• Žádné

Obchod rozhodne nedoporučuji.
    Objednávala jsem zboží v listopadu. Žádné potvrzení a nic nepřišlo. Muselo hned spadnout nejspíš do spamu. Každopádně teď v lednu po 2 měsících se sami přihlásili a rovnou s vymahackou společnosti- dopisem, ze jsem zásilku nevyzvedla ani nezaplatila. Tak chtěli zaplatit všechny výlohy za porušení kupní smlouvy. Maily z jejich strany jsem bohužel nikde nedohledala. Nikdo nevolal.
    Dnes jsem jim samozřejmě volala, paní neochotně nepříjemná
    ROZHODNE NEDOPORUČUJI!!!!!!

• Zboží neodpovídá popisu

Skrz recenze jsem objednala na dobírku, ale ani to není výhra. Objednala jsem pro dceru vkládačku s písmeny. To, co mi přišlo je opravdu katastrofa. Úplně něco jiného než na obrázku! Tohle bych si neobjednala ani zadarmo. Takže doporučuji se tomuto obchodu vyhnout.

V obchodě jsem nakoupila a zboží zaplatila předem...obchod mi nepřišel nijak podezřelý.. Druhý den mi to nedalo a přečetla jsem si recenze a totálně jsem se zděsila! .... Hned jsem psala email, jak to s objednávkou vypadá - odpovědí mi bylo, že nedorazila platba - což byl nesmysl, protože platba byla okamžitá a už to byly dva dny od jejího odeslání... Už jsem to viděla tak, že peníze včudu a zboží nikde... No.. po pár dalších emailech se platba našla... Potom byl zádrhel v tom, že položka uvedená skladem skladem nebyla... takže se objednávka měla zdržet o 2 dny. Nakonec jsem se musela opět připomínat s odesláním objednávky... Zboží nakonec dnes dorazilo, je kompletní a vypadá pěkně - na to jak strašně bylo zabalené není ani nikde poničené... Závěr? Znám horší e-shopy, ale vícekrát bych zde objednávku neriskovala... E-shop na mě zkrátka nepůsobil dobře.. naštěstí aspoň po celou dobu komunikoval a zboží ač se zpožděním dodal v pořádku a kompletní.

• ochod nemá žádnou výhodu
    • nereagují na vrácení zboží v zákonné době

20. ledna 2022 jsem si v internetovém obchodě na stránkách www.postylky-postele.cz objednala "Ovčí kožešina 100% přírodní 111-130 cm muflon". Emailem jsem se na kožešinu doptávala. Doručená kožešina vizuálně neodpovídá uváděné barvě a je i velmi úzká. Rozhodla jsem se v zákonné době kožešinu vrátit. Protože na stránkách eshopu chybí formulář pro odstoupení od smlouvy, i když v obchodních podmínkách je uvedeno, že je na stránce dostupný. Kontaktovala jsem obchod prostřednictvím emailu. Bylo mi odepsáno, formulář chybí a zboží mám pouze zaslat na "Rudé Armády 77, 739 21 Paskov" společně s číslem účtu pro vrácení peněz. Přesto jsem sepsala jednoduché odstoupení od smlouvy a přiložila do balíku a také jsem odstoupení odeslala na emaily, které jsou uváděny jako kontaktní. Dnes 15.2. 2022 se mi vrátil balík Českou poštou nepřevzatý balík.

• Pokud chcete nekvalitní postel, která se rozpadà pouze při využívání na spaní - nakupujte zde! Na stránkách píšou velice kvalitní a odolná postel, ale opak je pravdou. Postel mám tři měsíce a rozpadá se jak čelo tak nohy. Ihned jsem to řešila reklamaci, kde mi bylo sděleno, že si to mám slepit. Napsala jsem, že mám právo na opravu dva roky během záruky a na to mi odepsali, že mám postel poslat, ale na svoje náklady, což ze zákona nemohou požadovat. Po několikátém mailu jsem to vzdala a požádala o slevu. Držte se, za rozpadlou postel mi nabídli 400,-. Nejhorší zkušenost, kterou jsem kdy s obchodem zažila. NEDOPORUČUJI!

• Žádné. Zbytečně promrhaný čas.
    • Nespolehlivý eshop
    • Zboží rozhodně nedodájí v termínu uvedem na stránkách
    • Kontaktování o zpoždění dodávky zboží žádné
    • Po měsíci čekáni jsme objednávku zrušili

E-shop rozhodně nedoporučuji. Objednali jsme postýlku s dodáním do 14ti dnů. Po 14ti dnech, kdy jsme měli mít postýlku dávno doma, jsem volala, kdy zboží dodají. Paní na lince neměla žádné informace o objednávce a nevěděla, kdy bude zboží dodáno. Slíbila, že se zeptá u výrobce a ať zavolám později. Později jsem volala a odpověď stejná - neví. Stejná situace a argumenty, že zavolá výrobci se opakovaly ještě 2x, pak bylo slíbeno, že postýlka bude do konce týdne, na konci týdne slíbeno, že příští týden. Po měsíci čekání jsme objednávku stornovali. E-mail s omluvou nebo třeba telefon, že zboží nebude dodáno v termínu nečekejte.

• Tragické NEřešení reklamace

DŮRAZNĚ VARUJI PŘED NÁKUPEM V TÉTO FIRMĚ, PRO KTEROU JE ZÁKAZNÍK POUZE PENĚŽENKA!
    Reklamoval jsem postel, která neměla slepené díly. Z přístupu pana Ondery jsem přímo zděšený. S něčím takovým jsem se vůči zákazníkovi ještě nesetkal. Místo omluvy za dodání vadného výrobku a jednoduchého vyřízení banální reklamace, jsem se dočkal nekončícího se dopisování a nakonec i osočení z podvodu, že si smyšleným způsobem získávám finance i u jiných firem. To je vrchol drzosti!

Vladimír Železník

Zboží jsem objednala na dobírku, došlo rychle. Ale objednávala jsem náhradní hlavice na kartáček Oral B - na fotce v obchodě ukázka skutečných náhradních kartáčků od této značky ve 3ch variantách, ale přišly nějaké napodobeniny, které vzhledově a pravděpodobně ani funkčně neodpovídají. Každopádně na kartáčky sedí. Jen nečekejte pravé hlavice Oral-B. Cena tak odpovídá kvalitě...

• Rychlost dodani
    • Arogantni chovani a pristup pri reklamaci
    • Nefunkcni vyrobek a i pres to zamitnuta reklamace

Chranic matrace-ktery jsem koupila synovi proti pocurani sice dorazil hned, ale pri prvni nehode chranicem protekla tekutina az na matraci
    Vyzkousela jsem ho jeste jednou vyprat dle navodu, a pri dalsim pouziti opet protekla tekutina.
    Takze NIKDY nesplnil svou funkci zachranit matraci proti pocurani!
    Sice jsem chranic reklamovala az dele , nez bylo zjisteni zavady( tedy materialu chranice), ale chranic prijali jako reklamaci, po 25 dnech mi prisel email, ze vyrobce zamita reklamaci.
    Chranic splnuje vse, co ma!
    Jasny. A jeste z Vas pani dela s prominutim blbecka, kdyz jsem
    Ji napsala, po zamitnuti, at si ho zkusu polit, ze proste proteka,ze neni urcen na polevani- proboha.
    Chranic mi poslali zpet, ja balik neprevzala a dnes email, ze si bud chranic mohu vyzvednout na adrese v Paskově, nebo ze mi ho na moje naklady poslou zpet, tak jsem se pani vysmala, at si ho necha.
    Lidi, prosim Vas. Nic od nich nekupujte.
    Prosim, usetrete si svuj cas, penize i nervy.
    Krasny den preji vsem

Rychlé dodání.

• Rychlost, postele krásně voní dřevem.

Opravdu, krásné zboží. Postel a matrace skvělé. Doporučuji.

již druhá objednávka, vždy vše v pohodě.

• Rychle dodané, kvalitní zboží

CHYCHLÉ DORUČENÍ

• Krasne a cenove zajimave matrace
    • Kvalitne zabalene zbozi

• Ceny
    • Doba dodání

• Slušný výběr, solidnost a dobré ceny

Jednoznačně doporučuji tento e-shop.

Rychlá reakce na objednávku

• Kvalitni zboží za dobrou cenu
    • Komunikace obchodu o dodaní zboží

Zboži přišlo kvalitně zabalené nepoškozené a se všemy komponenty.kvalita zboži je velmi dobrá... Trochu vázla komunikace o dodání zboží zničeho nic mi zvonil kurýr u domu bez předešlého avíza. Jinak s obchodem spokojenost a doporučuji