Vše probědlo rychle.Jen je škoda,že postýlka přišla poškozená.K poškození určitě nedošlo při přepravě,jelikož na obalu nebyly patrné žádné známky špatného zacházení.S postýlkou bylo špatně zacházeno ještě v obchodě.

• Netransparentní, po 31 dnech nemám zpět ani peníze ani zboží.

• Vše Polsko, komunikace s prodejcem pouze tel. na elektronickou komunikaci nereagují. Matrace špinavá přesto řádně zabalená ( takže asi od dodavatele ) na postýlce viditelné šrouby z každé strany.

• Poškozené

• Bez zbytečných řečí objednávka stornována, teď ještě počkat na peníze.
    • Nedodržení dodací lhůty
    • Žádné vyjádření obchodu ke zdržení, až když jsem se ozvala sama.

Objednala jsem zboží před třemi týdny a stále mi nepřišlo a ani jej zatím neodeslali. Dodací lhůta byla 14 dní, které jsem čekala. Po 14 dnech žádné info, takže jsem psala a přišla mi odpověď, že se omlouvají, ale že zboží přijde tento týden k nim. Čekala jsem tedy další týden a pořád nic, tak jsem objednávku zrušila. Přišel potvrzovací mail o stornu, tak snad dojdou do pár dnů i peníze zpět.

• Je to 9 dní od objednání, zboží stále nedošlo

• Na výběr jen jedna možnost doručení a drahé poštovné
    • Nízká kvalita zboží

Nízké ceny, tomu asi i odpovídá kvalita zboží, která je opravdu špatná. Potřebovala jsem atypický rozměr prostěradla a chrániče matrace, které jsem sice našla tady, ale s kvalitou jsem byla velmi zklamaná.

18.4 objednáno, do 13.5 nedošlo... Po urgování mailem 14dní zpět, odpověděli, že postel do týdne příjde. Nepřišla a už ani znovu nereagovali na můj dotaz s doručením... škoda...

Dodané zboží bylo podstatně nižší kvality nez bylo uvedeno.
    Uz bych si zde vice neobjednala!

• Neupravene drevo

Kvalita odpovídá cene,neupravene drevo,des!! Misto 2 rostu doručen pouze 1 a pri nasledne instalaci zjisteno,ze kazdy rost je úplně jiny,provazky ruzne velike,tudiz i mezery a o shrnovani ani nemluve! Tomuto produktu i obchodu se radeji vyhnout!

• Žádná komunikace
    • Dlouhé čekání na objednávku

• Špatný návod
    • Chybné zboží
    • Nedostatek spojovacího materiálu (čepy, šroubky)

Postel byla bez problémů i když s návodem k jinému typu. Šuplík pod postel měl taktéž návod k odlišnému výrobku, hlavním problémem ale byla jeho hloubka, šuplík přesahoval postel. Když jsem vše nafotila a poslala, první reakce byla, že je vše v pořádku. Komunikace s obchodem se potom táhla pár týdnů než došlo částečném vyrovnání. S tímto přístupem bohužel nemůžu obchod doporučit. V případě lepšího prozákaznického přístupu a lepší organizace by hodnocení nemuselo být negativní.

• dodací lhůta uvedena 14 dní,po třech týdnech zboží nemají,zaplaceno v den objednávky.

zbozi melo mit dostupnost 2-4 dny ale uz je to 10 dnu a zbozi stale nemam
    kdyz jsem volal, tak pani byla velice prekvapena a ze vse napravi ale to bylo pred 3 dny

Obchod dodal jinou nez objednanou matraci. Na zaslanou reklamaci nereaguje.

• objednávka ještě nedorazila

• Na fakturu se musí čekat až 14 dní.

• Lhůtu dodání mají na stránkách napsáno 14 dní, zboží mi dorazilo téměř za 4 týdny. Žádná faktura, žádné info o udržování, praní atd. Navíc na stránkách je psáno, že jsou polštáře plněné silikonovými kuličkami FILLBALL, přitom je to obyčejné duté vlákno. (Pro mě možná lepší, alespoň ho můžu hodit radši do pračky)

• O žádné výhodě obchodu nevím.Objednal jsem poprvé a naposledy.
    • Dlouhé dodací lhůty.

Bohužel je problém zřejmě u výrobce, slibuje dodání do 2 týdnů, už je to 3 týdny a stále žádný email a průběhu objednávky