• Zboží nedorazilo i když bylo zaplaceno, obchod nekomunikuje, tel.nezvedá na email nereaguje. Nikdy více

Nikdy více

• zboží doručeno špatně, žádná komunikace k vyřízení špatně dodaného zboží, nikdo nebere telefony ani nereagují na emaily

• Zboží nedorazilo. Nikdo nekomunikuje a nereaguje na emaily.

Nikdy víc a varuji ostatní. Zboží nedostanete a nikdo se Vám ani neozve.

• Rychlé doručení
    • Dobrá cena

S paní je skvělá domluva. Rychlé dodání samozřejmostí. Velmi si vážím vstřícnosti, kterou jsem zaznamenala u obou objednávek. Určitě doporučuji.

• Doprava zdarma při platbě předem.
    • Přehledný eshop.
    • Objednáno, zaplaceno převodem v neděli a v útery zboží doma.

Objednávala jsem asi čtyřikrát, vždy zboží dorazilo v pořádku.
    Když byla doba dodání týden, dostala jsem jako omluvu za čekání dárek k objednavce.

• Žádná komunikace se zákazníkem
    • Uběhlo 10 dní a zboží stále nemám
  • Výborná komunikace.

Se službami obchodu jsem nebyla vůbec spokojená.
    Obchod vůbec nekomunikuje, je možné si vytvořit objednávku i na zboží, které není skladem. Peníze se mi bez jediného emailu vrátily zpět na účet a po dotazu, zda zboží bude naskladněno, opět žádná reakce - NEDOPORUČUJI

• rychlá expedice i dodání, zboží které nebylo bylo nahrazeno větším balením bez příplatku, doprava zdarma

obědnávka zrušena bez kontaktování aspoň meilem

Rychlé dodání.

Víc než po týdnu jsem objednávku zrušila, přesto, že bylo zboží na skladě, nebylo mi zasláno ani jsem nedostala žádnou zprávu, kdy bude doručeno. Alespoň mi vrátili peníze.

Bohužel, tato firma je velice nesolidní. Objednávku jsem neobdržela a ani nám nevrátili peníze. Po telefonním rozhovoru nám paní oznámila, ze je po operaci a proto zboží nedorazilo. Teď už vůbec firma neodpovídá žádným způsobem...

Reakce obchodu Puppies.cz

Omlouvám se, platba byla včera vrácena zpět, ale vzhledem, že máte rozdílnou banku, tak ji uvidíte na účtě až v pondělí. Stejně tak Vám odcházel email, občas padají do spamu.

• rychle doruceni, cena

• Nízké ceny

• Dlouhá doba dodání
    • Dlouho žádné informace o stavu

• zboží nedorazilo, peníze nevrátili, na maily nikdo neodpovídá a telefon hluchý.

NEDOPORUČUJI !!!

Reakce obchodu Puppies.cz

prosím o číslo objednávky, jinak nelze reagovat na danou recenzi. V emailech nemáme žádnou zprávu a telefon funguje od 13 do 18 hodin. Puppies.cz

• Zboží jsem zaplatila převodem a nedorazilo, o objednávce nemám žádné zprávy, majitelka nekomunikuje.

Důrazné varování před nákupem v tomto "obchodě"

Reakce obchodu Puppies.cz

• Dobré ceny a to je tak vše...
    • Zaboží zaplaceno, ale nedorazilo.

NEDOPORUČUJI!!!!

Prosím všechny, kteří naleteli s penězma na tomto "E-SHOPU" obratit se na můj mail, ať můžeme hromadně podat trestní oznamení na tuto osobu.

Reakce obchodu Puppies.cz

• Nedoporučuji!! Objednávala jsem 26.12.17, zaplatila převodem a nemám ani zboží,ani peníze!! Telefon nikdo nebere,na sms ani maily nikdo nereaguje!!!

Pokud nedostanu zboží nebo zpět peníze do konce měsíce,podám trestní oznámení.