Velký výběr.

• Přišlo, co jsem objednala
    • Výrobku nemám co vytknout

Zaskočily mě negativní recenze, které jsem přečetla až po objednání. Už jsem počítala s tím, že objednávka nedorazí. Doručení trvalo asi týden, což bylo asi o 2 dny déle, než jsem dala požadovaný termín doručení. Výrobek je v pořádku a odpovídá mým představám.

Zboží které jsem měl objednané do týdne dorazilo za 14dní a to jen diky několika telefonatům. Vždy mi bylo řečeno že zboží bylo odesláno -nebylo

• Na reklamaci nikdo nereaguje. Dělají mrtvého brouka.
    • I po telefonickém spojení nikdo nereaguje, jen slibují a noc z toho.
    • Zboží nikdy nepřišlo.

Objednáno, nikdy nedoporučeno, po užívání nikdo nereaguje a nikoho to nezajímá. Nedoporučuji.

• Velmi rychlé dodání, skvělá komunikace a produkt přesně podle mých představ

• Komunikace obchodu, zapírají, neberou telefony
    • Slíbí, že mají skladem a po další urgenci, zapírají, že to nerekli
    • Strašně dlouhá doba dodání

Pokud od nich něco chcete, přečtete si jejich recenze a uvidíte sami

• Mám ohodnotit jiný produkt než jaký jsem si objednal
    • Zboží nebylo dodáno ani za 45 dní i když mi telefonicky bylo několikrát slíbeno, že bude doručeno
    • Rozhodně nedoporučuji platit předem

• POZOR FIRMA JE V EXEKUCI
    • Nic u této firmy neobjednavejte

V srpnu objednané poháry bohužel do dnešního dne nedorucene. Peníze nevraceny, na telefonicky, emailovi kontakt nereagují.

Po objednání ihned dodáno.

• Chcete po mně výhodu? Žádná není, snad jen, že si sami mohou vyrobit ceduli nad vchod ÚSTAV PRO CHOROMYSLNÉ

Naprosto neuvěřitelný přístup. Bohužel jsem si předem nepročetla recenze a i ta půlka hvězdičky se mi dává s těžkým srdcem.
    Zhruba měsíc po objednávce, kdy na webu bylo uváděno, že zboží je skladem v cca 55 ks (objednávala jsem 4 ks), jsem objednávku urgovala - bez reakce. Ozvala se mi až jakási arogantní, sprostá osoba přes chat, která objednávku nakonec zrušila, abych "uvěřila, že je moje objednávka vůbec nezajímá a ať si zboží objednám, kde chci". V životě jsem se s něčím takovým nesetkala!

• arogantní jednání
    • přišla jiná věc než jsem chtěl
    • katastrofální kvalita

Arogantní ocas v telefonu, ti řekne, že určitě neposlali jinou věc. Přitom ani nevěděl, o co se jedná. Hrozné chování. Přišla jiná věc, otřesné kvality.
    POZOR PODVOD
    NAPOSLEDY

• NIC
    • Arogance
    • Neschopnost
    • Podvod

V pátek 6.10.2023 jsem objednala zboží na dětskou akci v mateřské škole. Objednávala jsem pouze diplomy, teď na mně vyskočilo, že jsem si údajně objednala nějaký pohár s víkem, nechápu. V úterý 10. 10. 2023 mi přišel, email, že má objednávka byla zrušena. Volala jsem tam a hned po zvednutí sluchátka se ozval nepříjemný arogantní chlap. Když jsem se zeptala z jakého důvodu mi zrušili objednávku, tak prý proto, že faktura nebyla zaplacená, tak mám smůlu a ať si nakoupím někde jinde. Faktura, kterou mi poslali, přišla z jiné emailové adresy a spadla do nevyžádané pošty, proto jsem ji nezaregistrovala. Když jsem se však na fakturu podívala, splatnost byla až 13. 10. 2023, tudíž na zaplacení mé objednávky jsem měla ještě čas a storno mé objednávky tedy bylo zcela neoprávněné. S chlapem jsem se hádala po telefonu. Byl arogantní a měl chování vesnického burana. V životě jsem tak hrozné jednání nezažila. Když jsem ho poprosila o novou objednávku, tak mi opět řekl, že mám smůlu, ať si objednávám někde jinde. Po přečtení komentářů na různých stránkých od této firmy, jsem ráda, že to tak dopadlo, protože zboží by nejspíše vůbec nedorazilo. Divím se, že obchod stále funguje a ty lidi ještě nikdo nezavřel. Zřejmě se jedná o podvodnou stránku! N E D O P O R U Č U J I !

• Příšerný obchod, absolutně žádná pozitiva!
    • podvodná stránka
    • arogantní jednání

V pátek 6.10.2023 jsem objednala zboží na dětskou akci v mateřské škole. V úterý 10. 10. 2023 mi přišel, že email, že má objednávka byla zrušena. Volala jsem tam a hne po zvednutí sluchátka se ozval nepříjemný arogantní chlap. Když jsem se zeptala z jakého důvodu mi zrušili objednávku, tak prý proto, že prý mám smůlu, faktura nebyla zaplacená a ať si nakoupím někde jinde. Faktura, kterou mi poslali, přišla z jiné emailové adresy a spadla do nevyžádané pošty, proto jsem ji nezaregistrovala. Když jsem se však na fakturu podívala, splatnost byla až 13. 10. 2023, tudíž na zaplacení mé objednávky mám ještě čas a storno mé objednávky tedy bylo zcela neoprávněné. S chlapem jsem se hádala po telefonu. Byl arogantní a měl chování vesnického burana. V životě jsem tak hrozné jednání nezažila. Když jsem ho poprosila o novou objednávku, tak mi opět řekl, že mám smůlu, ať si objednávám někde jinde. Po přečtení těchto komentářů, jsem ráda, že to tak dopadlo, protože zboží by nejspíše vůbec nedorazilo. Zřejmě se jedná o podvodnou stránku! N E D O P O R U Č U J I !

Moc hezké a perfektní provedení tabulky s čísly.
    Potěšila mne i možnost jejího přilepení na fasádu bez nutnosti vrtat.

• Levné produkty
    • Nekomunikují přes chat na webu, opakovaně
    • Nekomunikují přes emaily
    • při editaci obsahu plaketky na ozančení firmy jim na webu nefunguje Editor, není specifikováno v jakém formátu a vzhledu se úpravy mají zasílat
    • Dlouho trvá komunikace po objednání, po zaplacení, i čekání na dopravu
    • tady v hodnocení mi bylo oznámeno, že jsem zakoupil o nějaký produkt navíc, což není pravda

Celkově pain in the ass. Bez komunikace, nelogický editor cedulí. Majitel má asi customer service pěkně na párku.

• nízká cena
    • pomalé doručení

Objednávka dle webu eshopu byla zpracována den po objednání, ale za další 3 pracovní dny nebyla expedována. Nedoporučuji u tohoto obchodu platit předem.

spokojen

Zrušili objednávku, nekomunikují

• Žádná komunikace, dlouhé čekání

8.8.23 byla objednaná dámská mikina, dneska je 25.9.23 a furt nic, a když se přihlásím na jejich stránky tak tonukauuje, že objednávka je stále nevyrizena a 800Kč v řiti.

• Žiadna komunikácia neodpísanie na e-mail a ani na telefón