• Uvádí, že je zboží skladek, ale není.

Uvádí, že je zboží skladek, ale už 14 dní se nikdo neozval. Vlastně ani nevím co se děje.

• Nemohu hodnotit ani doporučit Váš obchod, protože objednané zboží
    jsem zatím nedostal.

Gottwald Josef

• Nespolehlivost
    • Nezodpovědnost

Od objednání uběhly téměř 3týdny a zboží nedorazilo!!!!!
    Volal jsem na kontaktní telefon, paní mi přislíbila termín dodání, ale marně!!!
    Postýlka měla být dárek k narozeninám :-(
    Obchod rozhodně nedoporučuji!!!!!!!!!!!

• Jsem velmi zklamaná, fusak kouše pro malé ditě naprosto nevyhovujici, navíc nefunguje zip, zajíždí do 100% kousaveho materiálu, není divu, výrobce je PL což jsem se dozvěděla až při vyndani fusaku, navíc chybí možnost vrátit fusak zpět, chybí papír na vrácení, který bývá často součástí zásilky, tudíž jsem se poučila a zakoupila fusak jiný od jiného dodavatele, nerada hodnotím negativně, jsem nenáročný kupující a jsem většinou spokojená s nákupem po eshopech, ale tímto spíš chci upozornit maminky, nechci hanit tento e-shop

• V tomto e-shopu jsem měla dvě objednávky. Jednu (bariérky na rám postele) stornoval obchod sám s tím, že je nejsou schopni dodat do Vánoc. Nikdo se mnou nekonzultoval, jestli chci počkat po Novém roce, jakoby Vánocemi všechno skončilo a začínalo. Nepochopila jsem.
    • Druhá objednávka byla dětská postel s přistýlkou, kterou jsem do Vánoc potřebovala a objednala v půlce listopadu. Garantované dodání bylo 21 dní, i proto jsem si vybrala tento e-shop. Po asi dvou týdnech jsem aktivně začala e-shop kontaktovat. Do týdne před Vánocemi nebyli schopni říct, jestli postýlku vůbec dodají, neustále přísliby, vypadalo to, jako by paní ani neuměla komunikovat s výrobcem, zvednout telefon.... A sdělit mi realitu včas, ocenila bych to. Vše se dá pochopit.
    • Nulová zastupitelnost - v případě nepřítomnosti paní, která měla mou objednávku na starost, kolegyně nebyla schopná poskytnout jakoukoli informaci k objednávce.

I přes to, že je sídlo e-shopu v blízkosti bydliště, což při osobním vyzvednutí znamená ušetřené náklady na dopravu, pravděpodobně se na ně už nikdy neobrátím, ani nikomu nedoporučím.

• Přestože zboží bylo neustále deklarováno, že je na skladě nebylo tomu tak a obdržel jsem je až za cca 3 týdny, kdy jsem se musel několikrát informovat o tom, kdy zboží dojde protože oznámené termíny dodání se stále posouvaly.

Deset dnů po slíbeném termínu a zboží ještě nedorazilo.

• na webu mají bohatý výběr zboží
    • komunikace obchodu
    • neschopnost řešit problémy
    • nekonečná dodací lhůta

Jsem silně zklamána neschopností tohoto eshopu.
    Člověk čeká měsíc na dodání, přičemž mě nikdo ani nekontaktoval s tím, že mají třeba problém na straně dodavatele. Musela jsem se ozvat sama, nacož mi bylo co týden slíbeno, že vše prověří a ozvou se. Ale neozvali.
    Pokaždé slibovali "příští týden", a týdny utíkaly.
    Stačilo napsat, co mají skladem, a já bych si vybrala něco jiného. Ovšem to tady neproběhlo. A jakmile už psali, že jim zboží od dodavatele dorazilo, stejně mi jej nevyexpedovali.

• příznivá cena

Zboží mně bylo doručeno cca o týden později a to po maximální době dodání (tzn. 28 dnů). Navíc po několika urgencích. Komunikace probíhala vždy až na můj popud. Kvalita je přijatelná, podle mě odpovídá ceně. Nakupoval jsem zde podruhé, poprvé bylo vše v pořádku.

• Dlouhé čekaní na obědnávku.
    • Skoro žádná komunikace ze strany obchodu.

Obědnavku jsem odelslala po 14 dnech bez zádneho emailu, potvrzení nic. Když jsem tam zavolala bylo mi rečeno že se příští týden ozvou. NEOZVALI!!! Další týden jsem psala email na který mi bylo odpovězeno že postýlky jsou ve výrobně a že se mi do 2 tydnu ozvou. Děťatko jsme čekali každým dnem. Byla jsem tedy nucena obědnávku emailem zrušit. Opět žádné potvrzení prostě nic. Po týdnu mi poslali email s tím že má obědnávka se zpracovává.. No prostě chaos otřesný..

• Poštovné zdarma až nad 15000, vymienali sme zbozie a utratili tak skoro 500kc na doprave.

• Na internetu se produkt tvářil, že je okamžitě k odběru, po dvou dnech od objednání přišel email, že není skladem a že ho musí vyrobit. Na web.stránkách společnosti je uvedeno pouze jedno telefonní číslo, které nikdo nezvedá!!!

• Objednane zbozi nedorazilo v dany termin ktery maji psany u vsech produktu na strankach. Kdybych se sama neozvala tak se mi ani neomluvi a jejich omluva??? Ze postylky dosly a ze snad v pristim tydnu zbozi odeslou. Pockam do stredy a uz jsem rozhodnuta ze objednavku sama zrusim.

• Dobrá komunikace s obchodem, ale bez výsledku
    • Jeden výrobek přišel rozbitý , ihned jsem reklamovala, 3. týden čekám na náhradní zboží, zatím nedorazilo

Dobrý den spokojeni nejsme,protože nám byla dodána postýlka v jiné barvě a s jiným motivem

• Dlouhe cekani na doruceni, dele nez uvadeji u objednavky

Přestože byla postýlka avizována jako zboží skladem, čekám na její dodání již téměř měsíc. Z prodejny se nikdo sám neozval, musím pořád volat a připomínat se. Objednávku pravděpodobně zruším.

• drahé poštovné

Výrobky neodpovídají deklarované kvalitě a velikosti. Při reklamaci neochotný a neprofesionální přístup. Nedoporučuji další nákupy.

• Laicky odvedená práce...hrůza

• komunikace až na základě mých urgencí
    • minimální snaha o nápravu

Po objednání dětské přístavné postýlky mi přišlo pouze potvrzení objednávky a několik dní se nic nedělo. Sama jsem e-shop kontaktovala, abych zjistila, jak to s objednávkou je. Upozorňuji, že postýlka je na e-shopu uvedena jako "skladem". Další den mi volala paní, že již nemají skladem postýlku v přírodním provedení, kterou jsem objednala, ale hned druhý den mi ji odešlou v jiné barvě. Ani to se však nestalo a opět jsem se já musela zajímat, kde to vázne. Poté mi přišel strohý mail, že postýlka ve všech variantách byla vyprodána, i když ji stále uvádějí skladem!! A to nejen na tomto e-shopu, ale i na dalších snad třinácti, které provozují. Skutečně NEDOPORUČUJI!