• Reklamace
    • Systém odeslání

V žádném případě nedoporučuji! Postele nám dorazily ve stavu, že byly některé latě ruplé, nátěr hrozný, slepené křivě a ktomu všemu záměna spodního čela. Když jsem volala na reklamaci, paní mi pořádně nerozuměla co po ní chci. Asi za 3 dny mi došlo tedy čelo vyměněné za správný rozměr, ale zase jiný design. Co na to říct? Tak tedy už to vzdávám! Nikdy více nenakoupím.

• přišlo potvrzení objednávky. poté že bude expedováno. poté, že objednávku ruší - bez jakékoliv jiné komunikace z důvodu vyprodání zásob. V době objednání bylo zboží skladem.

• Firma reaguje rychle
    • Přišla mi špatná velikost matrace a po rychlé výměně mi byla doručena opět špatná velikost...

• Obchod neslušně zachází s lidmi,nic mi nedorazilo i přesto že mi přišel email ,kde bylo napsáno ,že uhradit dopravu kvůli nevyzvednutí zásilky, na ten jsem odpověděla ,že jsem neměla šanci zboží vyzvednou ,že u nás nikdo nebyl. Přišel další email se třemi datumy ve kterých prý s balíkem byli na adrese. Všechny tři datumy jsem byla na adrese a to jsem i na tento email odpověděla.Odpovědi se mi ale už nedostalo a obchod mě začal ignorovat... určitě nedoporučuji je to akorát stráž nervů

Zboží nedoručeno ani po 25.dnech od objednání a to prodejce uvádí dostupnost objednaného zboží 14dní.
    Kdybych se sám nezajímal, tak mi prodejce ani neinformuje o skutečnosti, že zboží nemají a že čekají na výrobce až zboží dodá. Ale kdy to bude ???

Postel mi přišla očividně rozbitá, balík jsem nepřevzal a obratem jsem o tom eshop informoval. Bylo mi sděleno, že tuto postel již jinou nemají, takže vrátí peníze. Doposud ji však mají na eshopu s tím, že se jedná o novinku, akční zboží s dostupností 14 - 28 dní. Navíc mi přišel email, že z důvodu nepřevzetí zboží požadují proplacení 299 Kč poštovného a v případě neuhrazení to budou vymáhat. To jsem odmítl a na email již nereagovali. Nedoporučuji!

Objednávka byla pouze potvrzena. Zatím ani nevím zda byla přijata úhrada i když jsem částku ihned převedl. Dodací lhůta je 14 až 28dnů,tak čekám.

Mlžení o tom zda mají zboží skladem. Zboží bylo skladem mělo být do 2 dnů přemístěno ze skladu k expedici tontrevalo asi 6 dní pak nakonec bylo matrace. O stav objednávky jsem si musel volat obchod nebyl schopen kontaktovat mě.

• Nechápu, proč není nedostupné zboží staženo z prodeje a prodejce si nechá zaplatit.

• Nikde na stránkách nebylo přesné určení tvrdosti matrace (dle norem) a navíc nikde jsem se předem nedozvěděl, že mi bude doručený polský výrobek. Ten bych si nikdy dobrovolně nekoupil z předchozích špatných zkušeností.

Průměrná spokojenost - doručení bylo za 5 dní, ale předem jsem se nedozvěděl, že mi bude doručený polský výrobek. Ten bych si nikdy dobrovolně nekoupil z předchozích špatných zkušeností.

• Přišlo mi jiné zboží.

23.04.2019 jsem objednal postel z masivu - smrk.
    Po 1 měsíci se prodejce neozval , byl jsem nucen telefonicky zjistit stav mojí nedodané objednávky.
    Po sdělení, že objednané zboží není stále skladem, jsem objednávku zrušil
    a čekám na zpětné připsání zaplaceného zboží na můj bankovní účet.
    Obchod se zákazníkem nekomunikuje!!!
    Obchod v žádném případě nedoporučuji !!!

ZBOŽÍ JSEM OBJEDNALA UŽ PŘED MĚSÍCEM A STÁLE NEDORAZILO,ANI OMLUVA ZE STRANY OBCHODU NIC. STÁLE NA ZBOŽÍ ČEKÁM I KDYŽ MAJÍ KE ZBOŽÍ PSÁNO DODÁNÍ DO 14 TI DNÍ. POKUD ZBOží NEPŘIJDE DO KONCE TÝDNE ZRUŠÍM OBJEDNÁVKU.

• slušné ceny
    • na odběrovém místě ve všední den v jimi avizovanou dobu nikdo nebyl, informace o tom žádná
    • neskutečný chaos ve skladu - jak může někdo takhle podnikat??
    • komunikaci a web by mohli určitě zlepšit

• objednal a zaplatil gramáž 280 á 444,- kč a bylo mi dodáno gramáž 140 - pokládám to za podvod a neseriózní jednání, byl jsem okraden !!!!

všechny svoje známé varuji před podvodným jednáním vaší firmy

stále zboží nepřislo uz je to dýl nez mesíc

Pozor dvakrát se přesvědčte co kupujete ne vždy to sedí stránky šou nedokonalé může vám přijít něco co jste nechtěli!!

• Nepřišel manuál

• Je to levnější polskej šmejd.
    • Celkově kvalitativně na velmi nízké úrovni.
    • Nesrozumitelné.
    • Bohužel nejsou schopni zpracovat i základní, triviální objednávku.

Objednala jsem si luxusní výbavu do postýlky, spolu s postýlkou a matrací. Nebyli schopni poslat správnou objednávku na modrou sadu. 2x poslali růžovou. Už nikdy víc.