• Už dvě zásilky mi nedošly.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Prosím, obraťte se na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Celou situaci prověříme a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.

• Není problém ani s případnou komunikací
    • Jen delší lhůta dodání

Dobrý den,balíček stále nedorazil. :(

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Stav Vaší objednávky prověříme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

• tovar nezodpovedal vyobrazeniu

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že Vám zboží nevyhovuje. Toto zboží nám samozřejmě můžete zaslat zpět. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně případné reklamace, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. S reklamací Vám samozřejmě pomůžeme.

• zboží nepřišlo ani po urgencích , zaplatili jsme předem a zatím nedostali ani zboží ani peníze, jsme dost nazlobeni. Objednávky z 3.3.!!!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• Část objednávky zaplacené nedorazila.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, pokud Vaše objednávka obsahuje více položek, je obvykle každý kus odeslán zvlášť v jiném balíčku. Lhůty potřebné na doručení se tedy mohou u jednotlivých zásilek lišit. Jestliže máte jakýkoliv dotaz, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

• velmi bohatý výběr zboží
    • nízké ceny
    • možnost platby převodem
    • zatím mi vždy zboží dorazilo,nepoškozené a v pořádku
    • dlouhá doba doručení
    • nevíte kdy bude balíček při objednávání doručen

Rychle dodani

zboží nedorazilo už jsou to dva měsíce neposílat peníze předem

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Extrémně dlouhé dodací lhůty ačkoliv v nabídce se slibuje rychlé doručení a to v několika dnech, ve skutečnosti to jsou měsíce.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, veškeré informace ohledně doby doručení předem uvádíme, mrzí nás, pokud došlo k nedorozumění. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

23.2.2020 jsem si objednala dvoje pantofle po 399Kč a k dnešnímu dni jsem je nedostala.Přitom batoh který jsem objednala asi 14dní po botech už mám doma.Tak nevím kde nastala chyba.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

• Objednávku jsem zadala už v březnu. Než jsem poslala platbu na účet, chodily sms s upozorněním snad každou chvilku. Po obdržení peněz už žádná sms, žádné info o zboží. Tady už nikdy nenakoupím. Doufám, že dostanu zpět své peníze. Čínské eshopy fungují lépe.

• nákup z domova

tovar som zaplatila 1.3.2020 a ešte mi stale nedorazilo a stale pisali že nemam uhradene a ked som poslala ofoteny učet tak odpisaly že objednavku sklubily a zaslali 29.2 .tak že ani datumy mi nesdia.a halenku nemam stale doma tak už ani peniaze ani halenka .myslymže som sa s tym rozlučila. a aj ked mate pekne veci tak si neobjednam.dovidenia.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Prosím, obraťte se na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Celou situaci samozřejmě prověříme.

již je to dlouho co jsem si objednala a stále nic jen že bylo odesláno a nic zaplaceno již dávno

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• Již podruhé jsem si objednala,ale zboží opět nepřišlo....Když chci reklamovat,odepíšou,aby se informovala na poště,jestli tam balík někde neleží !!!A protože je to již podruhé,kdy mi nepřišlo objednané zboží,končím s touto "firmou"přišla jsem celkově o 800korun a t jsou pro mě veliké peníze....a všechny budu odrazovat od této firmy.....bohužel

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Jestliže se Vám nedaří vyplnit náš reklamační formulář a zobrazuje se Vám tato informace, doposud neuplynula garantovaná lhůta potřebná na doručení. Prosíme, vyčkejte. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Stav Vaší objednávky prověříme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

• Mám dvě objednávky,které jsem ihned zaplatila a ani jedna ještě nedorazila.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• Přišlo mi úplně jiné zboží než jsem objednala a hlavně dodací lhůty jsou strašně dlouhé takže člověk ztrácí přehled co z objednaného přišlo a co ne dříve vše přišlo jak jseekamekamm objednala ale plavky přišly úplně jiné jsem zklamaná a ještě ještě čekám co přijde za další zaplacené zboží

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Nevyhovující zboží nám samozřejmě můžete zaslat zpět. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně případné reklamace, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Můžete nám napsat e-mail na [email protected] nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím facebooku. S reklamací Vám samozřejmě pomůžeme.

• Žádná komunikace, nedá se ani dovolat

Větší nervy sem v životě nazazila. Komunikace žádná. Všem nedoporučuji! Opravdu jeden velkej podvod

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Pokud jste se k nám nedovolala, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy samozřejmě zodpovíme. Omlouváme se Vám za komplikace.

• nespolehlivej

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá.