. NEDOPORUCUJI!

• Nevidím žádnou
    • Zboží nedodáno i když bylo předem zaplaceno
    • nikdo nekomunikuje, telefony nezvedaji
    • peníze nevráceny

nedoporučuji

Reakce obchodu Puppies.cz

bohužel nevíme o jakou objednávku se jedná. Ano, měli jsme nějaké technické problémy, ale všem jsme objednávky odeslali.
    Puppies.cz

• Široký kvalitní sortiment
    • Termín dodani
    • Neberou telefony a celkově nekomunikuji

• Spokojenost

• přehlednost
    • popis
    • rychlost dodání
    • zabalení

co jsem chtěl, to jsem u nich našel... jíst to nebudu, ale ti moji hlodavci si určitě pošmáknou

• regulérní zloději

5.9. jsem objednala a zaplatila za zboží. Do dnešního dne nic. Na maily a ani telefony nereagují.. Tož asi tak..

Po dvou týdnech zboží, které mají skladem, nedorazilo a na mé dotazy nikdo nereaguje

Druh sena, který jsem pořizovala měli momentálně pouze zde, takže jsem hned zaplatila přes účet. Až potom jsem si ale přečetla reference na tento obchod a zhrozila se z četné nespokojenosti zákazníků. Nakonec jsem však byla mile překvapena bez problémů a rychle zboží přišlo, žádné komplikace. Za mě: doporučuji.