od 6.3.2020 mám zaplacené zboží , dnes je 21.4. a stále zboží nemám, ani žádné vyjádření od dodavatele.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Objednala jsem si halenu z nabídky z internetu. Přišla mi po dlouhé době halena neodpovídající nabídce. Toto jsem sdělila na poštu/podporu s tím, že chci to zboží vrátit a vrátit peníze . Korespondence z mé strany proběhla začátkem dubna a nic. Taktéž jsem se pokoušela reklamovat po telefonu, ale zbytečně, už nevím jak se zbavit zboží, které neodpovídá nabídce.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za komplikace. Prosím, obraťte se na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Celou situaci prověříme a domluvíme se s Vámi na dalším postupu.

• Přetížený zákaznický servis
    • Nekorektní jednání

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Jestliže máte jakýkoliv dotaz, obraťte se, prosím, na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Zbozi nedorazilo

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• nespolehliví, a mám pocit, že okrádají zákazníky, naslibují a zboží nikde,

Objednaníé zboží jenom celou dobu slibují, ale nepřijde, hlavně že máte zaplaceno

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Stav Vaší objednávky prověříme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

• První objednávka byla 5.2. Uhrazena 6.2. V.s.1200079421 a druhá 16.2. uhrazena 17.2. V.s. 1200091006. Tak nevím,jestli se vůbec dočkám. Aspoň jsem se poučila,že nemám platit nic předem.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

dlouhotrvající objednávky a platba předem nedoporučuji..!!!!!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, veškeré informace ohledně doby doručení předem uvádíme, mrzí nás, pokud došlo k nedorozumění. Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

• strašně dlouho čekám a stále nic ale peníze chcete rychle

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Nepůsobí na mne seriózně.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá.

příliš dlouhá doba doručení !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

více jak 40 dní

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Neviem čo je s objednávkou

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně své objednávky, napište nám, prosím, e-mail na [email protected] nebo zprávu na facebooku. Stav Vaší objednávky prověříme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

• dlouhá doba doručení
    • špatná komunikace s obchodem

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• Zbozi mi nedorazilo a mam tedy 1000kc minus.pres všechny intervence není chut něco vyridit.Nenakupujte tam.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

• Nereagují na stížnosti, zboží zaplaceno ale nedodáno, je to podfuk

Nereagují na stížnosti, zaplacené zboží nedodáno.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, odpovídáme na všechny e-maily. Prosím, zkontrolujte také ostatní schránky ve své poště, občas naše e-maily končí v hromadné nebo nevyžádané složce. Případně nám, prosím, napište e-mail na [email protected] znovu nebo nám napište zprávu na facebooku. Prověříme stav Vaší objednávky a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

• Ani po 60 ti dnech zboží nedorazilo.

• .
    • Žádná

Prodávají všechno z wish za 300% nárůst ceny. Neobjednavejte nic. Radši na wish za pár kaček než tohle. Ten jejich e-shop by se měl odstranit. Nehoráznost a nechutné tahání peněz z lidí

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Dobrý den, mrzí nás, že nejste spokojená. Zboží objednáváme od našich prověřených dodavatelů a nákupem u nás získáváte řadu výhod. Jednou z nich je například snadné vrácení zboží. Jestliže máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected].

Nemám co hodnotit,Zboží ještě nedorazilo!!!

Nespokojená, zboží doposud nedošlo

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Jediný problém byla dlouhá dodací lhůta,ale vzhledem k tomu,že jsem objednávku nakonec obdržela jsem v zásadě spokojena!

Dobrý den,jsem s tímto obchodem spokojena.Nakupovala jsem již několikrát a vše bylo v pořádku!Nyní čekám na další zboží,probíhá dodací lhůta. Děkuji.