• Nakupoval jsem zde několikrát a vždy nějaký problém. Objednávka zrušena obchodem bez udání důvodu. Na e-mail dotaz ohledně důvodu nereagují, telefony nezvedají. Nakoupil jsem jinde, naštěstí nejsou jediní s tímto sortimentem.
    Už nikdy více - NEDOPORUČUJI !!!

• Poprvé mi stornovali objednávku po 14ti dnech po zaplacení. A po druhé po pěti minutách. Takže za mě špatné

• Široký sortiment.
    • Obchod nekomunikuje.
    • Na uvedená čísla se nejde dovolat, nebo to vezme paní, která vždy řekne, že věc řeší kolega a předá mu to, ale nic se neděje.

Samotné o objednání bylo v pohodě. Potvrzení objednávky přišlo a od té doby se nic neděje. Na uvedená čísla se nedá dovolat, nebo paní tvrdí, že kolega se objednávce začne věnovat. Prozatím tedy žádný progress. Komunikace katastrofa.

V lednu jsem si objednal medaile a bohužel si nepřečetl recenze na tuto "povedenou firmu" a zaplatil zboží do předu.Do dnešního dne nic nepřišlo,na emaily nikdo nereaguje a dovolat se tam nedá,i když jednou jsem se dovolal,ale jen sliby a nic nedorazilo.Tak pozor na tento podvodný e-shop ať nenaletíte jako já......

• Do dnešního dne jsme zboží neobdrželi, ačkoli jsem několikrát psala a volala do obchodu a dotazovala jsem se. Vždy mi bylo řečeno, že to prověří a ozvou se....Nikdo se ale nikdy neozval zpět, žádná komunikace. A to zboží bylo i zaplaceno dopředu, takže ani peníze, ani zboží.
  • Bez vysvětlení byla objednávka ze strany obchodu zrušena.

Objednávku mi zrušil obchod bez vysvětlení. Psala jsem si, jaký měli důvod - odpověď žádná! A ještě jako ironie mám hodnotit obchod, který se ani neuskutečnil!

• nekomunikuje e-mailem ani neberou telefony
  • Objednala jsem si medaile pro děti na soutěž. Po týdnu přišel e-mail, že je balíček odesláný. Po 21 dnech od objednání, mi obchod sdělil, že se balíček určitě ztratil a že kontaktuje doručovací společnost. Následující den, mi bylo nalháno, že se balíček našel a do dvou dnů bude doručen. Momentálně mi však firma nebere ani telefon, nereaguje na e-maily a nemá žádnou snahu objednávku dokončit a doručit. Platila jsem samozřejmě předem. Rozhodně nedoporučuji! Stále čekám, děti zklamané a peníze pryč.

• zboží nedorazilo
    • obchod velice špatně komunikuje

Eshop absolutně nekomunikuje, posílá prapodivné maily. Objednávky zřejmě vůbec nezpracovávají. Rozhodně nedoporučuji!

• Storno valí objednávku bez vysvětlení

Naprosto příšerný přístup, jednáni, vše. Nakonec jsem rada, ze zrusili mou objednavku. Rozhodne nedoporucuji

• Zboží nedošlo, telefony nikdo nezvedá. Peníze podle mě ukradené.

• Ani po třech týdnech nemám nic. Nejprve údajně nepřipsaná platba. Přitom zboží hrazeno v den nákupu. Zaslán doklad o platbě a že strany obchodu ubezpečení, že hned odešlu. Po týdnu ubezpečení, že už odesílání, prý problém s dodavatelem. Dalších pět dní a stále nic.
    • Obchod sám o sobě nekomunikuje. Dovolat se je problém, buď nikdo nebere a nebo odmítne hovor. Když jsem se prvně dovolal, pán na mě spustil, že jsou v práci jen dva a že nestíhají vše řešit.
    • Po týdnu mi to vzal někdo jiný, ale příslib odeslání také nedodržen.

Minimální komunikace, jen výmluvy a sliby. Zboží stále nemám. Tři dny mám potvrzení o přijatých datech u dopravce, ale zboží stále není na cestě.

• Pozdní dodání po urgencích.
    • Zboží rozbité a zfušované.
    • Reklamace bez reakce.

Objednala jsem si hrnek, dodání zboží trvalo po urgencích 3 týdny. Potisk hrnku je celý zbarvený do růžova, přitom růžová barva tam vůbec neměla být, hrnek přišel rozbitý, protože balík nebyl vyztužený, takže mi je k ničemu. Reklamace bez reakce. Katastrofa.
    Objednávala jsem z tohoto obchodu před 3 lety a to bylo v pořádku. Z toho důvodu jsem si nepřečetla recenze a co tady čtu, tak podvedli už spoustu lidí.

• Zboží jsem zaplatila a dostala zprávu, že bylo odesláno do výdejního místa, ale tam nedorazilo. Telefonní číslo uvedené v kontaktech e-shopu nikdo nebere. Nespolehlivý obchod. Možná i podvodníci.

Vyvarujte se nákupu na tomto e-shopu.

• Po vytvoreni objednávky potisku hrníčku , mi přišlo na email její storno, bez udání důvodu. Když jsem si do obchodu zavolal co se děje, v čem je problém, tak mi řekli že mojí zakázku prostě nechtějí dělat, nic bližšího. Ať to tedy obchod nenabízí, když se jím to nechce nebo nevyplatí dělat.

Objednávku mi obchod stornoval kvůli datumu pozadovane dodávky., která byla na výběr při vyplňování formuláře. Když jsem volala, aby tedy objednávku obnovili a zboží poslali až bude kompletní, tak mi pan na lince řekl, ze si to mám objednat jinde a ze objednávku proste stornoval. Byl nepříjemný a arogantní. Když jsem se tedy vrátila zpet do obchodu, kde jsem mimo jiné před tím trávila hodinu výběrem, byly ceny za zboží uplne jiné, přibližně o 15% dražší.

• Neposlali zboží ani po urgenci.
    • Na internetu spousta referencí, jak berou jen peníze, ale neposílají.

Maximiálně nebezpečný obchod, nedoporučuji nic objednávat. Berou peníze, nezasílají zboží. Na webu mají spoustu negaitivních referencí (viz jejich Facebook, web vasestiznosti.cz a další).