Tovar zaplatený 27.10.2021 - doposiaľ nedoručený. Napriek žiadosti ( január 2022) o vrátenie zaplatenej sumy za nedodaný tovar sa tak ani po viac ako mesiaci nestalo. Neodporúčam obchodovanie s takýmto neserióznym partnerom.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Vaše zkušenost nás velmi mrzí. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu [email protected] a situaci rádi prověříme. Kontaktovat nás můžete i na Facebooku, děkujeme.

• Zboží nebylo dodáno.

Zboží nebylo dodáno. Po mé urgenci s omluvou vrátili peníze.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

je nám velice líto, že Vám zásilka nebyla doručena. Částka Vám již byla vrácena na Váš účet. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu [email protected] a situaci rádi prověříme. Kontaktovat nás můžete i na Facebooku, děkujeme.

Lucka B.

Hrozné jednání, zadržují peníze, nereagují na e maily, není možné se dovolat, není možné se domluvit , stále máte čekat ještě neuplynul čas 40- 60 dní, kontaktujte poštu, kontaktujte kohokoliv jen ne nás.
    Tak jen poskytnete bezúročnou půjčku. Firma přešla pod někoho jiného, Peníze ne, místo toho poukaz na další nákup. A je mi jedno, že teď napíší, že je to mrzí že nejsem spokojena asi to byla zase vyjímka

Lucka B.

S nakupem jsem byla spokojena a urcite si objednam znova.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Pevně věříme, že s našimi službami budete spokojena i nadále.

Lucka B.

• Vypadá dobře jen jsem odskousela

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

děkujeme za Vaše doporučení, které nás velice potěšilo. Věříme, že s nákupem u nás budete spokojena i příště.

Lucka B.

do této chvíle zboží nemám, na e_mailové upozornění žádná reakce

Moc dlouhá doba dodání.
    Nestojí to za to a ještě se to musí proclit, takže další peníze..

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

pro naše zákazníky děláme maximum a snažíme se zajistit co nejrychlejší expedici ze zahraničních skladů. Samotnou dobu dodání od data odeslání, ale nijak ovlivnit nemůžeme. Zásilky k Vám putují přes půl světa a není v našich silách tuto cestu nijak zkrátit, ani urychlit.

Pokud si přejete s proclením zásilky pomoci, kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu [email protected] a situaci rádi prověříme. Kontaktovat nás můžete i na Facebooku, děkujeme.

Lucka B.

Nutno počítat s delší dodací lhůtou.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

děkujeme za Vaše hodnocení. Dobu dodání bohužel více urychlit nemůžeme. Zásilky k zákazníkům putují přes půl světa. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji jak je to jen možné.

Lucka B.

Poštovné je tzv. zdarma, ale clo je neúměrně vysoké. Obchod nedoporučuji. Nikde na clo není upozornění.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

pokud po Vás požadovala pošta poplatek za celní služby, kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu [email protected] s situaci rádi vyřídíme. Kontaktovat nás můžete i na Facebooku, děkujeme.

• Novy vzhled mi vubec nevyhovuje, neprehledne. Uz nebudu objednavat

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Vaše zkušenost nás velmi mrzí. Můžete nás kontaktovat na email [email protected] s připomínkami k přehledu stránek a situaci rádi prověříme, děkujeme.

• Primerané ceny
    • Doba dodania neskutočne dlhá

• Maximálna spokojnost

Spokojnosť ,rýchle a spoľahlivé doručenie.

spokojenost

Lucka B.

Nejsem spokojená, objednala jsem si zboží v říjnu, zatím nedorazilo a je leden,na urgenci nikdo nereaguje, nejde se nikam dovolat, určitě bych nedoporučila poštu zdarma

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

je nám velice líto, že Vám zásilka nebyla v termínu doručena. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu [email protected] a situaci rádi prověříme. Kontaktovat nás můžete i na Facebooku, děkujeme.

spolehlivost,dobré předání a vystupování

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem u nás spokojena.

Lucka B.

• objednávka zaplacena od listopadu 2021 dosud nedorazila a dovolat se na info linku nelze...

nespolehlivé, vezmou platbu a zboží nikde

Rychle dodano,hezky výrobek

Lucka B.

Objednávka byla doručena a v naprostem pořádku. Doporučuji

Lucka B.

Dlouhe cekami,objednavka v listopadu a dosud mi neprisla.Mel to byt darek.Jiz nikdy vice.

• Bez připomínek

O žádné nevim

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojen.