• rychlost dodávky

• dobrá cena
    • Podvod!!!! Zboží jsem zaplatila převodem a uz jsem neviděla ani zboží a ani peníze. Na e-mail ani na telefon nikdo nereaguje.

• objednávala jsem prvně a zatím jsem byla spokojena

Zboží jsem zaplatila převodem,na email a telefon prodejce nereaguje, vůbec nedoporučuji!!!

• Zboží zaplaceno ,prodejce nereaguje,takže zlodějna !!!!!

Jediné řešení,podat trestní oznámení,jak jsem zjistila,je už nás hooodně!!!

Objednala jsem před 2 týdnech, zaplatila a zboží mě nedorazily !!! Co to je za kradení???

• zboží dorazilo
    • Musím sdělit, že jsem nedávno psala, že mi zboží nebylo doručeno a nikdo nereaguje. Další den, paní reagovala na můj mail, vysvětlila mi důvod nedoručení / technické chyba/ a omluvila se mi , s tím že v týž den zásilku mi odeslali a druhý den jsem měla objednávku doma. Tak chci uklidnit všechny, že obchod funguje. K objednávce mi přidali zřejmě jako omluvu kapsičku pro psa.
    • uhrazené zboží nedorazilo

V obchodě jsem objednala zboží před měsícem a zboží dorazilo. Nyní jsem zboží objednala 24.4.2018, potvrdili mi v týž den i přijetí platby, že zboží už jen zabalí a expedují. Dnes si myslím, že už měl být hraniční den pro doručení, jelikož je to už 5 dní a navíc zboží uvádějí, že je skladem. Za zboží jsem zaplatila 765,- Kč. Kontaktuji paní Valentovou mailem, mobilem, bez úspěchu. Budu věřit, že zboží dorazí včas, náš miláček už nemá granule.

• doprava nad asi 50 Kč zdarma
    • dobré ceny
    • zboží přišlo rychle

I přes nepříznivé recenze jsem to riskla a zkusila zde objednat zboží. Nevím jestli jsem měla zrovna štěstí, ale po zaplacení objednávky přišlo zboží do dvou dnů, bez jakýchkoliv problémů. Takže já mám zkušenost dobrou a asi jsem neobjednávala naposled. Tak snad i příště bude průběh stejný..

• platba proběhla převodem. Zboží nedorazilo. Na mail i telefon nikdo nereaguje. Zřejmě PODVOD. Nedoporučuji

Velmi nedoporučuji! Objednávku jsem zaplatila bankovním převodem před 14 dny a od té doby mi nic nedorazilo, ačkoli na webu mají u zboží napsáno “můžeme doručit tehdy a tehdy”. Dále se mi od té doby z obchodu nikdo neozval. Na emaily nikdo nereaguje. Dejte si pozor!

• Před měsícem objednáno, uhrazeno, do dnešního dne nemám zboží, ani jedinou zpětnou vazbu.
    • Tel. nikdo nezvedá (po celou dobu vyzvání, není vypnutý ani vybitý), na emaily nikdo nereaguje, ani na jednu z uvedených adres není možné doručit písemné odstoupení od kupní smlouvy (v jednom případě adresát neznámý, v druhém nezastižen)
    • Podáno TRESTNÍ OZNÁMENÍ. DOPORUČUJI totéž všem poškozeným.
    • Já předávám záležitost i své právničce a budu vymáhat nejen vrácení kupní ceny, ale i veškerých nákladů spojených s řešením této situace.

Nevěřím, že se jedná o náhodu či nehodu, vše nasvědčuje úmyslnému neoprávněnému obohacování. Nikde není uvedeno omezení či pozastavení provozu, tel. je stále funkční, mnou objednané zboží najednou není na e-shopu k dispozici (žádné produkty této značky, tedy muselo být vymazáno), z ostatních recenzí vidím, že někomu bylo v mezičase potvrzeno odeslání zásilky (i když nebylo zboží dodáno, někdo musel expediční email zaslat) atd.

Větší množství granulí pro útulky objednávám pravidelně, o to více vynaložím energie i prostředků k tomu, abych obdržela objednané zboží nebo uhrazenou kupní cenu včetně způsobených vícenákladů.

Zboží jsem objednala zaplatila a dodnes ani zpráva co se děje.Na telefon se nedá dovolat, na emaily ani sms nikdo nereaguje.Nikdy víc!!!!
    Škoda že jsem si nepřečetla recenze.Po dlouhé době jsem se nechala napálit.

Je to již 3 týdny co jsem si objednala zboží, ihned zaplatila a do dnešního dne nic. Psala jsem email, volala jsem, žádná odezva!! Tak asi tak...

vzorek granulí za 150kč bez poštovného hodnotím jako velké plus

Spokojenost, po horších recenzích na Heuréce jsem měla trochu obavy - ale za mě vše ok, cena, doba i způsob doručení.

• peníze převedeny 10 dní. zboží není !!!!!!

• Rychlé dodání a poštovné zdarma

S obchodem jsem spokojená. Nakupovala jsem už 2x a žádný problém. Velkou výhodou je poštovné zdarma

• Nedoporučuji. Nedodali, nereagují na emaily (několik + storno objednávky) ani na FB.

15.3.2018 jsem objednávala konzervy Brit care. Do dneška 4.4.2018 nemám ani zboží ani peníze.
    Aktualizace: 10.4.2018 i přes storno objednávky přišel e-mail, že zboží odeslali. Dnes 24.4.2018 nic!

Dorazilo automatické potvrzení přijetí platby a ticho po pěšině.
    Zboží dorazilo až po 2 důrazných o několik dnů později, než slibovaný termín doručení na webu a zaplacená víčka neposlali vůbec. Ani na jeden ze 2 mailů neodpověděli.