Vhodný praktický dárek

úplně bez problému, slečna doručovatelka milá, usměvavá

• Zboží NEDORAZILO
    • Špatná komunikace na zákaznické lince

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!
    Zboží jsem si objednala v polovině února. Dodací lhůta byla max. 60 prací. dnů. I po uplynutí pracovní doby zboží stále nedorazilo. Snažila jsem se minimálně 4x dovolat na zákaznickou linku, kde mi to NIKDO NEZVEDAL.
    Tudíž jsem je kontaktovala na kontaktním e-mauli, také bez odezvy.
    Pochybuji, že ještě peníze někdy uvidím.

Za mě nejhorší e-shop, na kterém jsme kdy nakupovala!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, odpovídáme na všechny e-maily. Prosím, zkontrolujte také ostatní schránky ve své poště, občas naše e-maily končí v hromadné nebo nevyžádané složce. Případně nám, prosím, napište e-mail na [email protected] znovu nebo nám napište zprávu na facebooku. Prověříme stav Vaší objednávky a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Omlouváme se Vám za komplikace.

Zboží mám objednané od začátku března a dosud nedorazilo, v době kdy i zboží z ciziny jde pár dní.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Stav Vaší objednávky prověříme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

• Vše v pořádku. Doručeno až domů

Velmi dlouhé dodací lhůty, zboží dosud nedorazilo!!!!!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Již měsíce čekám na zboží...peníze ani zboží nemám. Na email nejde odpovědět jelikož se mi stále vrací zpět

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• stále čekám, zboží nedodáno...

• moc dlouho to trvá

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, veškeré informace ohledně doby doručení předem uvádíme, mrzí nás, pokud došlo k nedorozumění. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

• Jsou to obyčejní šejdíři
    • Všechno
    • Všechny budu před nimi varovat

Neobjednám nikdy nic a všechny budu varovat. Žádná komunikace, balík po měsíci dodnes nepřišel, a navíc což jsem si ale mohl uvědomit sám tak je to předražená Čína což jsem si mohl objednat sám za polovinu na Aliexpressu.. Jsou to stejný mrdky jako huglo.cz kde je to úplně to samé, nekomunikace, nic nepřišlo, a předražená Čína. Takže vyhozené peníze. A nenechte se zmást tím laciným odpovídáním tady na recenzích jak je to mrzí a já nevím co ještě jen kecy nic více!!!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojený. Zboží objednáváme od našich prověřených dodavatelů a nákupem u nás získáváte řadu výhod. Jednou z nich je například snadné vrácení zboží. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Stav Vaší objednávky samozřejmě prověříme.

Stále čekám na vrácení peněz

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Prosím, obraťte se na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Celou situaci samozřejmě prověříme.

• Mám hodnotit něco co nemám!

Zboží je zaplacené, nepřišlo. Snad je i v ČR. Navíc to vypadá, že ani není všechno.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• Na zboží j sem čekala asi 5 týdnů a po několika urgencích. Určitě tuto službu bych nikomu nedoporučila

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, veškeré informace ohledně doby doručení předem uvádíme, mrzí nás, pokud došlo k nedorozumění. Jestliže máte jakékoliv dotazy či připomínky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Zpětná vazba je pro nás důležitá.

jste výborní.

pořád máte špatnou komunikaci s Čínou. jejich představa o velikosti XL je směšná. opravdu dodané šaty jsou ve skutečnosti s bídou velikosti topu a to ještě velikosti S. něco co je dlouhé 75 cm rozhodně nejsou šaty za 299,- kč. nejsem trpaslík.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že Vám zboží nevyhovuje. Toto zboží nám samozřejmě můžete zaslat zpět. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně případné reklamace, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. S reklamací Vám samozřejmě pomůžeme.

• Zaplatila som dopredu, a tovar som ešte nedostala !!! Neviem kam písat, kde ho hĺadat....
    • Všade len píšem, he to veĺmi neosobné, nikto mi nič nevie napísat, zdvihnúť telefón...
    • Ešte snáď vyššie inštancie...tovar jednoducho zmizol a ešte ma otravujete, aby som hodnotila nákup !!!!

Už nikdy viac z tejto firmy...

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, pokud jste se k nám nedovolala, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Stav Vaší objednávky prověříme a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Omlouváme se Vám za komplikace.

Učinila jsem 3 objednávky 10.3., 11.3. a 12.3.2020 a ihned uhradila. Dnes je 21.4.2020 a zboží stále nemám, Pošta Zdarma na email nereaguje, podpora nefunguje, dovolat se nelze. opravdu úžasná služba

• Absolutně žádná výhoda
    • Obchod nekomunikuje, nedoporučuji!

Dobrý den, snažím se několik dní, týdnů vyřešit s Poštou Zdarma svůj problém s objednávkou. Za zboží jsem v únoru zaplatila. Bohužel nemám ani zboží ani peníze. A společnost vůbec nereaguje. Koukám, že je nás poškozených víc, pojďme se spojit a podat na společnost hromadnou žalobu. Každopádně obchod vůbec nedoporučuji!!!!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Odpovídáme na všechny e-maily. Prosím, zkontrolujte také ostatní schránky ve své poště, občas naše e-maily končí v hromadné nebo nevyžádané složce. Případně nám, prosím, napište e-mail na [email protected] znovu nebo nám napište zprávu na facebooku. Prověříme stav Vaší objednávky a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

• Objednala jsem si boty 3.3. Nedosly....c.1200107809 zaplatila......

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, Vaše objednávka byla vyexpedována, zásilka je momentálně na cestě. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

• Žádná výhoda.
    • Zločinci.

Jsou to mrdky vyjebaný.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojený/á. Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá.