• Délka dodání objednávky

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, veškeré informace ohledně doby doručení předem uvádíme, mrzí nás, pokud došlo k nedorozumění. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

• Dne 12.3. přijali moji platbu a zboží mi stále ještě nebylo doručeno.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Stav Vaší objednávky prověříme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Zboží jsem objednala ještě před koronavirovou aférou, zaplatila ihned, do dnešního dne jsem ho neobrdžela.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

• Nedošlo požadované zbožív celkovém počtu, nikdo od vás nereaguje na mé zprávy.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, pokud Vaše objednávka obsahuje více položek, je obvykle každý kus odeslán zvlášť v jiném balíčku. Lhůty potřebné na doručení se tedy mohou u jednotlivých zásilek lišit. Jestliže máte jakýkoliv dotaz, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

nic není výhoda, peníze pryč, zboží nikde

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• objednání z pohodlí domova
    • dlouhý dodací lhůta, delší než se uvádí

zatím nemohu rozepisovat zboží jsem doposud neobdržela

• Na zboží jsem čekala 3 měsíce

je to skoro dva měsíce a zboží mi i přes moji urgenci stále nedorazilo

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dlouhé dodací lhůty a zboží na obrázku neodpovídá skutečnosti.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že Vám zboží nevyhovuje. Toto zboží nám samozřejmě můžete zaslat zpět. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně případné reklamace, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. S reklamací Vám samozřejmě pomůžeme.

dlouhá dodací lhůta

• Tovar ani po 60 dňoch nebol dodaný, plavky, dúfam že som neplatila zbytočne
    • Druhá objednávka peňaženky došla obratom ale kvalita tovaru bola podstatne iná ako na obrázku.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Prosím, obraťte se na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Celou situaci prověříme a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.

• Zboží přišlo za dlouho, ale přece

• Zboží neodpovídá fotografií,příšerná kvalita

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

s výběrem jsem spokojená - rozmanitá nabídka

• Nevýhodou je pladba napred.Dobierkou by to bolo určite lepšie.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek se neváhejte obrátit na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá.

• Reklamace po telefonu hodnotím kladne
    • Došlo jiné zbozi

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Zboží mě přišlo vždy v pořádku.Teď byla dlouhá čekací doba, ale chápu, že to bylo způsobeno touhle dobou.

• V současné době nenakupuji, protože nemám internetové bankovnictví a nevycházím ven .

Hodnotím vás celkově jako velmi dobrý obchod.

• Trvalodost dlouho, než si obchod spároval mou platbu s objednávkou, zbytečná korespondence. Dlouhá doba dodání.

Byla jsem zklamaná tou výše uvedenou zbytečnou korespondencí, ale nakonec zboží došlo.

• Nejsem spokojena. Většina zboží nedorazí. Já je zaplatím a pak čekám.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Pokud Vám nebylo zboží doručeno, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Celou situaci samozřejmě prověříme.